32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń223
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +71
32 ppt ?

Dlaczego znikają tematy na forum jak świeże bułeczki? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego znikają tematy na forum jak świeże bułeczki?

Napisał(a): Seledyn -

Tylko jak wstawię jakiś artykuł pokazujący sukcesy obecnego rządu, admin usuwa je z prędkością światła.
I nie mówić mi proszę, że był naruszony regulamin itd. bo to jest nieprawda. Bardzo uważam co i gdzie piszę!
INTERIA.PL

Re: Dlaczego znikają tematy na forum jak świeże bułeczki?

Lilith1 Niemożliwe, rząd kontroluje internet, więc wszystkie tematy "za" muszą się ukazać i trwać, choćby nikt nie pisał!

No tak, zapomniałam o delikatnym szczególiku. Interia jest w szw... niemieckich łaps... rękach, a Polska pod wodzą Pis-u nie ma dobrych notowań w Berlinie, który kręci Unią jak chce.
To pewnie dlatego tematy znikają.
A ja mam przepis na to, żeby tematy nie znikały i stosuję go od długiego czasu.
Nie zakładam tematów, są tu od tego automaty...
Znamy to... inżynieria społeczna z automatu... ktoś te algorytmy ustawił i wygląda na to, że działają poprawnie. Jeżeli tematy antyrządowe mają się dobrze i nawet zgłoszenia naruszenia regulaminu są ignorowane...
Niemiecka firma Baur jest właścicielem Interii... jeden zatroskany o Polskę Niemiec do mnie dzisiaj pisał, jak straszna dyktatura w Polsce panuje... To ich zasługa!

Napisał(a): Lilith1 -

Seledyn
Lilith1 Niemożliwe, rząd kontroluje internet, więc wszystkie tematy "za" muszą się ukazać i trwać, choćby nikt nie pisał!

No tak, zapomniałam o delikatnym szczególiku. Interia jest w szw... niemieckich łaps... rękach, a Polska pod wodzą Pis-u nie ma dobrych notowań w Berlinie, który kręci Unią jak chce.
To pewnie dlatego tematy znikają.
A ja mam przepis na to, żeby tematy nie znikały i stosuję go od długiego czasu.
Nie zakładam tematów, są tu od tego automaty...
Znamy to... inżynieria społeczna z automatu... ktoś te algorytmy ustawił i wygląda na to, że działają poprawnie. Jeżeli tematy antyrządowe mają się dobrze i nawet zgłoszenia naruszenia regulaminu są ignorowane...
Niemiecka firma Baur jest właścicielem Interii... jeden zatroskany o Polskę Niemiec do mnie dzisiaj pisał, jak straszna dyktatura w Polsce panuje... To ich zasługa!
Mądry ten Niemiec... dla Polski dyktatura jest jedyną nadzieją, tylko Dyktatora z prawdziwego zdarzenia jakoś nie widać.

Niestety zniknęły wpisy moje i Lili, w których rozmawialiśmy gwarą śląską. To już nie jest inżyniera społeczna, to jest antypaństwowa dywersja Interii! Zrobimy wszystko, aby ten antypolski niemiecki portal stracił koncesji w Polsce! Potem możecie mówić o straszliwej dyktaturze!

Seledyn Niestety zniknęły wpisy moje i Lili, w których rozmawialiśmy gwarą śląską. To już nie jest inżyniera społeczna, to jest antypaństwowa dywersja Interii! Zrobimy wszystko, aby ten antypolski niemiecki portal stracił koncesji w Polsce! Potem możecie mówić o straszliwej dyktaturze!
Pewnie były politycznie niepoprawne :D, albo może antyniemieckie... cóż, właściciel może mieć swoje widzimisię, lecz... wiem kto zgłosił do usunięcia.
Strzeż się wiedźmo!
Powodem było zapewne niezwiązanie z tematem... a mnie to lotto, ha!

