22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń140
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +15
22 ppt ?

DLACZEGO W REŻIMOWEJ TELEWIZJI PUBLICZNEJ- JUŻ PRAWIE NIE MA REKLAM?? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

DLACZEGO W REŻIMOWEJ TELEWIZJI PUBLICZNEJ- JUŻ PRAWIE NIE MA REKLAM??

Napisał(a): buc1 -

Czyżby widzowie i biznesmeni PiS nie zamieszczali reklam? Przecież by nie bojkotują swojej ulubionej telewizji? To co takiego się wydarzyło? Nie oglądam takiej telewizji, ale sprawdziłem, poniewaź lolita mi mówił, że w reżimowej już nie ma reklam.
INTERIA.PL

Re: DLACZEGO W REŻIMOWEJ TELEWIZJI PUBLICZNEJ- JUŻ PRAWIE NIE MA REKLAM??

Laila44 Po co ktoś ma dawać reklamy do tv kury skoro coraz mniej ludzi ją ogląda.Reklamodawcy dają swoje reklamy tam gdzie jest oglądalność.
Ale wkrótce musimy za te banały płacić abonament. Moim zdaniem powinno się abonament płacić tej telewizji, którą się ogląda.

Pozdrawiam.

madox66 O ile mi wiadomo spółki skarbu Państwa typu Orlen,Lotos,PGE i inne dostały zakaz reklamy z stacjach komercyjnych a jakoś się nie kwapią do reklam w TVKura.
Przecież telewizja publiczna ma zaledwie 20% oglądalności. Zatem to zbyt mała widownia.

Napisał(a): Laila44 -

~lewarek
Laila44
~ten sam
Laila44 Po co ktoś ma dawać reklamy do tv kury skoro coraz mniej ludzi ją ogląda.Reklamodawcy dają swoje reklamy tam gdzie jest oglądalność.
zejdę do waszego poziomu, choć w gównie nie lubię się taplać :))
No ale co masz na myśli mówiąc że poszli tam gdzie jest oglądalność? bo chyba nie tego forum na którym jest tylko 1-n... slownie jeden widz? I to jeszcze taki co was nie za bardzo lubi i uważa za sprzedajne, zakłamane niemieckie prostytutki co to za pieniądze każde gówno przez swoje usta przepuszczą...

A więc... tu chyba nie ma reklamodawców za dużo... a... zapomniałbym.. jest kilka idiotów i przestępców co to prostytutką zlecają KRYPTOREKLAMĘ...
A ta jest przestępstwem... ale te firmy to sie tym za bardzo nie lubia chwalić... nawet do jednej napisałem.. ale jakoś nie była skora odpisać na miłe zapytania na temat tego dlaczego popełnia publicznie przestępstwa i schodzi do waszego poziomu..
A wiec pracownico tego portalu.. czy możesz mi wprost powiedzieć co miałas na myśli?

A i przy okazji poprosze o dane personalne, dane kontaktowe, nazwę firmy w której jesteś zatrudniona do pisania odpłatnych postów. Nazwę zajmowanego stanowiska oraz pełny zakres obowiązków z nim związanych.
Dane personalne i kontaktowe do przelożonego :)
No i może mi powiesz dlaczego niemieckie prostytutki zajmują sie kryptoreklamą ( a więc działalnością przestępczą) i reklamują żałosnych grajków Disco z Pola, gabinety wygładzające zmarszczki staruszkom, czy przydrożne jadłodajnie...
Poprosze o pełną odpowiedź w tym temacie :)
I dlaczego jak nie ściągniecie tu podstępem (wyświetlając zdjęcie gołej dupy lub mocno skrojonych stringów) to to forum jest zupełnie puste... tak jak i tutejsi odpłatni publicyści...

Moglabyś? bardzo mnie to ciekawi :)

Czego się nażarłeś albo naćpałeś...obszczymurku?
No i co babciu? Zamiast rzeczowej odpowiedzi, inwektywy i epitety. To typowe dla was, lewaków.
WAS --WAS ?

Napisał(a): Laila44 -

~ten sam
Laila44
~ten sam
zejdę do waszego poziomu, choć w gównie nie lubię się taplać :))
No ale co masz na myśli mówiąc że poszli tam gdzie jest oglądalność? bo chyba nie tego forum na którym jest tylko 1-n... slownie jeden widz? I to jeszcze taki co was nie za bardzo lubi i uważa za sprzedajne, zakłamane niemieckie prostytutki co to za pieniądze każde gówno przez swoje usta przepuszczą...

A więc... tu chyba nie ma reklamodawców za dużo... a... zapomniałbym.. jest kilka idiotów i przestępców co to prostytutką zlecają KRYPTOREKLAMĘ...
A ta jest przestępstwem... ale te firmy to sie tym za bardzo nie lubia chwalić... nawet do jednej napisałem.. ale jakoś nie była skora odpisać na miłe zapytania na temat tego dlaczego popełnia publicznie przestępstwa i schodzi do waszego poziomu..
A wiec pracownico tego portalu.. czy możesz mi wprost powiedzieć co miałas na myśli?

