Odpowiadasz na:
Dlaczego PO pozwala..

~Tósk
Temat dodał(a):
~Tósk -
Na nazwanie merkelowych obozów zagłady w Oświęcimiu-polskimi obozami zagłady. Jakoś nie widziałem nie słyszałem by jakikolwiek pełowiec obruszył się!!! Dlaczego ?????

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dlaczego PO pozwala..

Napisał(a): ~Tósk -

keloimi
~Tósk
Cóż,jak widzę na nic wołanie o pisanie w temacie. Ok.

Jak się nie chce czytać ze zrozumieniem to nic nie pomoże :-)
Pierwsza moja wypowiedź ,zresztą jedyna tematyczna w tym arcyciekawym wątku mówiła o moim zdaniu w temacie .
~Tósk
Teraz trochę przeszłości, zbyt wielu krzywd doznałem ja jak i inni forumowicze jak byłaś keli modem. Nigdy ci tego nie wybaczę! Teraz starczy? I trzymaj się tematu!
Ale po przyczytaniu tej "bajki "to faktycznie starczy bo jak mogę poważnie gadać z kimś kto mnie w roli moda widział .... to się chyba nazywa mieć omamy :-)
Daremne twoje próby !Wielu na forum o tym wie i pamięta, ale cóż jesteś pełowiec = kłamca !!

Napisał(a): keloimi -

~Tósk
Cóż,jak widzę na nic wołanie o pisanie w temacie. Ok.

Jak się nie chce czytać ze zrozumieniem to nic nie pomoże :-)
Pierwsza moja wypowiedź ,zresztą jedyna tematyczna w tym arcyciekawym wątku mówiła o moim zdaniu w temacie .
~Tósk
Teraz trochę przeszłości, zbyt wielu krzywd doznałem ja jak i inni forumowicze jak byłaś keli modem. Nigdy ci tego nie wybaczę! Teraz starczy? I trzymaj się tematu!
Ale po przyczytaniu tej "bajki "to faktycznie starczy bo jak mogę poważnie gadać z kimś kto mnie w roli moda widział .... to się chyba nazywa mieć omamy :-)

Napisał(a): ~Tósk -

keloimi
~Tósk
~Tósk
Keli..... Keli...... Przecież ta co przekopała na metr w głąb zamach w Smoleńsku, dała wam słowniki !!
8 lat SSynom , PO to nie przeszkadzało a teraz klaszczą .....to są polacy ? Precz z PO merkelową partią!!!
Zapytam pełowca, a czytał temat? A zrozumiał ? Narracja pampersa prowincjusza,brak odpowiedzi wbtemacie i rozmydlić temat. Szkoda Keli że wpisujesz się

Jak to u pełowców, narrcja pampersa prowincjusza,nic w temacie i rozmydlić temat!
Znakomicie wpisujesz się Keli w tą narrację... Szkoda.....
No specjalnie zostawiłam Twoje czyli te merytoryczne i tematyczne posty ale odpowiedzi na proste pytania i tak nie dostałam .
Jak to Jezus powiedział ' nie nade mną płaczcie ale nad sobą i synami swoimi " tak Ci polecę :-)
Cóż,jak widzę na nic wołanie o pisanie w temacie. Ok. Teraz trochę przeszłości, zbyt wielu krzywd doznałem ja jak i inni forumowicze jak byłaś keli modem. Nigdy ci tego nie wybaczę! Teraz starczy? I trzymaj się tematu!

Napisał(a): keloimi -

~Tósk
~Tósk
Keli..... Keli...... Przecież ta co przekopała na metr w głąb zamach w Smoleńsku, dała wam słowniki !!
8 lat SSynom , PO to nie przeszkadzało a teraz klaszczą .....to są polacy ? Precz z PO merkelową partią!!!
Zapytam pełowca, a czytał temat? A zrozumiał ? Narracja pampersa prowincjusza,brak odpowiedzi wbtemacie i rozmydlić temat. Szkoda Keli że wpisujesz się

Jak to u pełowców, narrcja pampersa prowincjusza,nic w temacie i rozmydlić temat!
Znakomicie wpisujesz się Keli w tą narrację... Szkoda.....
No specjalnie zostawiłam Twoje czyli te merytoryczne i tematyczne posty ale odpowiedzi na proste pytania i tak nie dostałam .
Jak to Jezus powiedział ' nie nade mną płaczcie ale nad sobą i synami swoimi " tak Ci polecę :-)