701
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31 tys.
  • Odpowiedzi389
  • Ocen na +-5
701 ppt ?

Dobra szkoła policealna w Krakowie (390)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): ~Paweł -

Chodziłem do szkoły w Kielcach ale zamknęli mi 2 semestr technika weterynarii! Przeprowadziłem się do Krakowa i zastanawiam się czy iść do szkoły Sukces Edukacji żeby to dokończyć bo wiadomo szkoda przerywac nauke. Polecacie tą szkołę? Znacie kogoś z drugiego semstru weterynrii albo kogoś kto poszedłby tam za mna? nikogo tu nie znam POMOCY!

Napisał(a): ~weterynarka -

~Paweł Chodziłem do szkoły w Kielcach ale zamknęli mi 2 semestr technika weterynarii! Przeprowadziłem się do Krakowa i zastanawiam się czy iść do szkoły Sukces Edukacji żeby to dokończyć bo wiadomo szkoda przerywac nauke. Polecacie tą szkołę? Znacie kogoś z drugiego semstru weterynrii albo kogoś kto poszedłby tam za mna? nikogo tu nie znam POMOCY!
Z tego co wiem to z Sukcesu wszyscy uciekają, szczególnie weterynarze...

Napisał(a): ~IvonaŚ -

Różnie. Są kierunki całkowicie bezpłatne i są takie, za które płacisz miesięcznie, ale cena chyba zależy od kierunku. Mają też jakieś dofinansowanie dzięki, któremu można uczyć się taniej na tych kierunkach płatnych, ale o szczegóły najlepiej pytać u źródła, bo nie chcę wprowadzać w błąd

Napisał(a): ~Paweł -

~weterynarka
~Paweł Chodziłem do szkoły w Kielcach ale zamknęli mi 2 semestr technika weterynarii! Przeprowadziłem się do Krakowa i zastanawiam się czy iść do szkoły Sukces Edukacji żeby to dokończyć bo wiadomo szkoda przerywac nauke. Polecacie tą szkołę? Znacie kogoś z drugiego semstru weterynrii albo kogoś kto poszedłby tam za mna? nikogo tu nie znam POMOCY!
Z tego co wiem to z Sukcesu wszyscy uciekają, szczególnie weterynarze...
Dlaczego uciekają? Ja byłem w sekretariacie zapytać właśnie o ten kierunek i spotkałem nauczyciela od weterynarii juz nie pamietam nazwiska i wydawało mi się ze to inteligentny i przyjazny gość. Jeszcze się nie zapisałem ale jestem pozytywnie nastawiony do tej szkoły i zastanawiam sie czy te negatywne komentarze nie wychodzą od jednej osoby albo konkurencji

Napisał(a): ~kisiak -

Ja akurat nie uważam, że wszystkie opinie piszą pracownicy. Jestem Słuchaczką i jeżeli jest mi dobrze w szkole, to z chęcią napiszę coś miłego na temat szkoły, czy kierunku. Bo to wg mnie normalne, że jak z czegoś się jest zadowolonym to trzeba to pokazać, aby mogli z tego też skorzystać inni. Każda szkoła jest OK pod jakimś względem, ma też jakieś minusy i wszyscy powinni je wybierać pod względem siebie :)

Napisał(a): ~gość -

Dokładnie tak, zgadzam się. Co człowiek to oczekiwania, dlatego nie ma jednej idealnej szkoły dla wszystkich. mi osobiście gloker pasował, a moja koleżanka chodziła do cosinusa i też sobie chwaliła czyli jak widać - wszędzie można dostrzec coś dobrego

Napisał(a): ~kisiak -

Człowiek idzie tam, gdzie mogą mu zaoferować to, czego aktualnie potrzebuje, nawet, jeśli musiałby za coś tam zapłacić :) jeszcze większą frajdą jest dostać to za darmo :) dlatego tak jak już ktoś pisał, najlepiej jest iść osobiście i wypytać o wszystko, przeczytać regulamin czy tam umowę, porozmawiać o kursach i wybrać to, co pasuje najbardziej :) a jak jest to porównywalne z inną szkołą, to już rzut monetą najlepiej :P
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • szkoy policealne krakw opinie
  • najlepsza szkoa policealna krakw
  • gloker kraków opinie
  • dobre szkoy policealne krakw
  • najlepsza szkola policealna krakow
  • dobra szkoa policealna krakw
  • gloker krakw opinie
  • dobre szkoy policealne w krakowie
  • szkoy policealne krakw forum
  • omega kraków opinie