689
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi381
  • Ocen na +-5
689 ppt ?

Dobra szkoła policealna w Krakowie (382)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): ~adrian -

sukces edukacja ma zajęcia w centrum miasta na rynku kleparskim, zajęcia są naprawdę godne polecenie i dużym plusem jest to, że szkoła jest całkowicie darmowa przez cały okres kształcenia, polecam przejść się do sekretariatu, sam chodzę do tej szkoły i jestem zadowolony :)
INTERIA.PL

Napisał(a): ~jerzyk08 -

Ja też chodziłem do Sukces Edukacji w Krakowie, robiłem kierunek opiekun medyczny trochę dłużej niż to przewiduje program (ha ha :-D), ale nie było problemu z powtarzaniem semestru :-) kierunek fajny, ciekawe zajęcia, dobra miejscówka - na rynek na imprezę po zajęciach niedaleko :P no i wszystko za darmo. A jeszcze dostałem ulotki ze zniżkami na piwo, to już w ogóle byłem przeszczęśliwy :P

Napisał(a): ~adam -

[b][/b]Byłem ostatnio w sukces edukacji zapisać się na technik bhp. przy okazji załapałem się na dni otwarte- co prawda dostałem prezent typowo kobiecy, ale podarowałem go mamie :)
Kierunek bezpłatny i myslę, że zawsze się przyda :)a można jeszcze wygrać 1000 zł za polecenie znajomych, także jakby ktoś chciał się zapisać to info do mnie to podam imię i nazwisko i może się jakoś podzielimy nagrodą.

Napisał(a): edskowronek -

Trudno coś tutaj doradzać, dużo zależy od kierunku jaki się wybiera. Jeśli chodzi o takie rzeczy jak kosmetologia to moim zdaniem dobry poziom trzymają w MWS im. Dietla. Sama tutaj skończyłam licencjat i nie mam problemów z pracą. Praktycznie już na ostatnim roku zaczęłam sobie pracować dorywczo, a teraz mam swój, własny biznes

Napisał(a): ~Balbina -

Dobra szkoła z wieloma bezpłatnymi kierunkami to Delta Edukacja. Jestem na Techniku Usług Kosmetycznych i jest w porządku, namawiam teraz chłopaka żeby się zapisał na Technika Informatyka. zawsze to jakaś dodatkowa wiedza i umiejętności :)

Napisał(a): ~rzodkiewka -

Ja też polecam Sukces Edukację, zapisywałam się właśnie na technika dentystycznego i dostałam fartuch za darmo ! Bardzo mi się to spodobało, bo nigdy nie spotkałam się z czymś takim w żadnej szkole, a robiłam też asystentkę stomatologiczną w innym miejscu : )
Mogę polecać w stu procentach, szczególnie, że dowiedziałam się wszystkiego, czego chciałam od Pań w sekretariacie : ) namówiłam przyjaciółkę i zapisała się z mojego polecenia, więc dostałyśmy bilety do kina : ) warto !

Napisał(a): ~Pani Opiekun -

Ja właśnie skończyłam kierunek Opiekun Medyczny w Szkole Sukces Edukacja w Krakowie. Szczerze mówiąc, idąc tam myślałam sobie tylko jedno - wystarczy mi papier, że coś robię w życiu i do widzenia. A teraz, zdałam egzamin prawie na maksimum punktów i poznałam świetnych ludzi. Szkoda, że ten kierunek trwa tylko rok, bo z chęcią zostałabym tam dłużej! Zajęcia odbywały się przy Rynku Kleparskim 18 w Gimnazjum nr 4 albo przy ulicy Karmelickiej, co nie było dużym problemem - oba miejsca są w pobliżu siebie, więc nawet gdy potrzebowałam coś na szybko załatwić w sekretariacie, nie przeszkadzało to w ogóle.
Egzaminy i sesja są darmowe, co jest dość rzadko spotykane w szkołach policealnych. Najważniejszym plusem jest to, że wszystko jest w Krakowie i nie trzeba jeździć do innego miasta, aby zdać egzamin. Nie było też opłaty wpisowej, czy też czesnego, a nawet umowy! Podpisywałam tylko regulamin, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem.
Z uśmiechem na ustach będę wspominała ten rok i polecała każdemu tę szkołę. Nauczyciele są świetni, a gdy coś jest niejasne, odpowiadają na każde pytanie i wyjaśniają w sposób szczegółowy.
Także polecam i mam nadzieję, że komuś pomogę taką opinią.
Pozdrawiam

Napisał(a): ~ania kordyńska -

Urszula, to będziemy uczyć się razem, bo ja też zaczynam naukę na techniku ortopedzie w Sukces Edukacji! :D dużo czytałam na temat tej szkoły i przekonało mnie to, że kierunek jest za darmo i że nie trzeba płacić za egzaminy :-) a jeszcze dostałam karty podarunkowe do klubów na darmowe drinki, to już w ogóle chyba zagoszczę tam na stałe hahah! :D

Napisał(a): ~Nova CE -

Zapraszamy do Policealnej Szkoły Zawodowej NOVA CENTRUM EDUKACYJNE !

Jeżeli w Twojej szkole policealnej nie wystartował kierunek - przyjdź koniecznie do nas!
U nas ruszają wszystkie kierunki - Wyższe Semestry Również !
Nie czekaj!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • szkoy policealne krakw opinie
  • najlepsza szkoa policealna krakw
  • gloker kraków opinie
  • dobre szkoy policealne krakw
  • najlepsza szkola policealna krakow
  • dobra szkoa policealna krakw
  • gloker krakw opinie
  • dobre szkoy policealne w krakowie
  • szkoy policealne krakw forum