56
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń258
  • Odpowiedzi53
  • Ocen na +-1
56 ppt ?

Dobry fryzjer - metamorfoza (54)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobry fryzjer - metamorfoza

Napisał(a): pomocny -

Też robiłam research przed metamorfozą, bo choć fryzjer tu na każdym rogu, to skąd mam wiedzieć, który nie zrobi mi katastrofy z tej metamorfozy? Plus jeszcze przystępna cena by się przydała. Parę osób poleciło mi Studio Tamka więc poszłam i byłam u Igi – wyszłam baaardzo zadowolona, w ogóle dopasowała mi fryzurę do kształtu twarzy i koloru oczu. Polecam z całego serca.

Napisał(a): ~kaoaa -

To może przedłużanie włosów? Polecam laser nano. To jest dopiero metamorfoza, jak sobie zrobisz pasma np 40 cm :-) Oczywiście włosy musza być świetnej jakości, polecam Hairdreams. Zadzwoń do salonu Miraflores - tam robią takie spektakularne metamorfozy.

Napisał(a): ~Liza -

Jak potrzebujesz totalnej metamorfozy to koniecznie idź do Akademii Perfect Hair na Świętokrzyskiej, to jest miejsce w którym wyczarują Ci zupełnie nowy wizerunek! Maja tam genialnych fryzjerów, dobiorą Ci kolor i fryzurę pasującą idealnie do Twojej twarzy i temperamentu. Nie wiem jak oni to robią, ale ja zawsze wychodzę stamtąd odmieniona i mega zadowolona.

Napisał(a): ~Gienkla -

~Wiwi
~MisiaPysia Ja oststnio zafundowałam sobie przedłużanie i zagęszczanie włosów w salonie Miraflores. Totalna zmiana wyglądu! :-)
Moja koleżanka chodzi do Miraflores, do Elwiry. Zrobiła sobie przedłużanie włosów i wygląda bosko. Aż jej zazdroszczę...
Tak, widziałam kilka filmów z metamorfozami fryzur w salonie Miraflores. Oni maja laser Nano i przedłużaja pasmami Hairdreams - no najlepsze gatunkowo włosy!

Napisał(a): ~mizia -

~Gienkla
~Wiwi
~MisiaPysia Ja oststnio zafundowałam sobie przedłużanie i zagęszczanie włosów w salonie Miraflores. Totalna zmiana wyglądu! :-)
Moja koleżanka chodzi do Miraflores, do Elwiry. Zrobiła sobie przedłużanie włosów i wygląda bosko. Aż jej zazdroszczę...
Tak, widziałam kilka filmów z metamorfozami fryzur w salonie Miraflores. Oni maja laser Nano i przedłużaja pasmami Hairdreams - no najlepsze gatunkowo włosy!
Widziałam na FB Miraflores jak przedłużali zdjęcia celebrytkom. No przyznam że faktycznie wyszło super. Aż pozazdrościłam!

Napisał(a): ~efsegfs -

~mizia
~Gienkla
~Wiwi
Widziałam na FB Miraflores jak przedłużali zdjęcia celebrytkom. No przyznam że faktycznie wyszło super. Aż pozazdrościłam!
A nie wiesz może jaką metodą jest robione to przedłużanie?

Napisał(a): ~agutka -

Jeśli zależy ci na udanej metamorfozie to ja ci polecam Salony Jean Louis David . Też kiedyś chciałam zrobić prawdziwą rewolucję i poszłam bez żadnego polecenia, stresik był, ale efekt cudny. Teraz jestem stałą klientką. Przekonał mnie jeden argument na ich stronie, że fryzjerzy są szkoleni przez trenerów z Paryża, to pomyślałam, że musi być dobrze, bo ceny to dość wysokie mają. No ale wolę zapłacić więcej, niż potem z domu nie wyjść.:) Opieka świetna, fryzjer z tobą rozmawia, słucha cię, doradza, daje się wyczuć że wiedzę ma ogromną, a efekt no boski. Podsyłam ci stronkę z listą ich salonów w Wawie, znajdziesz tam ceny, wszystkie usługi, kontakt i zdjęcia [url=http://salony-jeanlouisdavid.pl/cennik/warszawa]http://salony-jeanlouisdavid.pl/cennik/warszawa[/url]

Napisał(a): ~pannajoanna -

sprawdź, który salon w Wawie współpracuje z Great Lenghts - oni robią super metamorfozy i wiem, że szkolą fryzjerów w całym kraju. ja akurat sobie robiłam włosy u nich w Poznaniu, ale na swojej stronie www mają wyszukiwarkę salonów współpracujących :)[b][/b]
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobry fryzjer - metamorfoza