89
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +-1
89 ppt ?

Dlaczego podobają mi się tylko młodsze kobiety? (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego podobają mi się tylko młodsze kobiety?

Napisał(a): kajstos -

Mam 35- lat chciałbym założyć rodzinę, ale niestety pociągają mnie tylko kobiety, które mają około 20 lat. Wokół mnie kręci się naprawdę dużo kobiet w moim wieku, które są już gotowe na stabilizację, ale w ogóle mnie nie pociągają... Nie umiałbym być z taką! Niestety dziewczyny, z którymi się umawiam są jeszcze niedojrzałe i nie myślą o dziecku i mężu. Co robić? Dlaczego podobają mi się tylko znacznie młodsze kobiety?
INTERIA.PL

Re: Dlaczego podobają mi się tylko młodsze kobiety?

Napisał(a): Ilona001 -

kajstos Mam 35- lat chciałbym założyć rodzinę, ale niestety pociągają mnie tylko kobiety, które mają około 20 lat. Wokół mnie kręci się naprawdę dużo kobiet w moim wieku, które są już gotowe na stabilizację, ale w ogóle mnie nie pociągają... Nie umiałbym być z taką! Niestety dziewczyny, z którymi się umawiam są jeszcze niedojrzałe i nie myślą o dziecku i mężu. Co robić? Dlaczego podobają mi się tylko znacznie młodsze kobiety?
Może właśnie pociąga Cię ta niedojrzałość, optymizm, naiwność, świeżość.
Pociąga Cię młodość :)

Napisał(a): gość -

Ilona001
kajstos Mam 35- lat chciałbym założyć rodzinę, ale niestety pociągają mnie tylko kobiety, które mają około 20 lat. Wokół mnie kręci się naprawdę dużo kobiet w moim wieku, które są już gotowe na stabilizację, ale w ogóle mnie nie pociągają... Nie umiałbym być z taką! Niestety dziewczyny, z którymi się umawiam są jeszcze niedojrzałe i nie myślą o dziecku i mężu. Co robić? Dlaczego podobają mi się tylko znacznie młodsze kobiety?
Może właśnie pociąga Cię ta niedojrzałość, optymizm, naiwność, świeżość.
Pociąga Cię młodość :)
I cera ;-)
Z drugiej strony, to chyba nie mamy wpływu na to, kto i co nam się podoba.

Napisał(a): Kressska -

WildD Zgredkom podobają się lolitki. ;o)
30 lat to jeszcze nie zgred, a 20 latka to juz nie lolitka ;)))) mnie tylko bawi ten problem, bo skoro nie umie znaleźć rozwiązania w tak błahym problemie, to jak sobie da rdę w zyciu, bidulek.

Autorze niemyśląca istoto, wystarczy że poznasz 25 latkę wyglądającą na 20 lat. Takich jest wiele. Poza tym niekiedy i 20 latka jest na tyle dojrzała, żeby tą rodzinę założyć. A o ile nie dojrzała, to na tyle zakochana, że zrobiłaby to dla Ciebie ;) Nie wiem gdzie ty widzisz problem.

No chyba że problem jest wymyślony, jak zwykle.

Napisał(a): WildD -

Kressska
30 lat to jeszcze nie zgred, a 20 latka to juz nie lolitka ;))))
Wiesz, wiek to sprawa drugorzędna, chodzi raczej o mentalność. ;o)
35 lat, to oględnie mówiąc, wiek nieco zaawansowany i tylko za czasów komuny do młodzieży zaliczano 35-latków.
W świecie zwierząt, np małp, w na czele stada stoi zawsze nobliwy samiec, który do dyspozycji ma harem młodych samic, które kryje wg upodobania, bo "gwarantują dobre" potomstwo. ;o)
Facet, który szuka młodej laski, może obawiać się dominacji starszej partnerki, bo młoda to materiał do rzeźbienia. Wniosek wprost - facet ma traumę z dzieciństwa, może jego matka była sroga i wymagająca, więc przy młodszej będzie się czuł bezpiecznie. ;o)
Po pewnym przemyśleniu dodam drugi wariant wniosku - facet ma ubogie życie seksualne (od dawna).

Napisał(a): Kressska -

WildD
Kressska
30 lat to jeszcze nie zgred, a 20 latka to juz nie lolitka ;))))
Wiesz, wiek to sprawa drugorzędna, chodzi raczej o mentalność. ;o)
35 lat, to oględnie mówiąc, wiek nieco zaawansowany i tylko za czasów komuny do młodzieży zaliczano 35-latków.
W świecie zwierząt, np małp, w na czele stada stoi zawsze nobliwy samiec, który do dyspozycji ma harem młodych samic, które kryje wg upodobania, bo "gwarantują dobre" potomstwo. ;o)
Facet, który szuka młodej laski, może obawiać się dominacji starszej partnerki, bo młoda to materiał do rzeźbienia. Wniosek wprost - facet ma traumę z dzieciństwa, może jego matka była sroga i wymagająca, więc przy młodszej będzie się czuł bezpiecznie. ;o)
Po pewnym przemyśleniu dodam drugi wariant wniosku - facet ma ubogie życie seksualne (od dawna).
Zgadzam się w rozciągłości. Ale też nie można generalizować.
Niektórzy wybierają dużo młodsze partnerki z uwagi na własne niedowartościowanie i chęć bycia mentorem choć na jakiejś płaszczyźnie. Niekiedy też seksualnej - boją się porównań;)
Ale niekiedy po prostu głupi traf o tym decyduje, kogo się wybiera na partnera. Zwyczajnie coś zaiskrzy.
Tutaj jednak autor robi problem z czegoś, w czym problemu nie widzę, tylko jego infantylizm.
Jednak robienie problemu

Napisał(a): karinanati -

0becny
karinanati 35 latki są odpowiednie dla 55 latka, po co Ci stara baba?
Kocham cię karinka ale muszę stwierdzić że ty chyba zboczona jesteś ;o)
Dla 55-latka odpowiednie są 20-latki a nie jakieś stare trzydziestki ;o)))
Jak raz mam 55lat i mam nadzieję że ty nie masz więcej niż dziewiętnaście bo jeśli tak to se szukam młodszej ;o)))
Ja mam 32 lata i 35 latek, to już dla mnie za stary, wole takich 27/28 lat, ale 99 % kobiet woli starszych, dlatego autor powinien szukać 20 latki, ma duże szanse:) Ile razy to się czyta w prasie 55 letni konkubent zadźgał swoja 35 letnia konkubinę nożem podczas domowej awantury.

Napisał(a): wiosna2 -

0becny
karinanati 35 latki są odpowiednie dla 55 latka, po co Ci stara baba?
Kocham cię karinka ale muszę stwierdzić że ty chyba zboczona jesteś ;o)
Dla 55-latka odpowiednie są 20-latki a nie jakieś stare trzydziestki ;o)))
Jak raz mam 55lat i mam nadzieję że ty nie masz więcej niż dziewiętnaście bo jeśli tak to se szukam młodszej ;o)))
>
>Aleś ty kochliwy i wybredny .przy tym:)Od Kanibala Ci sie chyba udzieliło:))))OOOOOO

Napisał(a): WildD -

Kressska
Ale niekiedy po prostu głupi traf o tym decyduje, kogo się wybiera na partnera. Zwyczajnie coś zaiskrzy.
Ale czy w tym przypadku pisałby na forum? Zaiskrzone, spełnione bezwarunkowo i bez zastanawiania się. ;o)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego podobają mi się tylko młodsze kobiety?