29
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń179
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
29 ppt ?

dobry optyk w krakowie (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dobry optyk w krakowie

Napisał(a): ~eliw685 -

Lubię oprawki zamawiać w Oko Design. Przede wszystkim zawsze tam mają wzory których w innych salonach ze świecą szukać. Doradzą, podpowiedzą, ogólnie lubię tutejszą obsługę, jest uczciwa, rzetelna, jeszcze nikt mnie na jakieś droższe oprawki nie namawiał nachalnie tutaj.

Re: dobry optyk w krakowie

Napisał(a): ~dare6k654646 -

Miałem duży problem z kupieniem okularów dla siebie, które by się do uprawiania sportu nadawały i pamiętam, że pół Krk zjechałem. Ostatecznie zamówiłem takie w Oko Design i noszą się super. Wygodne, trwałe, bezpieczne. Długo mi na wykonanie zamówienia nie kazali czekać, co tym bardziej mnie cieszy bo ja bez okularów to jestem prawie że ślepy, a na pewno czuję się dużo mniej pewnie.

Re: dobry optyk w krakowie

Napisał(a): ~magdusia -


Mi osobiście bardzo podobają się okulary Tonny (tutaj info o marce - www.http://tonnyd(...)gn.com/ ). Ale wiadomo każdy ma swój gust i poczucie estetyki. Te wzory są o tyle dla mnie atrakcyjne bo takie lekkie, zwiewne, ja się po prostu w takich oprawkach dużo lepiej czuję niż w takich grubych i ciężko wyglądających.

Re: dobry optyk w krakowie

Napisał(a): edskowronek -

Witaj. No ja miałem trochę przygód z optykami i ze źle dobranymi szkłami. W każdym razie na pewno nie mogę narzekać na salon Oko Design. Tutaj mają kompetentną obsługę, zawsze mi tak zrobią szkła że oko się nie męczy. Zwłaszcza myślę, że warto do nich zadzwonić w przypadku mniej popularnych bardziej specjalistycznych szkieł.

Re: dobry optyk w krakowie

Napisał(a): edskowronek -


Porządne okulary składają w Oko Design. Jeszcze się nie zdarzyło żebym u nich wzięła szkła i coś by odpadło. Solidna robota, dobra cena, modne, designerskie oprawki. Salon mają przy Krowoderskiej, także nie jest jakoś szczególnie trudno do nich dotrzeć. Na stronie oko-design.com masz dokładny adres z mapką dojazdu.

Re: dobry optyk w krakowie

Napisał(a): edskowronek -


Wiesz co, ja nie tak dawno zamawiałem progresywne szkła w Oko Design i nosi mi się je bezproblemowo. Dobrze zrobione oprawki, wszystko dopasowane pod kształt mojej twarzy, bez jakiegoś ucisku i tego typu przygód całość leży. Telefon do nich do salonu jest na pewno na oko-design.com. Rzeczowe podejście, bez lania wody, można było wszystko szybko załatwić.

Re: dobry optyk w krakowie

Napisał(a): ~bacc -

Z dobrym, profesjonalnym podejściem się spotkałam na pewno w Eurooptyce w GM ( eurooptyka.pl). O wszystko mogłam dopytać, badanie zrobione dokładnie, a nie na szybko i byle jak, szkła progresywne dobrali dokładnie takie jakich moje oczy potrzebowały.

Re: dobry optyk w krakowie

Napisał(a): ~adann -

Polecały mi ze trzy osoby optyka w GM więc podjechałem do nich ostatnio na badania i jestem zadowolony. Okulary zrobione na poczekaniu, na badanie trzeba było się tyle że telefonicznie umówić wcześniej. Optyk ma swój serwis w necie – eurooptyka.pl.

Re: dobry optyk w krakowie

Napisał(a): ~amanda -

Na badaniu wzroku byłam niedawno w gabinecie Eurooptyka i jestem zadowolona – szybko, dokładnie, i fajnie że u nas w Myślenicach takie badanie robią codziennie, wystarczy się tylko umówić. Mi dobrali akurat szkła progresywne.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dobry optyk w krakowie