707
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31 tys.
  • Odpowiedzi393
  • Ocen na +-5
707 ppt ?

Dobra szkoła policealna w Krakowie (394)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): ~gośc -

Nie szukaj szkoły prywatnej tam w zasadzie tylko na kasę naciągają teraz będzie ci pasowac bo mało nauki za to każą ci co semestr płacic i zdawac aż do skutku jednak jak rodzic kasy ma mało pochodz i zobacz wszystkie szkoły gdzie jest patronat państwa wymagają nauki jednak nie masz kasy to idealne rozwiązanie a i wyjdziesz mądrzejsza z takiej szkoły bowiem każda szkoła gdzie jej państwo patronuje nie ma takich wielkich sum do płacenia są pieniądze na tak zwane potrzeby danego semestru czy ksera wielu materiałów i to wszystko nikt nie zdziera kasy a szkoły prywatne jak wszędzie w kraju łupi ile wejdzie na grzbiecie tych młodych a i starszych jak to tryb zaoczny nie daj się nabrac nie tylko wleją ci wiedzę do głowy ale i nauka będzie dla ciebie dobra bo wyjdziesz ze szkoły nie ' głąb kapuściany' ale z mózgiem pełnym nauki a szkoły prywatne maja to w d.... tam kasa się liczy jak zaczniesz pracę zobaczysz jaka ważna jest wiedza ze szkoły ale wiedza a nie marnowanie kasy i czasu w jakieś prywatnej zastanów się nas tym wszystkim...................on/ona/ono
INTERIA.PL

Napisał(a): ~JOlkaMola -

moim zdaniem nie ma reguły. Zarówno szkoły publiczne jak i prywatne mogą być i dobre i złe. Dlatego akurat tą kwestią nie ma się co kierować. Patrzcie czy kierunek was interesuje, jakie są przedmioty, jak wygląda umowa itp.

Napisał(a): madziaraa -

Ja nie zgadzam się z tym podziałem i podejściem do ucznia w szkole publicznej i prywatnej... Ze niby tu jest lepiej albo gorzej.
Sama chodzę do cosinusa, a to jest szkoła prywatna. Nic nie płacę, żadnych umów też nie podpisywałam a z poziomu jestem zadowolona, więc widać że jakoś można zorganizować to w sensowny sposób.

Napisał(a): ~parvati -

Ja też chodzę do szkoły prywatnej, do Creative, i wcale nie narzekam. Dostajemy wszystkie materiały na zajęcia i też za nic nie płacimy, nie mamy umowy ani nic. To zależy raczej od podejścia ucznia, czy coś ze szkoły wyniesie, czy nie

Napisał(a): ~borka -

Ciekawe czy ten kto tak twierdzi o szkołach prywatnych w ogóle to jakiejkolwiek prywatnej chodził, bo ja skończyłam juz dosc dawno Gloker ale byłam bardzo zadowolona a z publicznej juz nie koniecznie, wiec mam jakies porownane

Napisał(a): ~Ola -

TEB edukacja ma bardzo fajna informatykę, więcej zachęć praktycznych niż teoretycznych, każdy ma swój komputer i co wydaje mi się najważniejsze wykładowcy którzy POTRAFIĄ przekazać wiedzę tak by każdy zrozumiał co ma zrobić 🙂

Napisał(a): ~Globson -

ja zawsze byłem jakoś źle nastawiony do takich szkół policealnych (sam nie wiem dlaczego), ale ostatecznie sytuacja życiowa doprowadziła do tego, że poszedłem do takiej szkoły i.. zostałem pozytywnie zaskoczony, poziom był naprawdę okej, nauczyciele w porządku i wiele wyniosłem z tych zajęć
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • szkoy policealne krakw opinie
  • najlepsza szkoa policealna krakw
  • gloker kraków opinie
  • dobre szkoy policealne krakw
  • najlepsza szkola policealna krakow
  • dobra szkoa policealna krakw
  • gloker krakw opinie
  • dobre szkoy policealne w krakowie
  • szkoy policealne krakw forum
  • omega kraków opinie