Napisał(a): Admminka -

Szanowny Panie,
praca Administracji ma charakter ponadpolityczny, a działania w głównej mierze opierają się na zgłoszeniach od innych Użytkowników. Proszę o podanie konkretnych przypadków usuniętych wpisów wraz z datami. Wyjaśnię, jaka jest przyczyna usunięcia tych wpisów.

Pozdrawiam,
Admminka

Napisał(a): stevn -

Admminka Szanowny Panie,
praca Administracji ma charakter ponadpolityczny, a działania w głównej mierze opierają się na zgłoszeniach od innych Użytkowników. Proszę o podanie konkretnych przypadków usuniętych wpisów wraz z datami. Wyjaśnię, jaka jest przyczyna usunięcia tych wpisów.

Pozdrawiam,
Admminka
Aha, to idąc za " takim " tokiem myślenia (jaki Pani reprezentuje) ma Pani otwartą drogę do usuwania dowolnego tematu, tylko dlatego, że pojedyncze osoby zaskarżyły go do usunięcia, TAK ??!

To temat nie może być nadal tematem, bo jedno, czy też kilka pojedynczych krytycznych zgłoszeń są postawą do usunięcia tematu, który jest (nadal) czyjąś własnością intelektualną i nie wykraczającą poza przyjęte ogólne ramy przyzwoitości, TAK......???

Ależ ponadpolityczna poprawność....

Współczuję :( i
pozdrawiam, Stevn

Napisał(a): WildD -

"Dziękuję" za usunięcie mojego tematu z prośbą o zbiórkę pieniędzy na leczenie chorego dziecka. Komuś się temat nie podobał i zgłosił do moderacji i chętnie wywaliliście temat.

Ciekawi mnie tylko dlaczego nie usunęliście bluzgów, które wczoraj zgłaszałam do usunięcia?

Dlaczego nie przeszkadza wam łamanie regulaminu forum? Chamskie wyzwiska? Dlaczego nie było reakcji na zgłoszenie?

Seledyn
taie
Seledyn
taie Pewnie dlatego że te sukcesy są tak samo wirtualne jak twoje posty.
Czy ty kretynie jesteś w stanie uczynić jeden jedyny wpis bez obrażania oponentów?
Na razie to ty użyłeś języka prymitywnego chama -
Bo w wirtualnym świecie na określenie "wirtualny post" tylko przysłowiowy "gimbus" może się oburzyć - który nie zna znaczenia słów a umie powtórzyć słowa z podwórka.także nie rozumiejąc ich znaczenia.
Wstydź się i ucz.
Szkoda nerwów z tobą!
Stoicki spokój uratował już niejedno jestestwo :)

Napisał(a): ~gość -

WildD "Dziękuję" za usunięcie mojego tematu z prośbą o zbiórkę pieniędzy na leczenie chorego dziecka. Komuś się temat nie podobał i zgłosił do moderacji i chętnie wywaliliście temat.

Ciekawi mnie tylko dlaczego nie usunęliście bluzgów, które wczoraj zgłaszałam do usunięcia?

Dlaczego nie przeszkadza wam łamanie regulaminu forum? Chamskie wyzwiska? Dlaczego nie było reakcji na zgłoszenie?
Bo bluzgi serwuje "inteligencja" dobrej zmiany napędzająca forum, a wiec i dochody z reklam :P

Napisał(a): WildD -

~gość
WildD "Dziękuję" za usunięcie mojego tematu z prośbą o zbiórkę pieniędzy na leczenie chorego dziecka. Komuś się temat nie podobał i zgłosił do moderacji i chętnie wywaliliście temat.

Bo bluzgi serwuje "inteligencja" dobrej zmiany napędzająca forum, a wiec i dochody z reklam :P
:oP Niestety przyjdzie się z tym zgodzić, bo jak widać tydzień mija i zero reakcji adminów, nawet "odkrywczego" stwierdzenia, że nie usuwają zgłaszanych bluzgów, bo im to nie przeszkadza, bo taki biznes.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego znikają tematy na forum jak świeże bułeczki?