69
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń932
  • Odpowiedzi59
  • Ocen na +3
69 ppt ?

dobry adwokat, Kraków (60)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): Ventage -

martawolanska
pomelo
martawolanska Polecam kancelarie mecenas Gawin-Bałwat na krakowskiej.
Z tego Co wiem to specjalizuje się w prawie cywilnym zresztą pomagała mi odzyskać odszkodowanie od pracodawcy.
Na pewno powinna pomóc :)
Mógłbym prosić jakiś dokładniejszy namiar?
www.adwokatgb.pl , proszę.
Mogę potwierdzić. Słyszałem że babka jest w porządku.
Załączniki:

Napisał(a): ~gosc -

Widzę, że nie tylko ja mam problem z odzyskaniem długu od pracodawcy. Mogę Ci powiedzieć tylko jedno: na własną rękę nic nie załatwisz, a zwłoka działa na Twoją niekorzyść. Najlepiej od razu zatrudnić prawnika i pisać wniosek. W Krakowie mogę Ci polecić kancelarię SJS Stępniewska-Janowska, Sieniawski. Nie ciągną spraw, tylko działają szybko i skutecznie.

Napisał(a): ~urzyk -

Witam, ja jestem z Krakowa i adwokata wybrałem z polecenia siostry. Pomagał jej w Warszawie w sprawie rozwodowej i dała mi namiar. Adw. Bałaga ma siedzibę w Kielcach, ale pomaga na terenie całego kraju. Warto się z nim skontaktować wg mnie, fachowiec z najwyższej półki. Wcześniej korzystałem z usług innych adwokatów i mam porównanie, dla mnie się liczy najbardziej doświadczenie i bycie profesjonalistą, bo sam taki jestem. Pozdrawiam.

Napisał(a): ~Miłosz77 -

Polecam kancelarię A. Sierbiński i Wspólnicy - [url=http://kancelaria-stg.pl/zakresuslug/prawo-dla-biznesu]http://kancelaria-stg.pl/zakresuslug/prawo-dla-biznesu[/url] obsługują także firmy, podejrzewam, że kwestia umów cywilno prawnych nie będzie dla nich specjalnie problematyczna. Na stronie masz też zakładkę z referencjami i informacje o specjalizacjach oraz doświadczeniu :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ranking adwokatow krakow
  • dobry adwokat Krakw
  • forum o adwokatach z krakowa
Do góry strony: dobry adwokat, Kraków