A i przy okazji poprosze o dane personalne, dane kontaktowe, nazwę firmy w której jesteś zatrudniona do pisania odpłatnych postów. Nazwę zajmowanego stanowiska oraz pełny zakres obowiązków z nim związanych.
Dane personalne i kontaktowe do przelożonego :)
No i może mi powiesz dlaczego niemieckie prostytutki zajmują sie kryptoreklamą ( a więc działalnością przestępczą) i reklamują żałosnych grajków Disco z Pola, gabinety wygładzające zmarszczki staruszkom, czy przydrożne jadłodajnie...
Poprosze o pełną odpowiedź w tym temacie :)
I dlaczego jak nie ściągniecie tu podstępem (wyświetlając zdjęcie gołej dupy lub mocno skrojonych stringów) to to forum jest zupełnie puste... tak jak i tutejsi odpłatni publicyści...

Moglabyś? bardzo mnie to ciekawi :)

Czego się nażarłeś albo naćpałeś...obszczymurku?
tylko tyle czy aż tyle maja do powiedzenia pracownicy opłacani przez niemców?
jestem rozczarowany... znowu... chyba zaczynam sie do tego stanu przyzwyczajać...
Zresztą czego ja sie mogłem po odpłatnych i tanich prostytutkach niemieckich spodziewać...
Pozdrawiam serdecznie 1916.

Napisał(a): ~Polska -

Co za bzdury - znowu buc1 zrobił z siebie głupka.

W tvp jak były reklamy tak są , w takiej samej ilości.Nic się tam nie zminiło.

Spółki skarbu państwa mają zakaz reklamowania się - Czyżbu wszystko wiedzący buc1 tego nie wiedział ? :)))
No cóż poziom intelektu u nie których jest bardzo niski...
buc1 - polecam mniej tvn oglądać a więcej świeżego powietrza...

Napisał(a): dziadek16 -

Szanowny przyjacielu ....Buc1.....

Bardzo słuszna uwaga i mądre pytanie .......Zarazem odpowiedz jest bardzo prosta....
Szanujące się firmy ..... przed emitowaniem swojej reklamy..... sprawdzają jak jest oglądalność na danych programach..... Po czym podejmują decyzje o emisji lub rezygnacji z emisji reklamy...... Te programy o których piszesz jak i te nadawane z Torunia .... nie mają wysokiej oglądalności , zatem reklamy nie mają racji bytu......
Każdy reżim bardzo szybko .... kończy swoje pasożytnicze wegetacje...... więc nie ma poparcia w społeczeństwie .... a w przypadku reżimu nie ma posłuchu w zdrowej tkance
Narodu.....

Napisał(a): ~Polska -

dziadek16 Szanowny przyjacielu ....Buc1.....

Bardzo słuszna uwaga i mądre pytanie .......Zarazem odpowiedz jest bardzo prosta....
Szanujące się firmy ..... przed emitowaniem swojej reklamy..... sprawdzają jak jest oglądalność na danych programach..... Po czym podejmują decyzje o emisji lub rezygnacji z emisji reklamy...... Te programy o których piszesz jak i te nadawane z Torunia .... nie mają wysokiej oglądalności , zatem reklamy nie mają racji bytu......
Każdy reżim bardzo szybko .... kończy swoje pasożytnicze wegetacje...... więc nie ma poparcia w społeczeństwie .... a w przypadku reżimu nie ma posłuchu w zdrowej tkance
Narodu.....
O jakim reżimie opowiadasz ?
Skoro to reżim to dlaczego będzie rządził jeszcze najmniej 6 lat ???
Dwa lata do wyborów i znowu wygrana z jeszcze większa przewagą...Reżim ???

Co do tvp to wystarczy zobaczyć wskaznik oglądalności i zobaczyć że prowadzi tvp przed tvn...

No ale tuskomatoły jak zwykle kłamią i robią z siebie pośmiewisko...ile jescze ...???

Napisał(a): dziadek16 -

~Polska

Narodu.....
O jakim reżimie opowiadasz ?
Skoro to reżim to dlaczego będzie rządził jeszcze najmniej 6 lat ???
Dwa lata do wyborów i znowu wygrana z jeszcze większa przewagą...Reżim ???

Co do tvp to wystarczy zobaczyć wskaznik oglądalności i zobaczyć że prowadzi tvp przed tvn...

No ale tuskomatoły jak zwykle kłamią i robią z siebie pośmiewisko...ile jescze ...???
O takim jaki robi pis....
Zejdz ze skrzynki na której stoi Jarosław , gdy bredzi pod pałacem...Bo jak na niej stoisz to bredzisz podobnie ... 6 lat ....marzyciel.....
Twe wskażniki to takie same jak za PZPR..... oni też mieli 150% na 100.......

Napisał(a): Zbysiunio -

Narodu.....
Jak ty to robisz Dziadku , że tak dyplomatycznie uczestniczysz w rozmowach na forum. Z wielką przyjemnością czytam twoje odpowiedzi , twój zapał i cierpliwość daje nam nadzieje na lepsze jutro. Na poprawę losu ludzi gnębionych przez pisowską ośmiornicę zaciskającą swoje macki na wszystkich dziedzinach naszego życia.
Dziękuje Dziadku za nadzieję .
« Wróć do tematów
Do góry strony: DLACZEGO W REŻIMOWEJ TELEWIZJI PUBLICZNEJ- JUŻ PRAWIE NIE MA REKLAM??