Reklama

59
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +0
59 ppt ?

Dlaczego nie moge znaleźć chłopaka? (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego nie moge znaleźć chłopaka?

Napisał(a): Ann -

Mam 15 lat i od pewnego czasu chcę mieć chłopaka. Nie chcę być juz sama. Tylko, ze chyba mam za duze wymagania. Obawiam sie że jeśli juz spotkam jakiegoś fajnego chłopaka to po jednej rozmowie nie bedziemy mieli oczym gadać. Kocham muzyke pop i latino i chciałabym żeby mój chłopak też je pzynajmniej lubił. Nie chodzę na imprezy bo ich nie znosze. Często wpadam na czat interia z myśla ze poznam jakiegos miłego chłopaka. Nawet jeśli juz poznam to zawsze jest tak samo albo nie mamy o czym gadać albo jego nie ma na gg. czuje sie taka samotna:( Chcetnie pogadałabym z chłopakiem w wieku 16 lub 17 lat. jestem z Kutna. Moje gg 7451862 piszcie ale tyko ci którzy kochają albo lubia czesto słuchać popu lub latino:)
INTERIA.PL

Re: Dlaczego nie moge znaleźć chłopaka?

Napisał(a): Gość -

kiedyś też miałam podobne problemy, ale jak to teraz czytam to mnie rozwala ;) W wieku 15 lat naprawde nie masz się czym przejmować, Twoje życie towarzyskie dopiero się zacznie. Zmienisz szkołę, poznasz - zaznaczę - już bardziej dojrzałych facetów, niekoniecznie dojrzałych na stałe związki, bo na to jeszcze za wcześnie, ale chłopców, którzy się będą interesować dziewczynami. Na pewno trafisz na chłopaka, pokochacie się, a życie jest przewrotne, może będziesz miała kilku zanim poznasz tego jedynego... Tak czy inaczej jeszcze wszystko przed Tobą, dlatego nie śpiesz się i na siłę nie pchaj w ramiona chłopaków, zobaczysz że zaczną ubiegać się o Ciebie sami. Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • mam 15 lat i nie mam chopaka
  • chce miec chlopaka mam 16 lat
  • mam 15 lat i chc mie chopaka!
  • mam 15 lat a moj chlopak chce miec dziecko
  • jak znale chopaka mam 18 lat
  • mam.15 lar i nie moge znajsc chlo
  • jak znalezc chlopaka w gimnazjum
  • gdzie moge znalezc chlopaka mam 15 lat
  • mam 16 lat chcialabym miec chlopaka
  • chce miec chlopaka mam 15 lat
Do góry strony: Dlaczego nie moge znaleźć chłopaka?