176
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi114
  • Ocen na +-7
176 ppt ?

Dobry dentysta -śląsk (115)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dobry dentysta -śląsk

Napisał(a): AdamPieczynski77 -

Ja już od kilku lat leczę się w DENTestica w Katowicach (zaczęło się od poprawy kanałowego leczenia po poprzednim dentyście). Jestem bardzo wdzięczny za to w jaki sposób Pan doktor rozwiązał mój problem.
W gabinecie czuje się wyjątkowe traktowanie i chęć rozmowy a nie tylko działania i kasowania. Już na etapie rejestracji przemiła dziewczyna przeprowadziła mnie w skrócie przez możliwości i uzgodniła termin wizyty diagnostycznej - tam opiekowała się mną Pani Doktor Drozd, która jest bardzo rzeczowa i profesjonalna, a przy tym miła. Z jej pomocą ustaliłem dalszy plan leczenia, które przebiegło bezproblemowo. Na pewno w razie innych problemów wrócę do tego gabinetu.
INTERIA.PL

Napisał(a): foppas -

Od siebie mogę polecić gabinet w Sosnowcu, a dokładniej gabinet stomatologiczny Stomatologia-Pałyga. Bardzo dobra jakość usług i świetna obsługa klienta :) Nie muszę czekać pół godziny na zabieg bo jakaś Pani musi sobie kawkę zrobić i posiedzieć (a miałem już tak..). Strona internetowa w załączniku.
Załączniki:

Napisał(a): ~poszkodokarol -

Pracuję w usługach gdzie niestety, ale uśmiech ma znaczenie, a po wypadku straciłem kilka zębów więc zależało mi na szybkim powrocie do zdrowia. Szukałem małego gabinetu gdzie mógłbym dyskretnie założyć implanty i gabinet Boa Dent pana doktora Marcina okazał się idealnym rozwiązaniem. Na miejscu jest wesoło więc strachu nie ma, a implanty dostałem najwyższej jakości i mogłem szybko wrócić do pracy. Polecam wszystkim ze śląska!

Napisał(a): SashaKowalska -

Pytano wcześniej o dobrego dentystę dziecięcego, tak więc jeżeli chodzi o Śląsk to rewelacyjna jest Dentolandia w Katowicach. Przychodnia stomatologiczna stworzona specjalnie dla dzieci. Fantastyczni lekarze no i sam klimat - poczekalnia w dziecięcym klimacie zrobiona, specjalny pokój zabaw, no i samego gabinetu urządzone specjalnie pod dzieci. Każde dziecko dostaje też po wizycie prezenthttp://www.st(...)ezenty/

Napisał(a): ~Grejs676 -

ja też ze śląska, mam w sumie dwóch dentystów, do których chodzę, znalazłam ich przez pkt.pl takie bazy firm są o tyle pomocne, że gromadzą w jednym miejscu wiele dentystów i można sobie porównać oferty i opinie poczytać

Napisał(a): ~gość -

Bardzo ciężko jest niestety znaleźć dobrego dentystę. Warto jest sprawdzać wtedy różne opinie, porównywać. W internecie istnieje wiele baz w których można znaleźć dobrego stomatologa. Tutaj na przykład slaski.med-katalog.pl/ogloszenia?kategoria=2 jest baza z dentystami ze Śląska i nie tylko. Są także inni specjaliści podani. Warto poszukać kogoś właśnie w tym katalogu.

Napisał(a): ~gosc -

Jesli chodzi o dentyste na sląsku to polecam DM dentalceramic w Dąbrowie Górniczej. Mój lekarz ma fajne podejście i jest konkretny. Wszystko fajnie mi wyjaśnił. Jestem pozytywnie zaskoczony wreszcie kompetentnym podejściem, dlatego polecam!

Napisał(a): ~Ummkaa -

A ja Wam nie polece żadnego nazwiska a tylko podpowiem strone Centralnego Rejestru Lekarzy gdzie możecie sobie w 3 sekundy sprawdzic czy dany dentysta ma odpowiednią specjalizacje skończoną. To wazne szczególnie jak idziecie prywatnie, ja jak już płace to czekuję że ortodonta faktycznie będzie ortodontą a chirurg szczękowy bedzie miał ukończona taka właśnie specjalizację - w tym rejestrze mozna kazdego lekarza sprawdzić, nie tylko dentyste http://www.oi(...)k/hurtd

Napisał(a): ~jolcia44 -

Myślę że w Nowadent powinni pomóc. Mojej szwagierce tam zęby robili i jak ostatnio się z nią widziałam już po wszystkich zabiegach to prawie jej nie poznałam. Jednak uśmiech dużo zmienia, człowiek wygląda zupełnie inaczej. Nie wiem ile dokładnie zapłaciła, bo tam nie tylko implanty miała ale też wybielanie itp. Gabinet jest na oś Tysiąclecia, tyle wiem.

Napisał(a): ~madabra -

Ja polecić moge cos na wjeździe do centrum Katowic na Rożdzieńskiego na Gwiazdach - Centrum Astra Dent . Kolezanka mi poleciła , że świeni stomatolodzy przyjmują i mają wysokiej jakości nowoczesny sprzet tez do diagnostyki, a ja miałam powazny problem którym nie chciał sie zajać mój dentysta poprzedni i dobrze bo okaząło isę po tomografii komputerowej ( mają tam na miejscu w Astra Dent) że musze mieć zabieg i robił mi specjalista z chirurgii twarzowo-szczękowej i wszystko poszło dobrze jestem bardzo zadowolona http://www.as(...)ent.pl/ wreszcie ne mam problemów ze szczęką i z bólem jaki miałam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • stomatologia brynw opinie
  • kliniki stomatologiczne katowice opinie forum dyskusyjne
  • najlepsi dentysci w katowicach
  • ranking dentystow slaskie
  • najlepszy stomatolog na lsku
  • stomatologia najlepsza lskie
  • Stomatolodzy katowice forum
  • najlepsze kliniki stomatologiczne na slasku
  • lskie ranking stomatologw
  • najlepszy zaklad dentystyczny na slasku