701
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31 tys.
  • Odpowiedzi389
  • Ocen na +-5
701 ppt ?

Dobra szkoła policealna w Krakowie (390)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): -

Witam ! Pracuję i mieszkam od niedawana w Krakowie. Mam zamiar zapisać się też do jakiejś szkoły policealnej do której będę mógł uczęszczać w trybie zaocznym. Mógłby mi ktoś polecić jakąś sprawdzoną szkołę ? Interesuje mnie kierunek: informatyka. Pozdrawiam: Paweł.
INTERIA.PL

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Ja mogę polecić AP Edukację w Krakowie. Jest to znana, profesjonalna firma która nie robi wiochy ;) Teraz niektóre kierunki mają częściowo lub nawet całkowicie za darmo. Nie wiem czy akurat informatyka ale zadzwoń sobie do nich i porozmawiaj :)

Napisał(a): Gość -

Nie idźcie do OMEGI!!! to złodzieje i oszuści!! po pierwszym semestrze podnoszą czesne a jeśli się ktoś (chociaż jedna osoba) nie zgodzi to likwidują kierunek. Nawet jeśli się zajęcia nie odbyły, trzeba płacić za cały miesiąc nauki!! Nic się nie nauczycie bo każdy prowadzi zajęcia na odwal się!! Na umowie jest napisane że się dostaje index i legitymacje a później się okazuje, że jednak nie! jedno wielkie DNO!!!

Z tego co wiem, żadna z policealnych szkół, która prowadzi zajęcia z informatyki nie cieszy się jakąś dobrą opinią. Chyba lepiej zainwestować w konkretny kurs, z programowania czy programów graficznych. Coś takiego na pewno ma szkoła Axon, jest świetnie skomputeryzowana, więc z zajęciami praktycznymi nie ma żadnego problemu.

Gość Zastanawiam się nad : cosinus,apedukacja,tebedukacja,awangarda.
Pomóżcie...
A zastanawiałeś się nad szkołą Futura Edukacja, ponoć wchodzą na rynek Krakowa. Czytałem na forach innych miast i z tego co piszą to cieszą się dobrą opinią. Sam też chyba zaryzykuje, byłem u nich na grodzkiej chyba 25 dokładnie nie pamiętam i powiem ci, że pierwsze wrażenie robią niezłe. myślę, że dopytać możesz.

Gość Zastanawiam się nad : cosinus,apedukacja,tebedukacja,awangarda.
Pomóżcie...
Polecam CEK Kraków na Westerplatte. Ja w tym roku akurat skonczyłam tam naukę, jestem bardziej niż zadowolona. Mają swoje sale, wszystko załatwisz pod jednym adresem i nie musisz po całym mieście biegać, co w przypadku cosinusa apeedukacja masz zapewnione. Co do Awangardy organizacja do kitu, a wiem to z pierwszej ręki, bo parę dziewczyn z kosmetyki przepisało się do CEKu.

Hej, ja jestem zapisany AP EDUKACJA. Ta szkoła jest od lat na rynku edukacyjnym w Krakowie, więc polecam.

Nowych szkół na rynku nie polecam, bo raz zapisałem się do OMEGI i kierunek tam nie ruszył.
Przez pół roku czekałem na rozpoczęcie zajęć, bo mnie zwodzili.

AP Edukacja ma fajnego nauczyciela od INFORMATYKI;) - konkretny i dobrze uczy.
pozdrawiam

Hej, a ja zaryzykowałem jednak i zapisałem się do Futury na prawo i administrację, skusili mnie tym, że kierunek jest bezpłatny i że wszystkie materiały z zajęć otrzymuję w formie elektronicznej. Szkoła wydaje się fajna taka na czasie więc myślę że wszystko będzie ok.

yahm :/
JA też chodzę do AP EDUKACJA :D i w dniu zapisu dostałem Kubek! Głupia rzecz a cieszy:D To tak tytułem wstępu ;)
Powiem Wam, że słyszałem o Futurze, że zawieszają kierunki. I co z tego, że dostajesz od nich materiały na maila :) Ja dostaję je do ręki i nawet kosztów za drukowanie nie ponoszę :). bo AP Edukacja mi daje za friko

Gość wcześniej ma rację. Lepiej zapisać się do szkoły z pozycją niż zaryzykować na wstępie.

Co jak mi zawieszą kierunek. Jak się zapisałeś to spoko. Napisz po semestrze czy kierunek przetrwał;)

Moja dziewczyna już miała egzamin zawodowy i zdała go bez problemu. Tylko na zajęcia musiała chodzić i zaliczać wszystko. Nie było trudno, więc i ja sobie dam radę.
Wybierajcie co chcecie! Wolność wyboru.
Ja znam AP EDUKACJA, więc ją polecam

Ja polecam AP Edukację w Krakowie, właśnie zdałem na IV semestr Logistyki i jak na razie nie mam zastrzeżeń. W tej chwili w grupie jest 14 osób więc mogę powiedzieć, ze kameralnie. Dzięki temu nauczyciel ma czas żeby odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Nie boję się egzaminu zawodowego po wiele razy na zajęciach przerabialiśmy testy z OKE i wiem co mnie czeka na egzaminie. Więc, jeżeli komuś zależy, przyłoży się i troszkę usiądzie nad nauką to bez problemu zda egzamin! Co do płatności, ja akurat trafiłem na promocję i uczę się na tym kierunku bez czesnego więc RAJ ;D Mogę z czystym sumieniem polecić AP w Krakowie ( nie wiem jak wygląda sprawa w innych oddziałach). pozdro

No prosze was tylko nie AP, Profesja tez jest do kitu, Cosinus nie ma swoich sal nigdy nie wiadomo gdzie beda zajecia. Zjezdzilam pol Krakowa zeby znalezc cos odpowiedniego, jak dla mnie to z tego wszystkiego najlepszy jest CEK przy Westerplatte, ktos juz o nich pisal zgadzam sie z opinia - maja swoje sale pracownie no i sa przy samym Dworcu a dla mnie to wazne bo dojeżdżam, a co najwazniejsze duzo dobrych opinii na forach znajoma mojej kolezanki skonczyla ta szkole i mowila ze super idzie tam teraz na 2 kierunek :)
pozdro
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • szkoy policealne krakw opinie
  • najlepsza szkoa policealna krakw
  • gloker kraków opinie
  • dobre szkoy policealne krakw
  • najlepsza szkola policealna krakow
  • dobra szkoa policealna krakw
  • gloker krakw opinie
  • dobre szkoy policealne w krakowie
  • szkoy policealne krakw forum