34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń120
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +49
34 ppt ?

Dlaczego PO pozwala.. (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dlaczego PO pozwala..

Napisał(a): keloimi -

~Tósk
~Tósk
Keli..... Keli...... Przecież ta co przekopała na metr w głąb zamach w Smoleńsku, dała wam słowniki !!
8 lat SSynom , PO to nie przeszkadzało a teraz klaszczą .....to są polacy ? Precz z PO merkelową partią!!!
Zapytam pełowca, a czytał temat? A zrozumiał ? Narracja pampersa prowincjusza,brak odpowiedzi wbtemacie i rozmydlić temat. Szkoda Keli że wpisujesz się

Jak to u pełowców, narrcja pampersa prowincjusza,nic w temacie i rozmydlić temat!
Znakomicie wpisujesz się Keli w tą narrację... Szkoda.....
No specjalnie zostawiłam Twoje czyli te merytoryczne i tematyczne posty ale odpowiedzi na proste pytania i tak nie dostałam .
Jak to Jezus powiedział ' nie nade mną płaczcie ale nad sobą i synami swoimi " tak Ci polecę :-)

Napisał(a): ~Tósk -

keloimi
~Tósk
~Tósk
Keli..... Keli...... Przecież ta co przekopała na metr w głąb zamach w Smoleńsku, dała wam słowniki !!
8 lat SSynom , PO to nie przeszkadzało a teraz klaszczą .....to są polacy ? Precz z PO merkelową partią!!!
Zapytam pełowca, a czytał temat? A zrozumiał ? Narracja pampersa prowincjusza,brak odpowiedzi wbtemacie i rozmydlić temat. Szkoda Keli że wpisujesz się

Jak to u pełowców, narrcja pampersa prowincjusza,nic w temacie i rozmydlić temat!
Znakomicie wpisujesz się Keli w tą narrację... Szkoda.....
No specjalnie zostawiłam Twoje czyli te merytoryczne i tematyczne posty ale odpowiedzi na proste pytania i tak nie dostałam .
Jak to Jezus powiedział ' nie nade mną płaczcie ale nad sobą i synami swoimi " tak Ci polecę :-)
Cóż,jak widzę na nic wołanie o pisanie w temacie. Ok. Teraz trochę przeszłości, zbyt wielu krzywd doznałem ja jak i inni forumowicze jak byłaś keli modem. Nigdy ci tego nie wybaczę! Teraz starczy? I trzymaj się tematu!

Napisał(a): keloimi -

~Tósk
Cóż,jak widzę na nic wołanie o pisanie w temacie. Ok.

Jak się nie chce czytać ze zrozumieniem to nic nie pomoże :-)
Pierwsza moja wypowiedź ,zresztą jedyna tematyczna w tym arcyciekawym wątku mówiła o moim zdaniu w temacie .
~Tósk
Teraz trochę przeszłości, zbyt wielu krzywd doznałem ja jak i inni forumowicze jak byłaś keli modem. Nigdy ci tego nie wybaczę! Teraz starczy? I trzymaj się tematu!
Ale po przyczytaniu tej "bajki "to faktycznie starczy bo jak mogę poważnie gadać z kimś kto mnie w roli moda widział .... to się chyba nazywa mieć omamy :-)

Napisał(a): ~Tósk -

keloimi
~Tósk
Cóż,jak widzę na nic wołanie o pisanie w temacie. Ok.

Jak się nie chce czytać ze zrozumieniem to nic nie pomoże :-)
Pierwsza moja wypowiedź ,zresztą jedyna tematyczna w tym arcyciekawym wątku mówiła o moim zdaniu w temacie .
~Tósk
Teraz trochę przeszłości, zbyt wielu krzywd doznałem ja jak i inni forumowicze jak byłaś keli modem. Nigdy ci tego nie wybaczę! Teraz starczy? I trzymaj się tematu!
Ale po przyczytaniu tej "bajki "to faktycznie starczy bo jak mogę poważnie gadać z kimś kto mnie w roli moda widział .... to się chyba nazywa mieć omamy :-)
Daremne twoje próby !Wielu na forum o tym wie i pamięta, ale cóż jesteś pełowiec = kłamca !!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego PO pozwala..