55
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń673
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +3
55 ppt ?

dobry adwokat, Kraków (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~Klient -

Chciałabym przestrzec wszystkich przed adwokatem Wojciechem Wolskim z Krakowa. Jest niekompetentny, niesłowny, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile, pozostawia klientów samych sobie i nie traktuje ludzi poważnie Szczerze przestrzegam i odradzam korzystania z jego usług.

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~jagodarozalia -

Przyznam, że ciężko było mi się zdecydować na prawnika, który poprowadzi moją sprawę rozwodową. Najpierw zaczęłam pytać rodziny i znajomych. Otrzymałam od nich kilka nazwisk, które następnie sprawdziłam w internecie. Jednak strony internetowe, opinie czy komentarze na forach tylko trochę mnie ukierunkowały. Postanowiłam odwiedzić kilka kancelarii osobiście i to był najlepszy sposób na dokonanie wyboru, bo zobaczyłam, jak adwokaci podchodzą do mnie, nie tylko jako klienta, ale przede wszystkim jako człowieka. Trafiłam do kancelarii Pani Grażyny Zemanek, która przyjęła mnie z dużą empatią i zaangażowaniem. Wyszłam z jej biura z myślą, że moja sprawa jest w dobrych rękach i tak było. Sprawa rozwodowa z podziałem majątku poszła po mojej i Pani adwokat myśli. Nie pozostaje mi nic innego, jak w ramach podziękowania wystawić jej najlepszą z możliwych opinię oraz polecić jej usługi, każdemu kogo dotyka rozwód i jego konsekwencje z jakimi przychodzi się zmierzyć.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ranking adwokatow krakow
  • dobry adwokat Krakw
  • forum o adwokatach z krakowa
Do góry strony: dobry adwokat, Kraków