700
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31 tys.
  • Odpowiedzi389
  • Ocen na +-5
700 ppt ?

Dobra szkoła policealna w Krakowie (390)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): ~Irma -

Ja polecam Glokera. Poziom nie jest taki żeby tylko przepchać wszystkich dalej jak to bywa w tych policealnych szkołach, tylko naprawdę trzeba się trochę przyłożyć żeby pozaliczać przedmioty, ale dzięki temu zdałam maturę i teraz mogę iść na studia. Jeśli komuś naprawdę zależy na tym żeby czegoś się nauczyć to zdecydowanie gloker
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Ola -

Polecam teb edukacje (y)
Blisko rynku, wszystko w jednym miejscu, komputery nowe, wykładowcy dogadani i POMAGAJĄ jak jest jakis problem. Nauka za darmo tylko wpisowe 150 zl. Zresztą jak pójdziesz tam i powiesz ze chcesz ogladnąć sale informatyczne to w sekretariacie ci wszystko pokażą . Warto !!!

Napisał(a): ~Szymon -

Możesz podejść do teb edukaji. Oglądniesz sale i sprzęt na którym bedziesz się uczył. Najważniejsze.. wszystko jest w jednym budynku wiec nie trzeba się przemieszczać nigdzie, noi nauka jest bezpłatna. Ja jestem po drugim semestrze i jestem zadowolony. Pierwsza kwalifikacja już zdna :D

Napisał(a): ~Arni -

~delcistka halo halo wie ktoś coś o delcie ? bo chciałam tam iść do szkoły, a nikt nie odbiera tel
no już się nie zapiszesz bo szkoła została zamknięta na stałe, ale polecam Ci placówkę na Długiej - właśnie przepisałam się tam z delty. Na jaki kierunek chcesz iść? :)

Napisał(a): ~delcistka -

~Arni
~delcistka halo halo wie ktoś coś o delcie ? bo chciałam tam iść do szkoły, a nikt nie odbiera tel
no już się nie zapiszesz bo szkoła została zamknięta na stałe, ale polecam Ci placówkę na Długiej - właśnie przepisałam się tam z delty. Na jaki kierunek chcesz iść? :)
Jak zamknięta? :O a co z osobami, które robiły rezerwacje na kierunkach...? chciałam iść na weterynarie...

Napisał(a): ~Arni -

~delcistka
~Arni
Jak zamknięta? :O a co z osobami, które robiły rezerwacje na kierunkach...? chciałam iść na weterynarie...
No własnie nic, muszą szukać innej szkoły ode mnie tez nie odbierali telefonów ale na ich fb widziałam że zamknięte na stałe i dlatego zapisałam się do innej szkoły, na szczęście nie zdążyłam zostawić jeszcze świadectwa bo podobno wszystkie dokumenty zostały przewiezione do innego miasta-jeżeli chcesz iść na weterynarię to ja zapisałam się na długą 46/3 tam jest szkoła creative to nowa szkoła, ale parę osób mówiło mi, że ciekawe mają zajęcia - weterynarię dopiero otwierają ale dodatkowo powiedzieli mi, że mam kurs groomerski za darmo i mają mieć pracownie weterynaryjną.

Napisał(a): ~delcistka -

~Arni
~delcistka
~Arni
No własnie nic, muszą szukać innej szkoły ode mnie tez nie odbierali telefonów ale na ich fb widziałam że zamknięte na stałe i dlatego zapisałam się do innej szkoły, na szczęście nie zdążyłam zostawić jeszcze świadectwa bo podobno wszystkie dokumenty zostały przewiezione do innego miasta-jeżeli chcesz iść na weterynarię to ja zapisałam się na długą 46/3 tam jest szkoła creative to nowa szkoła, ale parę osób mówiło mi, że ciekawe mają zajęcia - weterynarię dopiero otwierają ale dodatkowo powiedzieli mi, że mam kurs groomerski za darmo i mają mieć pracownie weterynaryjną.
Aha to spoko że w ogóle ktoś mi dał znać ....

Napisał(a): ~Amanda88 -

Zapisałam na kierunek technik administracji w Blue Education w Krakowie. I teraz jestem już na 2 semestrze. Atmosfera na zajęciach bardzo fajna, nauczyciele uprzejmi dostajemy wszystkie materiały potrzebne do zdania egzaminów. Harmonogram zajęć zawsze dostępny na stronie więc łatwo można go znaleźć. Polecam!

Napisał(a): ~Monika -

Ja polecam glokera, skończyłam u nich technika usług kosmetycznych, a wcześniej robiłam te krótkie szkolenia z grafiki komputerowej i photoshopa. Konkretnie i na temat. wykładowcy potrafią przekazać wiedzę, dużo zajęć praktycznych, jestem zadowolona ze swojego wyboru
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • szkoy policealne krakw opinie
  • najlepsza szkoa policealna krakw
  • gloker kraków opinie
  • dobre szkoy policealne krakw
  • najlepsza szkola policealna krakow
  • dobra szkoa policealna krakw
  • gloker krakw opinie
  • dobre szkoy policealne w krakowie
  • szkoy policealne krakw forum
  • omega kraków opinie