17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń67
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +36
17 ppt ?

Dlaczego prezes Kaczynski nie docenia swoich posłów (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego prezes Kaczynski nie docenia swoich posłów

Napisał(a): Zbysiunio -

Prezes Kaczynski stwierdził iż najlepszych wybrał do rządu . Jakie ci najlepsi robią błędy to wszyscy widzimy i słyszymy jakie podejmują decyzje.
Wnioskuje z tego że prezes nie ma lepszych w swojej opcji, zatem jaki jest poziom intelektualny tych pozostałych , tych których prezes nie wyznaczył do sprawowania funkcji w rządzie .
Bo jak dał najlepszych, to pozostali są nie najlepsi.
Odpowiedz Proszę i rozwiej moje obawy .Możliwe że są lepsi i zostaną wykorzystani po rezygnacji prezesa z funkcji posła jak i funkcji prezesa .
INTERIA.PL

Re: Dlaczego prezes Kaczynski nie docenia swoich posłów

Napisał(a): dziekan -

Nie rób sobie złudzeń . Starczy zobaczyć kto jest w PiS i wiadomo że pan prezes nie ma z czego wybierać . Prezes trzyma się polityki PZPR , tam też było podobnie , była grupa zaufanych i oddanych pierwszemu sekretarzowi . Nie było ważne wykształcenie , kultura czy spojrzenie na problemy, tam mieli wykonywać polecenia tego pierwszego. Każdy kto się wybijał był poniżany i szykanowany przez komunistów. Najlepsza do wszystkiego była ,,klika,, i powróciły dawne czasy.

Napisał(a): dziekan -

~ANTYBOLEK
dziekan Nie rób sobie złudzeń . Starczy zobaczyć kto jest w PiS i wiadomo że pan prezes nie ma z czego wybierać . Prezes trzyma się polityki PZPR , tam też było podobnie , była grupa zaufanych i oddanych pierwszemu sekretarzowi . Nie było ważne wykształcenie , kultura czy spojrzenie na problemy, tam mieli wykonywać polecenia tego pierwszego. Każdy kto się wybijał był poniżany i szykanowany przez komunistów. Najlepsza do wszystkiego była ,,klika,, i powróciły dawne czasy.
MAM NIESTETY PONAD 60 LAT - WIĘC SPOKOJNIE MOGĘ NAPISAĆ ŻE TEN CO NAPISAŁ
POWYŻSZE SŁOWA JEST POLITYCZNYM IDIOTĄ KTÓRY NIE MA BLADEGO POJĘCIA "SKĄD WIATR WIEJE"
Staryś a głupiś , bo jak ja miałem 60 lat to słuchałem mądrych i doświadczonych . Zatem dobrze napisałeś - MAM NIESTETY 60 LAT ) - Pora zatem słuchac starszych , aczkolwiek dla ciebie wiatr wieje ze wschodu , zatem lubisz taki klimat i go bronisz .

Co do słowa ( polityczny idiota ) to nie oceniaj ludzi swoimi przywarami .Ty lepszy sorcie .

Napisał(a): Rosalka -

dziekan
~ANTYBOLEK
dziekan Nie rób sobie złudzeń . Starczy zobaczyć kto jest w PiS i wiadomo że pan prezes nie ma z czego wybierać . Prezes trzyma się polityki PZPR , tam też było podobnie , była grupa zaufanych i oddanych pierwszemu sekretarzowi . Nie było ważne wykształcenie , kultura czy spojrzenie na problemy, tam mieli wykonywać polecenia tego pierwszego. Każdy kto się wybijał był poniżany i szykanowany przez komunistów. Najlepsza do wszystkiego była ,,klika,, i powróciły dawne czasy.
POWYŻSZE SŁOWA JEST POLITYCZNYM IDIOTĄ KTÓRY NIE MA BLADEGO POJĘCIA "SKĄD WIATR WIEJE"
Staryś a głupiś , bo jak ja miałem 60 lat to słuchałem mądrych i doświadczonych . Zatem dobrze napisałeś - MAM NIESTETY 60 LAT ) - Pora zatem słuchac starszych , aczkolwiek dla ciebie wiatr wieje ze wschodu , zatem lubisz taki klimat i go bronisz .

Co do słowa ( polityczny idiota ) to nie oceniaj ludzi swoimi przywarami .Ty lepszy sorcie .
Panie dziekan dziękuje za słowa prawdy o dyktaturze PiS . My młodzi Polacy mamy swoje zdanie i żaden dyktator nie zmieni naszych poglądów . A także , tacy co mają niestety 60 lat. No ale ten staruszek jest z tego lepszego sortu , dlatego nie wie co pisze .

Napisał(a): ~tytus -

Rosalka
dziekan
~ANTYBOLEK

Panie dziekan dziękuje za słowa prawdy o dyktaturze PiS . My młodzi Polacy mamy swoje zdanie i żaden dyktator nie zmieni naszych poglądów . A także , tacy co mają niestety 60 lat. No ale ten staruszek jest z tego lepszego sortu , dlatego nie wie co pisze .
Nie używaj słów których nie rozumiesz bo wystawiasz złe świadectwo młodym Polakom.
Napisz jakiś przykład do użytego słowa dyktatura którego tak chętnie używasz natomiast odnosząc się do sortów nie zauważyłaś, że Kaczyński mówiąc o sortach nikogo ręką nie wskazał tylko sami się wskazaliście ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego prezes Kaczynski nie docenia swoich posłów