31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń265
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +-1
31 ppt ?

Dobry hosting dla biznesu (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobry hosting dla biznesu

Napisał(a): ~kodaner -

Przede wszystkim Hekko - u nich wszystko jest OK. Serwer działa szybko, solidnie, niezawodnie, a kasa jednak mała. Można też stawiać na droższe usługi, ale moim zdaniem to jest pozbawione sensu. Kompletnie nic z tego nie wynika - poza oczywiście wydaną w głupi sposób kasą. Możecie mieć o wiele gorszy support.

Re: Dobry hosting dla biznesu

Napisał(a): ~husters -

Hekko - kwestia dopasowania odpowiednich parametrów, bez żadnych cudów. Na ich serwerze działamy od dawna, wszystko funkcjonuje mega stabilnie, wiele serwisów jednocześnie i jakoś to śmiga. Po co wybierać serwery, które kompletnie nic nie dają? Drogie marki? Szkoda czasu, a przede wszystkim - kasy...

Re: Dobry hosting dla biznesu

Napisał(a): ~Kowal -

Home.pl ma teraz spoko promocję i konkurs - testowanie ich usług.https://beta.(...)#testuj

Jeśli pojawią się problemy możesz je zgłaszać w BOK (i nie jest aż tak źle jak piszą w sieci, odpowiadają szybko i sprawnie) oraz na forum -> właśnie tam jest konkurs i jeśli Twój problem/błąd ktoś polajkuje można wygrać dodatkowe pieniądze na usługi w home.

Re: Dobry hosting dla biznesu

Napisał(a): ~pozena -

Moim zdaniem zdecydowanie warto celować w Hekko. Znajdziecie pewnie tańsze hostingi, ale ja tutaj po prostu wymieniam pewniaka. Ich support działa niezawodnie, mają wysoki uptime, ogólnie usługa jest jakościowa. Tak więc z mojego punktu widzenia całość działa pierwsza klasa.

Re: Dobry hosting dla biznesu

Napisał(a): ~hoster -

Od kilku lat caly czas jestem na Hekko i całość działa naprawdę w porządku. Absolutnie nie widzę podstaw, do działania na czymkolwiek innym. Ich serwer działa stabilnie, niezawodnie, nie sprawia żadnych problemów. Ale oczywiście - najważniejsza jest tutaj niezawodność.

Re: Dobry hosting dla biznesu

Napisał(a): ~miron -

Ja polecę hosting w netbomb.pl - to hosting dedykowany właśnie pod biznes. Działa stabilnie, ma wygodny panel administracyjny i co bardzo ważne, można bez dodatkowych opłat korzystać z certyfikatów SSL. Dzięki temu, że ma sporo pakietów do wyboru:https://www.n(...)hosting - każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Re: Dobry hosting dla biznesu

Napisał(a): ~Kowal -

~miron Ja polecę hosting w netbomb.pl - to hosting dedykowany właśnie pod biznes. Działa stabilnie, ma wygodny panel administracyjny i co bardzo ważne, można bez dodatkowych opłat korzystać z certyfikatów SSL. Dzięki temu, że ma sporo pakietów do wyboru:https://www.n(...)hosting - każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
W Becie Home też jest darmowy certyfikat SSL :)

Re: Dobry hosting dla biznesu

Napisał(a): ~Mareq -

Do biznesu tylko płatny hosting. Warto oszacować jaki pakiet jest potrzebny i ew. wziąć pod uwagę też większe pakiety typu biznes.

W każdym hostingu można wziąć okres testowy ale zwykle podczas tak krótkiego czasu niewiele można zweryfikować. Home.pl czasami daje dłuższe okresy testowe z okazji jakiś promocji. Teraz można do końca października testować a promocja trwała od sierpnia, czyli 3 m-ce. To już jest sensowny okres testowania po którym można dokładnie zweryfikować swoje oczekiwania.

Re: Dobry hosting dla biznesu

Napisał(a): ~Bert8 -

W naszej firmie skończyliśmy ostatnio okres testowy na Home pl. Wszystkie oczekiwania zostały spełnione. Będziemy równolegle wdrażać kilka projektów dlatego potrzebowaliśmy czegoś konkretnego o dobrych parametrach. Nie powiem żaby wszystko było idealne bo tak się nie da aczkolwiek testowane równolegle inne rozwiązania nie poradził sobie z pewnymi założeniami.. śmiało polecam

Re: Dobry hosting dla biznesu

Napisał(a): ~eMila -

Też uważam, że do poważnego biznesu tylko i wyłącznie płatny hosting. Najlepiej w firmie, gdzie masz dobry i sprawnie odpowiadający support, który w razie potrzeby pomoże gdy coś zbroisz;) Darmowe opcje zostawmy pod blogi. Ciekawe rozwiązanie znajdziesz w statnet. Tam masz hosting w pełni administrowany z popularnym panelem DA. Zajrzyj:https://www.s(...)hosting
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobry hosting dla biznesu