59
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń35
  • Odpowiedzi59
  • Ocen na +0
59 ppt ?

Dlaczego kobiety się potem nie odzywają (60)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego kobiety się potem nie odzywają

Napisał(a): Cała prawda -

Tak jest zawsze no w 99,9% panie które są tak bardzo spragnione nowych wrażeń i szukają kochanka jak ktoś się znajdzie to potem milczą albo się ukrywają pod innym nikiem na forum WSTYD MOJE DROGIE PANIE WSTYD szkoda tylko mi tych oszukanych facetów

Pozdrawiam Cała prawda
INTERIA.PL

Re: Dlaczego kobiety się potem nie odzywają

Napisał(a): Gość -

Drogi naiwniaczku!
Cała prawda jest taka, że tu zagląda bardzo niewiele podnieconych i spragnionych sexu pań. Większość postów tego typu piszą napaleni gówniarze dla kawału, dla podpuchy z nudów i z wrodzonej głupoty, albo małolatki, które boją się poważniej i śmielej pogadać z facetem, bo tak naprawdę nie mają o czym.
Jeżeli trafisz w końcu na prawdziwą kobietę, która pisze tu na serio o swych marzeniach i pragnieniach na pewno Ci taka nie ucieknie i nie będzie się ukrywać, a nawiąże z Tobą (lub z innymi panami) rajcowną korespondencje.
Ale na to pewnie baaardzo dłuuugo przyjdzie poczekać. Ka

Napisał(a): Prawdziwa kobieta-Ewa -

Wiecie jaka jest prawda? To Wy Panowie milutko z nami rozmawiacie na gg,proponujecie spotkanie,by następnego dnia powiedzieć-NIE! Jestem spragniona,moge powiedzieć,że wyposzczona,szukam kogoś,do dzis myślałam,że poszukałam cudownego mężczyzne,ale właśnie dzis przed godziną,napisał mi ,że to nie ma sensu i nie chce sie ze mna spotkać. Próbowałam nawiązać z nim kontakt,ale milczy jak zaklęty. Taka jest prawda o Was drodzy Panowie. To Wam powinno być wstyd,a nie nam kobietom. My jesteśmy uczciwe i jeżeli mówimy-TAK,TO SŁOWO DOKŁADNIE TO ZNACZY,czyli chęć spotkania.Bardzo mnie ten Pan zawiódł,czuje sie oszukana.

Napisał(a): -

Masz prawo się tak czuć... Niepoważne zachowanie. Bez sensu... Nie wiem gdzie miał gość oczy. Nie mogę wypowiadać się za innym, ale ja tak bym nie zrobił. Jak coś mówię, to to co myślę i robię. Nie wycofuję się... To jest uczciwsze nie tylko dla innych, ale też dla mnie samego...

A ja, to nawet bym chętnie z jakąś panienką spotkał się w realu, ale mieszkam na 9 piętrze i kiedy tylko windą jadę zawsze któraś z sąsiadek robi mi loda, nawet do sklepu nie mogę normalnie wyskoczyć. No to powiedzcie sami, z czym mam przyjeżdząć na takie spotkanie?

Oczywiście, że te uogólnienia nie dotyczą wszystkich, ale ogromnej większości - zarówno tutejszych babeczek jak i facetów.
A ponadto, jeżeli w końcuu trafi się tu na kogoś w miarę poważnego, odpowiedzialnego i chętnego na spotkanie w świecie realnym, to okazuje się... że z nim nie jest do końca tak, jak opisywał. Bo wiele z tu zaglądających osób chce trochę pobajerować w zasadzie licząc i nie licząc na coś więcej, ale jak przychodzi co do czego nie pozwalają im na to... żona i dzieci..., albo strach przed tym, że strasznie wychwalili się przez net, a rzeczywistość bardzo od ich sexualnych możliwości i wizerunku odbiega.
No cóż, takie są właśnie uroki wirtualnych znajomości. Nie wszystkich, ale ogromnej większości. Ka

To zależy od kilku podstawowych spraw. Po pierwsze: czy jesteś kobietą?
A dalej: czy dojdziemy do jakichś wstępnych uzgodnień i porozumień przez internet? Nie należę do facetów, którzy po przeczytaniu posta napisanego prze kogokolwiek w stylu: "Mam teraz mokrą cipkę i potrzebuje faceta" od razu odpowiadają: "Okej, napisz skąd jesteś, już lecę!!!". Nie jest mi obojętne z kim i w jakim celu mam się spotkać. Od razu więc mogę przedstawić kila powodów, które randkę ze mną wykluczają: Nie umawiam się z małolatkami i kobietami po pięćdziesiątce, nie uprawiam płatnej miłości, a także nie spotykam się z babeczkami szukającym szybkich numerków jako odskoczni w małżeństwie. A skąd jestem? Z Polski Centralnej. Pasuje? Ka
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego kobiety się potem nie odzywają