25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń524
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +-69
25 ppt ?

Dlaczego moje watki są natychmiast usuwane ? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego moje watki są natychmiast usuwane ?

Napisał(a): Zuziak -

Czyżbym pisała w innym , nie polskim języku ?
Łamała nagminnie regulamin forum ?
Ubliżała komukolwiek pisząc ?
Może czas zwrócić się bezpośrednio do zarządu Interii opisując sytuację jaka panuje na forum ?
Jeśli chcecie zadymy zrobię ją i nie mam przed tym żadnych oporów.
INTERIA.PL

Re: Dlaczego moje watki są natychmiast usuwane ?

Felicyta5
Zuziak
Felicyta5 Moja prośba; nie może być tak, że co 5 minut watek zakładasz. Całe forum twoje. Tak było w nocy.
Czy jest jakiś zakaz, limit w zakładaniu wątków o którym nic nie wiedzą forumowicze ?
Szczerze..nie wiem, ale mam dość takiej sytuacji, ze jedna osoba swoimi wątkami całe forum tyranizuje. W nocy cała strona twoja była. W dzień to samo. I uporczywie jeden temat; patrz mój watek do admina
Ponownie pytam, czy istnieją jakieś tajne instrukcje Zarządu Interii zabraniające zakładania dużej ilości wątków ?
Jeśli tak proszę mnie oraz innych forumowiczów o tym poinformować.

Napisał(a): Siyu -

Felicyta5
Zuziak
Felicyta5 Moja prośba; nie może być tak, że co 5 minut watek zakładasz. Całe forum twoje. Tak było w nocy.
Czy jest jakiś zakaz, limit w zakładaniu wątków o którym nic nie wiedzą forumowicze ?
Szczerze..nie wiem, ale mam dość takiej sytuacji, ze jedna osoba swoimi wątkami całe forum tyranizuje. W nocy cała strona twoja była. W dzień to samo. I uporczywie jeden temat; patrz mój watek do admina
No właśnie.. temat tematem... ale złamania regulaminu nie ma:)
można tylko postulować o jakieś zmiany... jedno konto na użytkownika... jeden temat na godzinę... skoro chcesz porozmawiać i po to zakładasz tematy... to takie ograniczenie nie powinno być "uciążliwe" :) wręcz może podnieść jakość dyskusji...
No i tematy będą zakładane po dogłębnym przemyśleniu... a nie lista kto wg. zamysłów autora obraża Dudę :)))
Można jeden temat zbiorczy zamiast 15 pojedynczych... więcej da się wtedy wypowiedzi umieścić :)) a tak... co a Koreańczykach można napisać... zdecydowana większość Koreańczyków nawet nie wie kto to jest Duda... choć z drugiej strony to tez go obraża :)))

Pozdrawiam :))

PS
Zuzka... rób ten dym :))) nudno tu strasznie i admini strasznie skostniali... trzeba ich rozruszać :))

Felicyta5
Zuziak
Skoro moje wątki drażnią poniektórych nic nie stoi na przeszkodzie aby ich nie czytać, przymusu żadnego jak na razie nie ma.

Siyu
Felicyta5
Zuziak
No właśnie.. temat tematem... ale złamania regulaminu nie ma:)
można tylko postulować o jakieś zmiany... jedno konto na użytkownika... jeden temat na godzinę... skoro chcesz porozmawiać i po to zakładasz tematy... to takie ograniczenie nie powinno być "uciążliwe" :) wręcz może podnieść jakość dyskusji...
No i tematy będą zakładane po dogłębnym przemyśleniu... a nie lista kto wg. zamysłów autora obraża Dudę :)))
Można jeden temat zbiorczy zamiast 15 pojedynczych... więcej da się wtedy wypowiedzi umieścić :)) a tak... co a Koreańczykach można napisać... zdecydowana większość Koreańczyków nawet nie wie kto to jest Duda... choć z drugiej strony to tez go obraża :)))

PS
Zuzka... rób ten dym :))) nudno tu strasznie i admini strasznie skostniali... trzeba ich rozruszać :))
Szczerze aż mnie swędzi, lubię robić zadymy i potrząsnąć niektórymi z hałasem.
Twarde upadki bywają bolesne.

