26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń231
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +-1
26 ppt ?

Dobry hosting dla biznesu (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dobry hosting dla biznesu

Napisał(a): zuzannaiza90 -

Jaki waszym zdaniem jest najlepszy hosting dla biznesu? Mieliście może styczność z MyDevil.net? Widziałam dzisiaj ich ofertę i zastanawiam się czy jej nie wybrać. Maja dobre ceny i spory wybór frameworków oraz udostępniają wiele języków m.in python, rubby, node.js. Jaki inny hosting według was jest ok? mi zależy na tym by wszystko działało bez zarzutów a w razie W żeby był łatwy dostęp do obsługi technicznej.
INTERIA.PL

Re: Dobry hosting dla biznesu

Napisał(a): gość -

Ja kod znalazłem akurat na stronie rabatnahosting.pl. Zniżki mi naliczyło 25 procent, więc całkiem zacnie. Ich kody wchodzą tylko na Biznes Host, ale moim zdaniem warto. To jeden z lepszych dostawców hostingu, z dopasowanymi do różnych potrzeb pakietami.

Ja kod znalazłem akurat na stronie rabatnahosting.pl. Zniżki mi naliczyło 25 procent, więc całkiem zacnie. Ich kody wchodzą tylko na Biznes Host, ale moim zdaniem warto. To jeden z lepszych dostawców hostingu, z dopasowanymi do różnych potrzeb pakietami.

W cenie Hekko nie znajdziecie raczej szybszego serwera. Przede wszystkim chodzi o wysoki uptime, serwer jest cały czas doskonale dostępny, działa jak należy. Pakiety są śmiesznie tanie - ale to musicie dopasować pod własne serwisy.

Napisał(a): podpowiem -

HOSTINGER.PL
PROMOCJA 50% zniżki na wszystkie nowe zamówienia.

Skorzystaj z promocji. Kod kuponu: WEEKEND

Domeny .XYZ za symboliczną cenę 0.73 zł

HOSTINGER.PL
Darmowy
2000 MB Przestrzeni Dyskowej
100 GB Transferu
Darmowe subdomeny
2 MySQL Bazy Danych
2 Konta Pocztowe
Kreator Stron
Autoinstalator skryptów
Mniej stabilne serwery
Niskie Wsparcie Techniczne
Brak Kopii Zapasowych

PREMIUM
Nieograniczona Przestrzeń Dyskowa!
Nieograniczony transfer!
Darmowa Rejestracja Domeny!
Nieograniczona ilość MySQL Baz Danych
Nieograniczona ilość Kont Pocztowych
Kreator Stron
Autoinstalator skryptów
Pełny Dostęp SSH
Stabilne serwery
Wsparcie Techniczne
Cotygodniowe Kopie Zapasowe

BIZNES
Nieograniczona Przestrzeń Dyskowa!
Nieograniczony transfer!
Darmowa Rejestracja Domeny!
Nieograniczona ilość MySQL Baz Danych
Nieograniczona ilość Kont Pocztowych
Kreator Stron
Autoinstalator skryptów
Pełny Dostęp SSH
Dedykowany Adres IP
Certyfikat SSL
Bardzo Stabilne Serwery
Najlepsze Wsparcie Techniczne
Codzienne Kopie Zapasowehttp://www.ho(...)ger.pl/

Napisał(a): ~hosnod -

Pod stronkę firmową wystarczy ci nawet najmniejszy hosting - hekko coś mówi? Tam masz pakiet za kilka dyszek, na spokojnie wystarczy do postawienia tam normalnej strony, oczywiście z ruchem. Akurat w naszym przypadku to rzeczywiście działa pierwsza klasa, tak więc zdecydowanie polecam.

Napisał(a): ~hosta -

Również radzę Hekko. Ogólnie uważam, że wybieranie bardzo drogich serwerów, przepłacanie za nie, jest totalną głupotą. Żeby jeszcze płacić za jakość to spoko, ale płacenie za znaną markę jest poronionym pomysłem. Darmowe testy macie właśnie od tego, aby mieć możliwość postawienia na jakosć - po prostu.

Napisał(a): ~koster -

Hekko popieram. Niska cena, a fajna jakość - przynajmniej nasze doświadczenia pozytywne. Siedzę na tym hostingu od lat i jest ok. Te ceny, które są na stronie jeszcze można obniżyć o połowę - na ich blogu macie kog rabatowy na 50 proc.

Napisał(a): ~gortes -

Konto dzielone w Hekko. Nawet najmniejsze. Strony wizytówki nie muszą mieć cudownych parametrów. Wystarczą przy nich podstawowe - bardziej chodzi o to, żeby strona była cały czas dostępna. Moje doświadczenia mówią, że np. lepiej całkowicie odpuścić drogie serwery - korzystanie z nich kompletnie nic nie daje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobry hosting dla biznesu