Odpowiadasz na:
Dobra szkoła policealna w Krakowie

Temat dodał(a):
Gość -
Witam ! Pracuję i mieszkam od niedawana w Krakowie. Mam zamiar zapisać się też do jakiejś szkoły policealnej do której będę mógł uczęszczać w trybie zaocznym. Mógłby mi ktoś polecić jakąś sprawdzoną szkołę ? Interesuje mnie kierunek: informatyka. Pozdrawiam: Paweł.

Piszesz jako ...a zalogowani dostają więcej. lub załóż Konto Interia

Treść

Odpowiadając w dyskusji trzymaj się jej tematu. Pamiętaj o przestrzeganiu regulaminu forum.
4000 znaków do wpisania

Załączniki

Dodając odpowiedź pomyśl o załączeniu zdjęcia lub wideo.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): ~izkaa -

Wiadomo, że pieniądze i opłaty nie są najważniejsze przy wyborze szkoły. Ale jednych stać, żeby zapłacić 200 zł na miesiąc a innych nie. Zresztą moim zdaniem w parze nie zawsze idzie wysokość opłat i poziom, bo moim zdaniem cosinus trzyma poziom, a mimo to opłat nie ma.

Napisał(a): ~sarsa -

dokładnie. niskie czesne to nie wszystko, bo chyba każdy idzie do szkoły po to żeby czegoś się nauczyć i wynieść z niej jak najwięcej, więc tutaj moim zdaniem gloker jest bezkonkurencyjny, a darmowe kierunki też ma także warto się zorientować

Napisał(a): ~sdss -

[b][/b]https://www.facebook.com/BlueEducationKrakow/

najlepsza szkola w krk i tanie kursy - maja super wyposazenie ja zrobilam kurs rzes wszystkimi metodami mega poziom !

Napisał(a): ~adamek -

Szkoły te różnią się przede wszystkim kosztami i opłatami a także poziomem nauki. Moim zdaniem warty uwagi jest np cosinus bo nic się tam nie płaci, a zdawalność co widać na stronach OKE mają bardzo dobrą.