730
ppt
Ten temat ma:
 • Wyświetleń32 tys.
 • Odpowiedzi409
 • Ocen na +-5
730 ppt ?

Dobra szkoła policealna w Krakowie (410)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): ~jerzyk08 -

Ja też chodziłem do Sukces Edukacji w Krakowie, robiłem kierunek opiekun medyczny trochę dłużej niż to przewiduje program (ha ha :-D), ale nie było problemu z powtarzaniem semestru :-) kierunek fajny, ciekawe zajęcia, dobra miejscówka - na rynek na imprezę po zajęciach niedaleko :P no i wszystko za darmo. A jeszcze dostałem ulotki ze zniżkami na piwo, to już w ogóle byłem przeszczęśliwy :P

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): ~adam -

[b][/b]Byłem ostatnio w sukces edukacji zapisać się na technik bhp. przy okazji załapałem się na dni otwarte- co prawda dostałem prezent typowo kobiecy, ale podarowałem go mamie :)
Kierunek bezpłatny i myslę, że zawsze się przyda :)a można jeszcze wygrać 1000 zł za polecenie znajomych, także jakby ktoś chciał się zapisać to info do mnie to podam imię i nazwisko i może się jakoś podzielimy nagrodą.

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): edskowronek -

Trudno coś tutaj doradzać, dużo zależy od kierunku jaki się wybiera. Jeśli chodzi o takie rzeczy jak kosmetologia to moim zdaniem dobry poziom trzymają w MWS im. Dietla. Sama tutaj skończyłam licencjat i nie mam problemów z pracą. Praktycznie już na ostatnim roku zaczęłam sobie pracować dorywczo, a teraz mam swój, własny biznes

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): ~Balbina -

Dobra szkoła z wieloma bezpłatnymi kierunkami to Delta Edukacja. Jestem na Techniku Usług Kosmetycznych i jest w porządku, namawiam teraz chłopaka żeby się zapisał na Technika Informatyka. zawsze to jakaś dodatkowa wiedza i umiejętności :)

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): ~rzodkiewka -

Ja też polecam Sukces Edukację, zapisywałam się właśnie na technika dentystycznego i dostałam fartuch za darmo ! Bardzo mi się to spodobało, bo nigdy nie spotkałam się z czymś takim w żadnej szkole, a robiłam też asystentkę stomatologiczną w innym miejscu : )
Mogę polecać w stu procentach, szczególnie, że dowiedziałam się wszystkiego, czego chciałam od Pań w sekretariacie : ) namówiłam przyjaciółkę i zapisała się z mojego polecenia, więc dostałyśmy bilety do kina : ) warto !

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): ~Pani Opiekun -

Ja właśnie skończyłam kierunek Opiekun Medyczny w Szkole Sukces Edukacja w Krakowie. Szczerze mówiąc, idąc tam myślałam sobie tylko jedno - wystarczy mi papier, że coś robię w życiu i do widzenia. A teraz, zdałam egzamin prawie na maksimum punktów i poznałam świetnych ludzi. Szkoda, że ten kierunek trwa tylko rok, bo z chęcią zostałabym tam dłużej! Zajęcia odbywały się przy Rynku Kleparskim 18 w Gimnazjum nr 4 albo przy ulicy Karmelickiej, co nie było dużym problemem - oba miejsca są w pobliżu siebie, więc nawet gdy potrzebowałam coś na szybko załatwić w sekretariacie, nie przeszkadzało to w ogóle.
Egzaminy i sesja są darmowe, co jest dość rzadko spotykane w szkołach policealnych. Najważniejszym plusem jest to, że wszystko jest w Krakowie i nie trzeba jeździć do innego miasta, aby zdać egzamin. Nie było też opłaty wpisowej, czy też czesnego, a nawet umowy! Podpisywałam tylko regulamin, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem.
Z uśmiechem na ustach będę wspominała ten rok i polecała każdemu tę szkołę. Nauczyciele są świetni, a gdy coś jest niejasne, odpowiadają na każde pytanie i wyjaśniają w sposób szczegółowy.
Także polecam i mam nadzieję, że komuś pomogę taką opinią.
Pozdrawiam

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): ~ania kordyńska -

Urszula, to będziemy uczyć się razem, bo ja też zaczynam naukę na techniku ortopedzie w Sukces Edukacji! :D dużo czytałam na temat tej szkoły i przekonało mnie to, że kierunek jest za darmo i że nie trzeba płacić za egzaminy :-) a jeszcze dostałam karty podarunkowe do klubów na darmowe drinki, to już w ogóle chyba zagoszczę tam na stałe hahah! :D

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): ~Nova CE -

Zapraszamy do Policealnej Szkoły Zawodowej NOVA CENTRUM EDUKACYJNE !

Jeżeli w Twojej szkole policealnej nie wystartował kierunek - przyjdź koniecznie do nas!
U nas ruszają wszystkie kierunki - Wyższe Semestry Również !
Nie czekaj!

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): ~Martyna -

Hej,
Dostałam ulotkę niepublicznej szkoły policealnej dla dorosłych z siedzibą w Krakowie na ul. Brodowicza 3/5. Na ulotce jest mapka - muszę przyznać, że dojazd bardzo dobry.Wybieram się tam w poniedziałek dowiedzieć co i jak.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
 • szkoy policealne krakw opinie
 • najlepsza szkoa policealna krakw
 • gloker kraków opinie
 • dobre szkoy policealne krakw
 • najlepsza szkola policealna krakow
 • dobra szkoa policealna krakw
 • gloker krakw opinie
 • dobre szkoy policealne w krakowie
 • szkoy policealne krakw forum
 • omega kraków opinie
 • szkoa omega krakw opinie
 • bezpatne szkoy policealne krakw forum
 • szkoa policealna krakw forum
 • najlepsza szkola policealna w krakowie
 • gloker krakow opinie
Do góry strony: Dobra szkoła policealna w Krakowie