27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń146
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +0
27 ppt ?

dlaczego nie pojawiają się odpowiedzi?? (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

dlaczego nie pojawiają się odpowiedzi??

Napisał(a): Junani -

co najmniej dwie z ostatniej godziny, których brak zauważalnym...
Ince w temacie o conversach odpowiedziałam 51 minut temu, odpowiedź do tej pory się nie pojawiła.
później odpowiadałam na posta o hazardziście, też nie ma mojego wpisu, a dostałam za niego 2 punkty 36 minut temu...
INTERIA.PL

Re: dlaczego nie pojawiają się odpowiedzi??

Napisał(a): MoskiZPOPiS -

Junani
Lilith1 Może coś "ujowo" napisałaś...
To chyba bym punktów nie dostała ;-) są dwa punkty, które odsyłają do tematu, w którym nie ma wypowiedzi... Dziwne...
Miałem kilka razy takie przypadki,punkty dodało a komentarza nie było.Użyłaś jakieś zakazane słowo, zakazane nie znaczy niecenzuralne :) Mój jeden przypadek wyglądał tak,dałem komentarz z linkami do wyborczej,w ogóle się nie pojawił,ale punkty dali.Zaraz dodałem ten sam komentarz z linkami do niezależnej pl,istnieje on do dzisiaj :)

Napisał(a): WednesdayTEN -

Etam... mnie bardziej ciekawi dlaczego niektóre wypowiedzi znikają... Jak choćby Twoja dotycząca "niewybaczenia" przez kobiety PiS-owi pomysłów forowanych przez niejakiego Radziwiłła (w kontekście szeroko rozumianej antykoncepcji).

MoskiZPOPiS
Miałem kilka razy takie przypadki,punkty dodało a komentarza nie było.Użyłaś jakieś zakazane słowo, zakazane nie znaczy niecenzuralne :) Mój jeden przypadek wyglądał tak,dałem komentarz z linkami do wyborczej,w ogóle się nie pojawił,ale punkty dali.Zaraz dodałem ten sam komentarz z linkami do niezależnej pl,istnieje on do dzisiaj :)
żadnych niecenzuralnych słów nie było. no i jeden komentarz po godzinie się pojawił.
gdy wpis wywala automat, to chyba nie ma po nim śladu nigdzie.

WednesdayTEN Etam... mnie bardziej ciekawi dlaczego niektóre wypowiedzi znikają... Jak choćby Twoja dotycząca "niewybaczenia" przez kobiety PiS-owi pomysłów forowanych przez niejakiego Radziwiłła (w kontekście szeroko rozumianej antykoncepcji).
na szczęście zdążyłeś fragment zacytować ;))

Napisał(a): Kajetana -

Junani
Kajetana Pewnie znów klęłaś jak szewc! Nie udawaj niewiniatka! Tak klniesz ze juzbtego nie zauważasz satanico!
Hej ;-) jeden wpis się pojawił po godzinie, jak gdyby nigdy nic ;-) drugi chyba nie, bo pewnie Inka już by mi odpowiedziała :-)

Bo pewnie za te przeklenstwa trafiłaś na listę specjalnej komisjji interii i teraz weryfikują każdy Twój wpis przed publikacją! :D

Napisał(a): Kajetana -

Junani o!! i znowu to samo i to w tym temacie!!
odpowiedziałam na post Kejetany, że już weekend - nie ma ani Twojego, anie mojego!! minusów za "nieregulaminowość" też nie ma!! :D chyba się forum sypie ;)))
no widzę że mojego nie ma ale w moim wpisie było słowo "dupa"
« Wróć do tematów
Do góry strony: dlaczego nie pojawiają się odpowiedzi??