9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +13
9 ppt ?

Dlaczego takie filmy nie są wspierane!? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego takie filmy nie są wspierane!?

Napisał(a): ~Kin0man -

Ja się pytam... dlaczego filmy pokroju "Legendy Polskie: Twardowsky 2.0" nie są finansowane i wspierane reklamą w publicznych mediach.. Przecież to jest kawał dobrego filmu. Fakt, są to filmy krótkometrażowe ale reżyser pokazuje, że ma pomysł na to, efekty wyglądają na prawdę dobrze, dobór aktorów jest całkiem udany... całość prezentuje solidny poziom, nie ma się czego wstydzić i ogląda się to przyjemnie.

A na drugim biegunie mamy potworki pokroju ostatniego "Smoleńska".. Finansowane z publicznej kasy, hucznie reklamowane i co? Wszyscy widzimy, co z tego wyszło...
Co o tym myślicie?
INTERIA.PL

Re: Dlaczego takie filmy nie są wspierane!?

Napisał(a): Kajetana -

Widziałam dziś. Świetny film krotkometrazowy. Niestety kultura wysoka i nas leży. Nie wiem te za dlaczego w kinach nie pokazuje się kina bardziej ambitnego, tylko w większości szmiry, dlaczego nie ma dnia np. filmów krótkometrażowych czy dnia kina francuskiego czy hiszpańskiego. Ech.

Re: Dlaczego takie filmy nie są wspierane!?

Napisał(a): autor12 -

Bo tu siano rządzi a nie treść liczy się co się bardziej sprzeda anie co jest wartościowe taki świat chory a czym bardziej promowane niewartościowe komercyjne filmy to tym bardziej ludzie na to chodzą i tak kształtują swoje gusta a nie próbując innych alternatywnych źródeł powoduje to po prostu ugruntowanie a wiec w konsekwencji programowanie umysłów.
Przykład media
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego takie filmy nie są wspierane!?