102
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi65
  • Ocen na +1
102 ppt ?

Dobry ginekolog Kraków (66)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobry ginekolog Kraków

Napisał(a): ~matylda -

gość Sama słyszałam pozytywne opinie o tym ginekologu. To dobrze ze jeszcze można własnei spotkac takich lekarzy z powołania i całkowicie im zaufac w kwestii leczenia.
Całkowicie sie zgadzam co do tego lekarza. Jest naprawde rewelacyjny i jesli chodzi o wszelkiego tego typu problemy to na pewno odpowiednio zaradzi.

Napisał(a): ~anka -

Ja bardzo dlugo chodziłam jak miałam problemy do pani Totko z Ultragenu. Pomogła mi jak byłma już na skraju wyczerpania psychicznego przez dolegliwośći.... a jak coś was niepokoi to naychmiast do lekarza bo potem będą komplikacje i trudności w wyleczniu.....

Napisał(a): ~adrianna -

Co do neomedu, to tez słyszałam pozytywne opinie o dr Jakubowiczu. Mysle ze powinnas wybrać sie własnie od innego, ale takiego który te wszystkie badania zrobi Tobie w jednym gabinecie bez takiego odsyłania od kolegi do kolegi.

Napisał(a): ~Renata -

Moją ciąże prowadzi Sobiesław Kaszowicz. Bardzo wyrozumiały i skrupulatny człowiek. Zawsze doradzi, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości możesz zadzwonić o każdej porze. Nie przeszkadza mu też jak na wizytę przychodzisz z kimś - z mamą czy z mężem.

Napisał(a): ~humek -

~Renata Moją ciąże prowadzi Sobiesław Kaszowicz. Bardzo wyrozumiały i skrupulatny człowiek. Zawsze doradzi, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości możesz zadzwonić o każdej porze. Nie przeszkadza mu też jak na wizytę przychodzisz z kimś - z mamą czy z mężem.
no właśnie to jest fajne, że lekarz pozwala przyjść na wizytę z drugą osobą :)

Napisał(a): ~LeNa8 -

~humek
~Renata Moją ciąże prowadzi Sobiesław Kaszowicz. Bardzo wyrozumiały i skrupulatny człowiek. Zawsze doradzi, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości możesz zadzwonić o każdej porze. Nie przeszkadza mu też jak na wizytę przychodzisz z kimś - z mamą czy z mężem.
no właśnie to jest fajne, że lekarz pozwala przyjść na wizytę z drugą osobą :)
Pozwolę się zgodzić. Bardzo życzliwy człowiek. Ja np nie jestem w ciazy, chodzę do niego po tabletki. Jest uprzejmy, zawsze pyta czy dobrze sie czuje i chętnie wysyła na badania jeśli nie jest do końca czegoś pewien.

Napisał(a): ~mruszka -

jaskowadolina potwierdzam, potwierdzam. ja do niego teraz chodzę i raczej już nie zmienię, bo podejście do pacjenta przy takim lekarzu to jest rzecz kluczowa
ja sie wlasnie zastanawialam, jak to jest u niego z usg w ciazy? moge wziac na nie meza?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry ginekolog kraków
  • dobry ginekolog krakw
  • dobry ginekolog krakow
  • neo med w Krakowie
  • sprawdzony ginekolog a-z kraków
  • najlepszy ginekolog w krakowie
  • ginekolog jerzy jakubowicz krakw
  • dobry ginekolog w krakowie
  • ginekolog w krakowie od a-z
  • dobry ginekolog krakow ciaza