122
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi83
  • Ocen na +1
122 ppt ?

Dobry ginekolog Kraków (84)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobry ginekolog Kraków

Napisał(a): ~Slonko87 -

Do tej pory byłam już i kilku specjalistów. Leczyłam się z bezpłodności, więc droga nie była łatwa. W końcu trafiłam do doktora Jankowskiego w klinice na Kostrzewskiego. Udało się zajść w ciążę, a teraz leczę się u niego tradycyjnie jako u mojego ginekologa :)

Napisał(a): ~Katarzynaaaa -

Ja Wam wszystkim gorąco polecam ginekologów w gabinecie SOFIMED przy ul. Norymberskiej 10C. Zawsze stresowałam się tymi wizytami, po przeniesieniu właśnie do tego centrum jest o niebo lepiej. Podejście do pacjenta, wykonywanie badań, cała opieka – na najwyższym poziomie!

Napisał(a): ~kasia -

Też do niej chodzę, teraz już tylko głównie po receptę na pigułki antykoncepcyjne vines ale wcześniej miałam ogromne problemy z bolesnymi miesiączkami, potrafiła sobie z tym problemem poradzić a inni lekarze rozkładali tylko ręce

Napisał(a): ~dominika -

ja jestem akurat z Nowego Targu, tam moją panią ginekolog była Beata Chołys-Duszyńska, teraz po przeprowadzce z mężem do Krakowa też szukam tutaj, ponieważ ciężko będzie mi dojeżdżać do pani doktor, a jestem w ciąży więc muszę mieć lekarza na miejscu, chociaż szkoda, miałam nadzieję, że właśnie pani Beata będzie prowadziła moją pierwszą ciąże

Napisał(a): ~sirme -

Również lecze sie u ginekologa prywatnie. Pewnie na fundusz przyjmują równięz fajni lekarze, ale nie podobam mi się system zapisów.

Dobrą opiekę ginekologiczną daje Prima Med w Krakowie:
https://prima-med.info/poradnie/ginekolog/

Jest tam możliwosć zapisania sie nie tylko na wizytę ze standardowym usg. Ale wykonywane jest również usg 3d 4d jak również diagnostyka genetyczna.

Napisał(a): ~ewa -

Na pewno nie mozemy bagatelizować nawet najdrobniejszych rzeczy,dolegliwosci od strony układu moczowego.Ja wiem po sobie,jak je badatelizowazałam a okazało sie ze mam nadżerke i dopiero szybko trafiłam do dr Jerzego Jakubowicza w Krakowie.Udało sie usunać,ale powinnam sie zgłosic z tym wczesniej.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry ginekolog kraków
  • dobry ginekolog krakw
  • dobry ginekolog krakow
  • neo med w Krakowie
  • sprawdzony ginekolog a-z kraków
  • najlepszy ginekolog w krakowie
  • ginekolog jerzy jakubowicz krakw
  • dobry ginekolog w krakowie
  • ginekolog w krakowie od a-z
  • dobry ginekolog krakow ciaza