689
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi381
  • Ocen na +-5
689 ppt ?

Dobra szkoła policealna w Krakowie (382)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): ~monika9 -

Zawsze jest tak ze najwiecej do powiedzenia mają Ci którzy nie maja pojęcia o takiej nauce w szkole policealnej. A wystarczy tam iśc zeby stwierdzić ze jest to naprawde coś co moze byc pomysłem na siebie i swoją przyszlośc.

Napisał(a): ~ss1990 -

OSTRZEGAM!

SZKOŁA POLICEALNA GO WORK W KRAKOWIE !!!

TA SZKOŁA TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO.

BYŁAM ZAPISANA NA KIERUNEK ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ I PO NIE DŁUGIM CZASIE ZREZYGNOWAŁAM BO NADAŻYŁA MI SIĘ OKAZJA DOBREJ PRACY W ANGLII. I WTEDY ZACZĄŁ SIĘ PRAWDZIWY KOSZMAR CZYLI NIE KOŃCZĄCE SIĘ OPŁATY NIE WIADOMO ZA CO! NIE POMOGŁY ŻADNE PISMA WYSYŁANE DO DYREKCJII O UMOŻENIE OPŁAT Z WIADOMYCH PRZYCZYN CZYLI TEGO ŻE NIE MOGĘ BYĆ NA ZAJĘCIACH BO MNIE NIEMA W POLSCE ! MUSIAŁAM ZAPŁACIĆ PRAWIE 300ZŁ CZESNYCH JAK PRZECIEŻ NIE MA MNIE NA ZAJĘCIACH, PÓŹNIEJ KARĘ ZA FREKFENCJĘ 240ZŁ ;/. OSTRZEGAM JEŚLI JUŻ KTOŚ SIĘ WYBIERA DO TEJ SZKOŁY DOKŁADNIE 100 RAZY PRZECZYTAĆ UMOWĘ ZANIM JĄ PODPISZECIE BO TO JEST CYROGRAF;/. W ŻADNEJ SZKOLE NIEMA TAKICH BEZNADZIEJNYCH WARUNKÓW! GDYBYM NA UMOWIE NIE DOCZYTAŁA ŻE TREZEBA BY BYŁO ZAPŁACIĆ W 1 I 2 SEMESTRZE NAUKI 360 ZŁ ZA MATERIAŁY KTÓRE SZKOŁA SAMA TAK JAK JEST TO W INNYCH SZK0ŁACH POLICEALNYCH POWINNA DAĆ TO BYM SIĘ WKOPAŁA W JESZCZE GORSZE BAGNO ;/. A CO DO PAŃ W SEKRETARIACIE TO JAK TO BYWA SĄ MIŁE NIBY WSZYSTKO WYJAŚNIAJĄ ALE JAK SIE DOCZYTA JAKIEGOŚ KRUCZKA NA UMOWIE TO ROBIĄ GŁUPIE MINY I JAK GDYBY NIGDY NIC UDAJĄ ŻE NIE SŁYSZĄ... DODATKOWO WYSOKIE OPŁATY ZA INNE RZECZY NP EGZAMINY, ZA PRZYSTĄPIENIE DO SESJI... W OGÓLE TA SZKOŁA TO JAKAŚ PORAŻKA! MAM NADZIEJĘ ŻE TEN KOSZMAR SIĘ JUŻ SKOŃCZY...

Napisał(a): ~egelka -

Ja aktualnie uczę się tutaj:
http://www.su(...)cja.pl/
Szkoła ma swoją placówkę właśnie w Krakowie :)
Wybrałam kierunek: technik rachunkowości. Wprawdzie ukończyłam pedagogikę niemniej studia nie dają perspektyw na znalezienie dobrego zatrudnienia.
Tak więc postanowiłam wybrać kierunek, który da mi lepsze perspektywy na znalezienie dobrej pracy w przyszłości.
Co mi się podoba? Zajęcia prowadzone są przez osoby związane z zawodem tak wiec nie uczymy się głupot. Jeśli jest się chętnym to można wyciągnąć z lekcji bardzo wiele dobrych informacji.

Napisał(a): ~Maja Krawczyk -

Cześć, ja chodziłam na technika informatyka do NOVEJ Centrum Edukacyjne. Fajna szkoła, mają własną pracownię i prowadzących, którzy w ciekawy i przystępny sposób potrafią przekazać wiedzę. Organizują też ciekawe kursy komputerowe. Spróbuj bo warto a technik informatyk jest za darmo

Napisał(a): ~Maja Krawczyk -

Cześć, ja chodziłam na technika informatyka do NOVEJ Centrum Edukacyjne. Fajna szkoła, mają własną pracownię i prowadzących, którzy w ciekawy i przystępny sposób potrafią przekazać wiedzę. Organizują też ciekawe kursy komputerowe. Spróbuj bo warto a technik informatyk jest za darmo

Napisał(a): ~Maja -

Ja kończę technika informatyka w NOVEJ Centrum Edukacyjnym. I nie wiem skąd opinie, że w Krakowie nie ma szkoły z dobrym poziomem nauki na tym kierunku. Ja jestem zadowolona od samego początku. Kompetentni prowadzący, do których zawsze się mogę zwrócić, gdy czegoś nie wiem albo kiedy nie było mnie na zajęciach. Maja swoją pracownię blisko rynku i mają bardzo fajny kurs grafiki komputerowej, sami sprawdźcie

Napisał(a): ~gościu28 -

Gość Zastanawiam się nad : cosinus,apedukacja,tebedukacja,awangarda.
Pomóżcie...
Polecam COSINUS. Super atmosfera i bardzo dobry poziom. Szkoła jest bezpłatna a zajęcia w weekendy. I mają ciekawe kierunki. Polecam.

Napisał(a): ~karolina321 -

[b][/b]Ja chodzę do Żaka w Krakowie na Rachunkowość i miałam pewne obawy zapisując się, bo pomyślałąm czego można się nauczyć w bezpłatnej szkole, ale teraz nie żałuję.
Nauczyciel praktyk, więc wiele można wynieść z zajęć i może się to przydać w przyszłej pracy a to chyba najważniejsze. Ja polecam.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • szkoy policealne krakw opinie
  • najlepsza szkoa policealna krakw
  • gloker kraków opinie
  • dobre szkoy policealne krakw
  • najlepsza szkola policealna krakow
  • dobra szkoa policealna krakw
  • gloker krakw opinie
  • dobre szkoy policealne w krakowie
  • szkoy policealne krakw forum
  • omega kraków opinie