Napisał(a): ~gosc -

Felicyta5
Zuziak
Miałaś wyciągnąć wtyczkę więc co tutaj jeszcze robisz.Nie podoba ci się to odejdź albo nie wchodź na wątki, które ci nie pasują i tyle.Zuziak ma prawo pisać i niech to robi. Ty zaś jesteś zwykłym trollem, który niszczy wątki innych.Jesteś zawistnym babskiem.

Felicyta5
Siyu

PS
Nie nawołuj tu do bałaganu i przemocy. Zatęskniłeś za tym?
Porządek jest nudny... taki.. poukładany :))
nie ma miejsca na myśli nieuczesane:P :)) i do tego wszystko jest na jedno kopyto... wszystko jest takie samo... grzeczne... ciche... uśmiechnięte... jak na paradzie w Korei Północnej :))
Troszkę zamieszania nie zaszkodzi, przecież to właśnie jest symbolem demokracji... wolność słowa :)) każdy może myśleć po swojemu i nie musi się z tym chować :P
No i nie żebym się czepiał... ale w tych tematach skarżysz się na działania zgodne z regulaminem forum... a wiec nawołujesz do... no właśnie do czego?? :)))
Do bałaganu??
A przy okazji... ja do przemocy nie nawołuję...wręcz brzydzę się przemocą... jak bym takiego od przemocy dorwał w swoje ręce to nie chciał bym być w jego skórze :P

Pozdrawiam :)))

Felicyta5
Zuziak
Felicyta5
Zuziak
Ponownie pytam, czy istnieją jakieś tajne instrukcje Zarządu Interii zabraniające zakładania dużej ilości wątków ?
Jeśli tak proszę mnie oraz innych forumowiczów o tym poinformować.
Łamiesz regulamin, a chociażby w usuniętym wątku, gdzie była grafika ...statek...a masztem był krzyż...cos w tym stylu. Do tego dodany karygodny tekst
Czy krzyż jest znakiem zastrzeżonym, opatentowanym i bez zgody kościoła nie można go używać ?
Podaj mi podstawę prawną zakazującą używania znaku krzyża

Nawiasem, gdzie na tej fotce doszukałaś się znaku zakazanego ?

Załączniki:

Felicyta5
Siyu

nie ma miejsca na myśli nieuczesane:P :)) i do tego wszystko jest na jedno kopyto... wszystko jest takie samo... grzeczne... ciche... uśmiechnięte... jak na paradzie w Korei Północnej :))
Nie podoba się...do innej idź piaskownicy.
Nie to żebym się czepiał... ale te dwa Twoje ostatnie posty... to chyba przeczą same sobie...
Tak mi się przynajmniej wydaje :P :))) ale mi się często wydaje... a zazwyczaj się mylę... więc może tak być i tym razem :))

PS
Nie odpisuj na posty gości... zgłosiłem go do usunięcia... a tak w Twoim cytacie zostanie :P
Swój post sama zgłaszasz :))) :P

Felicyta5
Siyu

Czujesz się królową tej piaskownicy i rozdajesz wiaderka ?

Felicyta5
Siyu

PS
Terror religijno-polityczny ty tu siejesz prawdziwa mistrzyni poprawności religijnej.
Papieżem i tak nigdy nie zostaniesz.

Napisał(a): ~gosc -

Siyu
Felicyta5
Siyu

Nie to żebym się czepiał... ale te dwa Twoje ostatnie posty... to chyba przeczą same sobie...
Tak mi się przynajmniej wydaje :P :))) ale mi się często wydaje... a zazwyczaj się mylę... więc może tak być i tym razem :))

PS
Nie odpisuj na posty gości... zgłosiłem go do usunięcia... a tak w Twoim cytacie zostanie :P
Swój post sama zgłaszasz :))) :P
Pilnuj lepiej swoich postów.Też mogę je zgłosić do usunięcia.Co to prawdy nie można napisać.Gdzie byłeś jak Felicyta trollowaniem zniszczyła wątek forumowicza o nicku "Kanonik" w dziale Religia.No gdzie byłeś wtedy.Dlaczego nie zgłaszałeś jej postów do usunięcia obłudniku.Bez odbioru.

Felicyta5
Zuziak
Felicyta5
Siyu

PS
Terror religijno-polityczny ty tu siejesz prawdziwa mistrzyni poprawności religijnej.
Papieżem i tak nigdy nie zostaniesz.
Jesteś dobę a wszystko wiesz?
:-))))))))
Umiem też czytać wątki innych i twoje odpowiedzi, dziwne, ktoś myślący ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego moje watki są natychmiast usuwane ?