55
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń673
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +3
55 ppt ?

dobry adwokat, Kraków (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~Radosławw -

Prowadziłem kiedyś działalność gospodarczą, która chciałem przekształcić w spółkę. Starałem się to początkowo zrobić na własną rękę, ale gdy zacząłem się zagłębiać w temat zrozumiałem, ze bez wsparcia specjalistów lub prawników nie dam rady. Z polecenia skorzystałem z pomocy GP kancelarii z Krakowa, która pomogła mi załatwić wszelkie formalności tak, aby było wszystko zgodnie z prawem i wytycznymi. Jeżeli ktoś chce skorzystać z pomocy, to polecam zgłosić się bezpośrednio do Pani Anity Poniatowskiej-Maj. Jeżeli chodzi o terminy, to niestety trzeba troszkę poczekać aby się dopchać, ale za to ma się pewność, że będzie zrobione wszystko ok.

Napisał(a): ~danteee -

W mojej sytuacji dobrym wyborem była kancelaria Pocieja na Moniuszki. Konkretny facet, można się było dogadać. Ogólnie sprawa była taka jak tysiące teraz czyli chodziło o zadośćuczynienie za wypadek jaki miałem jako rowerzysta. Zostałem potrącony ewidentnie nie z mojej winy i trochę rehabilitacji musiałem przejść żeby wrócić do siebie. Na ten moment mogę powiedzieć że odzyskałem sprawność ale ile pieniędzy i nerwów to kosztowało to tylko ja wiem.

Napisał(a): ~Pepe44 -

Gdyby ktoś był z Rybnika to kancelaria Babilas jest dobrym rozwiązaniem, tu macie namiar- [url=http://adwokat-babilas.pl/]http://adwokat-babilas.pl/[/url]. pomogli mi przeprowadzić trudny rozwód i wszystko się zakończyło szczęśliwie.

Napisał(a): ~loko788 -

Jak walczyłem z dłużnikiem o jakiekolwiek pieniądze to sensownie sprawę załatwiał adwokat Słomka. Udało się w zasadzie dogadać polubownie, co na pewno dużo czasu i nerwów pozwoliło zaoszczędzić, że o pieniądzach nie wspomnę.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ranking adwokatow krakow
  • dobry adwokat Krakw
  • forum o adwokatach z krakowa
Do góry strony: dobry adwokat, Kraków