6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń28
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +6
6 ppt ?

Dlaczego nie mogę dodać zdjęć ,,,statystyk? (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego nie mogę dodać zdjęć ,,,statystyk?

Napisał(a): dzienpierwszy2 -

...to tylko ja za "jakąś karę '? ...czy wszyscy tak mają ?
INTERIA.PL

Re: Dlaczego nie mogę dodać zdjęć ,,,statystyk?

Napisał(a): Admminka -

Szanowny dzienpierwszy2,
być może problem ma charakter jednostkowy, ponieważ dodawanie zdjęć po stronie portalu przebiega w prawidłowy sposób i nie występują żadne błędy. By móc poznać przyczyny zaistniałej sytuacji potrzebujemy więcej informacji. Przede wszystkim jakiej przeglądarki używasz, jakiej wersji i czy problem występuje również przy użyciu innych przeglądarek?

Pozdrawiam,
Admminka

Napisał(a): dzienpierwszy2 -

Admminka Szanowny dzienpierwszy2,
być może problem ma charakter jednostkowy, ponieważ dodawanie zdjęć po stronie portalu przebiega w prawidłowy sposób i nie występują żadne błędy. By móc poznać przyczyny zaistniałej sytuacji potrzebujemy więcej informacji. Przede wszystkim jakiej przeglądarki używasz, jakiej wersji i czy problem występuje również przy użyciu innych przeglądarek?

Pozdrawiam,
Admminka
Dziękuję , za informację . jeżeli to problem techniczny , powinienem sobie poradzić .

Miłego dnia

Napisał(a): Antoinette -

dzienpierwszy2
Admminka Szanowny dzienpierwszy2,

Pozdrawiam,
Admminka
Dziękuję , za informację . jeżeli to problem techniczny , powinienem sobie poradzić .

Miłego dnia
Tu chyba większość ma problem z dodaniem zdjęć;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego nie mogę dodać zdjęć ,,,statystyk?