9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń109
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +2
9 ppt ?

Do moderatora forum interia (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Do moderatora forum interia

Napisał(a): Maja1410 -

Uczestniczę w wielu forach politycznych i w żadnym nie spotkałam się z niegrzecznym zwyczajem usuwania postów z motywów politycznych.
Niech się forum wreszcie jasno określi jaką orientacje polityczną reprezentuje i będzie wiadomo dla kogo forum jest przeznaczone.
Uczciwie przestrzegam regulaminu nie używając wulgaryzmów, co nie jest w mojej naturze, ani nie czynię żadnych wycieczek osobistych, a posty mam usuwane. Tymczasem panoszące się chamstwo i prostactwo pozostaje bezkarne. Sama tego doświadczyłam.
Dodam, że usunięcie postu nie jest opatrzone żadnym merytorycznym uzasadnieniem.
PS. Mam jeszcze zastrzeżenia odnośnie możliwości bezpośredniego wglądu we własne posty, aby się czasem nie powtórzyć.
INTERIA.PL

Re: Do moderatora forum interia

Napisał(a): prowincjusz2 -

Do tego się musisz przyzwyczaić na Interii, że kiedy pojawiają się chamskie wątki personalne np. pod moim adresem to akurat wszyscy Moderatorzy i Admini są na urlopie. Mam takiego pecha, że zawsze wracają na czas, kiedy ja napiszę coś co im się nie podoba. Ale to pewnie przypadek i pech.

Napisał(a): madox66 -

No zobacz mądrze napisałaś,nikogo nie obraziłaś a masz na starcie kilkadziesiąt czerwonych łapek od PISlamisów czuwających na forach ,bo gdybyś napisała że ...."Kocham Prezesa Jarosława Zbaw Polskę i jego marionetkę Prezydenta wszystkich PISlamistów" to nic by ci nie skasowali a tak...no cóż kicha,pozdrawiam:)))

Napisał(a): Kamyczka -

prowincjusz2 Do tego się musisz przyzwyczaić na Interii, że kiedy pojawiają się chamskie wątki personalne np. pod moim adresem to akurat wszyscy Moderatorzy i Admini są na urlopie. Mam takiego pecha, że zawsze wracają na czas, kiedy ja napiszę coś co im się nie podoba. Ale to pewnie przypadek i pech.
Ty nie dajesz personalnych>?

Napisał(a): ~Jólek -

"Interia" równie chętnie usuwa wszelkie niewygodne, czy ich zdaniem potencjalnie kontrowersyjne wypowiedzi tyczące się zarówno PiS jak i PO, oraz wszystko to, co dotyczy polityki, religii czy kwestii społecznych, a co zdaniem władz portalu może wywołać żywe dyskusje.
"Interia" chce tu mieć po prostu SPOKÓJ, i najbardziej cieszą ją posty o rajstopkach lub o imionach dla dzieci oraz spam reklamujący jakieś niewinne bzdurki. O polityce i o niczym poważnym tu nie pogadasz, bo admini jak ognia boją się każdej żywej, autentycznej dyskusji. Zakładaj więc wątki o prezentach na święta albo o tym gdzie można spędzić Nowy Rok, ewentualnie spamuj ile wlezie. To jest na tym forum bezpieczne, pożądane i pochwalane.

Napisał(a): Admin -

~Jólek "Interia" równie chętnie usuwa wszelkie niewygodne, czy ich zdaniem potencjalnie kontrowersyjne wypowiedzi tyczące się zarówno PiS jak i PO, oraz wszystko to, co dotyczy polityki, religii czy kwestii społecznych, a co zdaniem władz portalu może wywołać żywe dyskusje.
Tak... Świadczy o tym dobitnie dział Polityka z ponad 7 tysiącami tematów, które posortowane po ilości wypowiedzi zapełniają całą pierwszą stronę tematami z minimum tysiącem odpowiedzi. Zapraszam do dyskusji i gwarantuję, że zarówno tematy dla "lewej" jak i "prawej" strony sceny politycznej się znajdą:http://forum.(...)4,srO,1

Napisał(a): ~Józek -

Admin
~Jólek "Interia" równie chętnie usuwa wszelkie niewygodne, czy ich zdaniem potencjalnie kontrowersyjne wypowiedzi tyczące się zarówno PiS jak i PO, oraz wszystko to, co dotyczy polityki, religii czy kwestii społecznych, a co zdaniem władz portalu może wywołać żywe dyskusje.
Tak... Świadczy o tym dobitnie dział Polityka z ponad 7 tysiącami tematów, które posortowane po ilości wypowiedzi zapełniają całą pierwszą stronę tematami z minimum tysiącem odpowiedzi. Zapraszam do dyskusji i gwarantuję, że zarówno tematy dla "lewej" jak i "prawej" strony sceny politycznej się znajdą:http://forum.(...)4,srO,1

Zapomniał Pan, pewnie przypadkiem, wspomnieć o dziesięciokrotnej, albo i stukrotnej liczbie postów tyczących się polityki (i nie tylko), które przez Pana i Pańskich podwładnych są usuwane lub nie dopuszczane do publikacji na forum bez żadnego racjonalnego powodu i bez podania przyczyn, mimo że te posty nie naruszają Regulaminu forum.
Bardzo proszę zapoznać się z licznymi wątkami oburzonych Użytkowników forum, którzy nieustannie skarżą się, że są cenzurowani i niedopuszczani do dyskusji z nieznanych przyczyn i proszę o rzetelne wyjaśnienie im dlaczego tak się dzieje?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Do moderatora forum interia