102
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi65
  • Ocen na +1
102 ppt ?

Dobry ginekolog Kraków (66)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobry ginekolog Kraków

Napisał(a): ~asia -

Ja też jesli juz polecałabym dr Jerzego Jakubowicza.Ale własnie u Pana doktora dziewczyny nie poprowadzicie ciązy.ja trafiłam z nadżerką.Wszyscy mnie straszyli ze zabieg będzie bolesny,ale wcale tak nie było.Na pewno nie mozemy lekceważyc zadnych objawów.

Napisał(a): ~magda33 -

Długo szukałam profesjonalnej pomocy w związku z moją ciążą i dopiero diagnoza Tomasza Łabiaka z poradni patologii ciąży na Kopernika okazała się trafna. Polecam doktora, duża wiedza i klasa. Na stronie www.facebook.com/GabinetLabiak jest jego wizytówka z kontaktem.

Napisał(a): ~majka90 -

Jestem na początku ciąży i trafiłam w ręce Tomasza Łabiaka. Oczywiście wcześniej dużo popytałam znajomych i znajomych znajomych i tak dotarłam do pana doktora. Jak na ten moment to jestem happy. Troskliwa opieka, badania, USG, konsultacje kliniczne – wszystko mam tutaj zagwarantowane.

Napisał(a): ~salem -

Jeśli chodzi o wiedzę, ale też takie psychologiczne podejście to bardzo mi odpowiada pan Tomasz Łabiak. Miałam duże problemy podczas ciąży ze zdrowiem i gdyby nie doktor, jego czujność i uwaga to nie wiem jakby się to wszystko skończyło. A tak córka jest już z nami z czego jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwy, bo to było mocno – wyczekane dziecko.

Napisał(a): ~jago3232 -

Jestem zadowolona z tego jak mnie prowadzi dr Łabiak. Jestem już w 6 miesiącu i jak na razie współpraca układa się idealnie. Dobry kontakt, pełne i bardzo precyzyjne USG, mam też łatwiejszy dostęp do konsultacji klinicznych przez to, że lekarz pracuje też w poradni przy SU, także ogólnie jest dobrze. O samym doktorze jest sporo informacji na stronie www.facebook.com/GabinetLabiak Tam też jest telefon do rejestracji, adres gabinetu i cała reszta.

Napisał(a): ~margolcia54 -

Niedawno urodziłam synka i przez cały okres ciąży byłam pod opieką dr Łabiaka (jego FB -facebook.com/GabinetLabiak). Ma gabinet na Podkowińskiego, ale pracuje też w poradni przy szpitalu uniwersyteckim. Kulturalny lekarz, nie traktuje pacjentki jak jednej z wielu, potrafi poświęcić czas na wizytę, nie ma takiej sytuacji, że po 5 minutach rozmowa się kończy i do widzenia .

Napisał(a): ~jolka99 -

Jestem w ciąży i moim ginekologiem jest dr Łabiak. Polecam. Bardzo sympatyczny człowiek, z wiedzą i taktownym podejściem. Jest dyspozycyjny, zawsze tłumaczy jak coś nie do końca rozumiem z mężem. Gabinet ma nowoczesny, komfortowy, można się poczuć pewnie, jest intymnie. Trochę więcej informacji o gabinecie, godzinach przyjęć i tak dalej jest na facebooku -facebook.com/GabinetLabiak.

Napisał(a): ~mariola44 -

Przeszłam ciążę pod opieką Tomasza Łabiaka. To ginekolog – położnik, który przyjmuje przy Podkowińskiego 4/4 w Krakowie. Moim zdaniem rozsądny cenowo specjalista i przede wszystkim przykłada się do diagnozowania kobiecych problemów. Jako kobieta czułam się bezpiecznie pod jego opieką, szybko odpowiada na pytania. Otrzymałam wiele cennych wskazówek, głównie dotyczących antykoncepcji i higieny strefy intymnej. Wcześniej popełniałam kluczowe błędy, ale to już inny temat :)

Napisał(a): ~jolka6526 -

Przez niewielką patologię w obrębie narządu rodnego miałam trudności z zajściem w ciążę. Na leczenie zapisałam się do Tomasza Łabiaka na Podkowińskiego 4/4 w Krakowie. Diagnostyka, przygotowanie terapii, wskazówki pozamedyczne, stały kontakt, kontrola to wszystko wystąpiło w bardzo wysokim standardzie. Nie czułam, że za coś przepłacam. Duża wiedza ginekologa.

Napisał(a): ~marysia55 -

Mnie od dawna leczył ginekologicznie Tomasz Łabiak w Krakowie, a kiedy zaszłam w ciążę wskazany specjalista stał się naturalnym wyborem. Według mnie dobry kontakt, bo pan Tomasz przyjmuje całodobowo w Klinice Ginekologii i Położnictwa szpitala uniwersyteckiego w Krakowie. Wiem, że obsługuje najpoważniejsze ciąże, więc warto.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry ginekolog kraków
  • dobry ginekolog krakw
  • dobry ginekolog krakow
  • neo med w Krakowie
  • sprawdzony ginekolog a-z kraków
  • najlepszy ginekolog w krakowie
  • ginekolog jerzy jakubowicz krakw
  • dobry ginekolog w krakowie
  • ginekolog w krakowie od a-z
  • dobry ginekolog krakow ciaza