689
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi381
  • Ocen na +-5
689 ppt ?

Dobra szkoła policealna w Krakowie (382)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): cosinus -

Bezpłatnie i dla dorosłych? Tylko szkoły COSINUS !

!!!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!!!

Najlepsze zaoczne liceum dla dorosłych
Bogata oferta rocznych lub dwuletnich szkół policealnych, kursów zawodowych, maturalnych i kierunków medycznych
Najwyższa zdawalność egzaminów zewnętrzach
Profesjonalna obsługa
GWARANCJA BEZPŁATNOŚCI
Znajdujemy się w 40 polskich miastach
Nie wierzysz?

Przyjdź i przekonaj się osobiście albo wejdź na stronę http://www.co(...)nus.pl/
Do zobaczenia.

Napisał(a): pablo112 -

no jak dla mnie uzupełnianie frekwencji poprzez wpis wstecz na listę obecności jest bez sensu. w takim razie można nie chodzić i zdać bez żadnej wiedzy a chyba nie o to chodzi? ja chodze do Cosinusa nie po papierek a żeby się czegoś nauczyć i u nas o czymś takim nikt nie pomyśli. jest motywacja do chodzenia, nauki ale przez co wychodzi się z tej szkoły z porządną wiedzą i praktyką w rękach...

Napisał(a): cosinus -

Bezpłatnie i dla dorosłych? Tylko szkoły COSINUS !
ZIMOWA REKRUTACJA TRWA !

Najlepsze zaoczne liceum dla dorosłych
Bogata oferta rocznych lub dwuletnich szkół policealnych, kursów zawodowych, maturalnych i kierunków medycznych
Najwyższa zdawalność egzaminów zewnętrzach
GWARANCJA BEZPŁATNOŚCI

Szczegóły sprawdź na cosinus.pl
Wejdź na stronęhttps://rekru(...)nus.pl/ i zapisz się już dziś!
Do zobaczenia

Napisał(a): andzielineczka -

A ja polecam Szkołę ATUT, zapisałam się tam na technika rachunkowości i sobie chwalę. Co ciekawe zapisałam się w listopadzie, mimo, że kierunek ruszył już we wrześniu czy październiku, w innych szkołach mi odmówili, twierdząc że za późno. Na początku troche miałam problemy z odrobieniem materiału, ale się spięłam i dałam radę :D

Napisał(a): Agaa35 -

Dziewczyny , jeśli chodzi o kraków to cięzko powiedziec ,ja szukałam i znalazłam nieco dalej :):) Więc teraz polecam Wam Międzynarodowe Studium Dziewulskich wspaniała szkoła , jestem w trakcie studium i jestem mega zadowolona . Polecam wam kierunek wizaż i stylizacja . Wspaniali i profesjonalni wykładowcy , świetna atmosfera . Teraz trwa nabór na roczne studium wizażu i stylizacji  zacznie się od kwietnia , także sprawdźcie sobie na stronce  http://www.dz(...)scy.pl/
  i zapisujcie się dziewczyny  jeśli akurat taka tematyka Wam odpowiada:) jedynie to mogę polecić z czystym sumieniem bo akurat ego jestem pewna:)

Napisał(a): Alala08 -

bez przesady. w Krakowie jest tak dużo szkół policealnych że totalną głupotą jest dojeżdżacie gdzies poza skoro można być na miejscu. ja tam jestem w cosinusie i uważam że jest to jedna z lepszych szkół tego typu. przede wszystkim nie wyłudzają od ludzi żadnych pieniędzy a i poziom jest ok

Napisał(a): ~NOVA Gdańsk -

Zachęcamy do zapisu do Gimnazjum i Liceum dla Dorosłych !!
W związku ze zmianami w systemie edukacji, gimnazja będą likwidowane, wróci ośmioletnia szkoła podstawowa oraz czteroletnie liceum.
To ostatni dzwonek aby ukończyć szkołę w starym systemie!!
Prowadzimy właśnie zapisy na semestr wiosenny, który rozpoczyna się w lutym!!
Zachęcamy do rejestracji online oraz kontaktu z pracownikami sekretariatu szkoły w Gdańsku
Zapraszamy !!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • szkoy policealne krakw opinie
  • najlepsza szkoa policealna krakw
  • gloker kraków opinie
  • dobre szkoy policealne krakw
  • najlepsza szkola policealna krakow
  • dobra szkoa policealna krakw
  • gloker krakw opinie
  • dobre szkoy policealne w krakowie
  • szkoy policealne krakw forum