689
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi381
  • Ocen na +-5
689 ppt ?

Dobra szkoła policealna w Krakowie (382)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): ~Gosia -

Nie zgodzę się z Toba mój kierunek nie ruszył i oddali mi wszystko, dostałam jeszcze prezent i przeprosili ze nie uzbierali grupy :))
Byłam tak zachwycona obsługą ze zapytałam co uruchomili wymienili kilka kierunków. Stwierdziłam ze zostaje w tej szkole i wybrałam BHP chodzę już pol roku szkoła świetna nauczyciele tez jest jeden problem wykruszyła nam się grupa zostało mało osób ale i tak nas nie zawiesili !!! czujecie ? :D
Zapraszamy wiec do nas na II sem BHP do CEK-u w Krakowie

Napisał(a): ~Aniaa -

Hej, ja chodziłam do Goworku na kierunek: asystentka stomatologiczna i jestem bardzo zadowolona z jakości przekazywanej wiedzy.

Nie wiem kto uczy na informatyce ale szkołę na prawdę polecam.

zresztą sam zobacz lub zadzwoń sobie do nich, na stronie jest nr. i dopytaj o wszystko co chcesz wiedzieć:)

http://www.sz(...)ork.pl/

Pozdrawiam,
A.

Napisał(a): ~martynka89 -

~sonia Sama sobie zadaje to pytanie bo mam wielką ochote zapisac sie na taki kierunekhttp://www.co(...)ka.aspx
Zwłaszcza ze bratowa ma juz dla mnie miejsce pracy w swoim gabinecie. A to dobra perspektywa na start.
Ja osobiście zapisałam sie na I semestr kosmetyki w BLUE Education, w sekretariacie bardzo fajnie i szybko załatwione formalności, teraz tylko czekam na zajęcia po wakacjach. Ale jestem pozytywnie nastawiona na ta szkole :)

Napisał(a): ~Anonim 1993 -

Byłam w GLOKERZE na terapii zajęciowej ,Wykładowcy biczego sobie cierpkiwi pomocnii , mający wiedzę , Dyrekcja ,szczególnie główna Pani Dyrektor jakaś masakra nie miła ,dająca od razu odczuć swoją wyższość , Pani w sekretariacie nie wszystkie ale jedna bardzo nie miła ..
W Żaku też byłam rok , wykładowcy ok , gorzej z sekretariatem..
Koniec końców jeśli ktoś chce się czegos nauczyć to zarówno w Glokerze jak i Zaku jest w stanie !

Napisał(a): ~Renta -

Ja dziś też się rozglądałam i byłam w szkole Go Work, pracownie nawet fajnie wyglądają, całkiem miła Pani w sekretariacie, tylko jeszcze nie porównywałam ich z innymi szkołami. Na innym forum czytałam, że mają nauczycielkę dentystkę na asystentce stomatologicznej, a nie takich nauczycieli - studentów, ale nie znam nazwiska... To chyba tam sobie zrobię rezerwację miejsca, a potem jeszcze się zastanowię :)

~Aniaa Hej, ja chodziłam do Goworku na kierunek: asystentka stomatologiczna i jestem bardzo zadowolona z jakości przekazywanej wiedzy.

Nie wiem kto uczy na informatyce ale szkołę na prawdę polecam.

zresztą sam zobacz lub zadzwoń sobie do nich, na stronie jest nr. i dopytaj o wszystko co chcesz wiedzieć:)

http://www.sz(...)ork.pl/

Pozdrawiam,
A.

Napisał(a): ~MXT -

Nie idźcie do GLOKERAI!!! Zajęcia nie zawsze się odbywają, czasami słuchacze nie byli informowani o braku lekcji. Nauczyciele zapominali o zajeciach. Nawet jeśli się zajęcia nie odbyły, trzeba płacić za cały miesiąc nauki!! Nic się nie nauczycie bo każdy prowadzi zajęcia na odwal się!! Jeśli ktoś chce iść na płatny kierunek to odradzam , szkoda tam inwestować w wiedzę bo niewiele sie nauczycie.

Napisał(a): ~ Kosmetyczka -

Niby można się wszystkiego uczyć w pracy, ale jakieś podstawy trzeba jednak zdobyć w szkole! Jak chcesz się dostać do pracy bez praktyki? Przecież to jest sprawdzane na rozmowie o pracę.... jak chcesz to mozesz chodzić do Go Work albo do innej szkoły, ale lepiej się ucz porządnie i sobie załatw dobre praktyki!

~agnes [b][/b]Ja też polecam Go work, ale kosmetykę, nie ma dużo godzin i mozna się nauczyć najważniejszych rzeczy, no a póxniej wiadomo, ze i tak wszystkiego się uczy w pracy!

Napisał(a): ~ziomek -

ja właśnie będę kończył w najbliższym semestrze informatykę w CEKu i mogę szczerze polecić tą szkołę (nie wiem jak inne kierunki, ale podobno też spoko). nauczyciele bardzo konkretni, wymagający ale też bez przesady, i w dobrej lokalizacji bo dojeżdżam spoza Krakowa to mam rzut beretem z dworca.
ps jak ktoś ma jeszcze do zrobienia ostatni semestr informatyki to chodźcie do nas, zwolniło się kilka miejsc, a w kupie raźniej ;p
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • szkoy policealne krakw opinie
  • najlepsza szkoa policealna krakw
  • gloker kraków opinie
  • dobre szkoy policealne krakw
  • najlepsza szkola policealna krakow
  • dobra szkoa policealna krakw
  • gloker krakw opinie
  • dobre szkoy policealne w krakowie
  • szkoy policealne krakw forum
  • omega kraków opinie