9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń51
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
9 ppt ?

dobry optyk w krakowie (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dobry optyk w krakowie

Napisał(a): ~eliw685 -

Lubię oprawki zamawiać w Oko Design. Przede wszystkim zawsze tam mają wzory których w innych salonach ze świecą szukać. Doradzą, podpowiedzą, ogólnie lubię tutejszą obsługę, jest uczciwa, rzetelna, jeszcze nikt mnie na jakieś droższe oprawki nie namawiał nachalnie tutaj.

Napisał(a): ~dare6k654646 -

Miałem duży problem z kupieniem okularów dla siebie, które by się do uprawiania sportu nadawały i pamiętam, że pół Krk zjechałem. Ostatecznie zamówiłem takie w Oko Design i noszą się super. Wygodne, trwałe, bezpieczne. Długo mi na wykonanie zamówienia nie kazali czekać, co tym bardziej mnie cieszy bo ja bez okularów to jestem prawie że ślepy, a na pewno czuję się dużo mniej pewnie.

Napisał(a): ~magdusia -

Mi osobiście bardzo podobają się okulary Tonny (tutaj info o marce - www.http://tonnyd(...)gn.com/ ). Ale wiadomo każdy ma swój gust i poczucie estetyki. Te wzory są o tyle dla mnie atrakcyjne bo takie lekkie, zwiewne, ja się po prostu w takich oprawkach dużo lepiej czuję niż w takich grubych i ciężko wyglądających.

Napisał(a): edskowronek -

Witaj. No ja miałem trochę przygód z optykami i ze źle dobranymi szkłami. W każdym razie na pewno nie mogę narzekać na salon Oko Design. Tutaj mają kompetentną obsługę, zawsze mi tak zrobią szkła że oko się nie męczy. Zwłaszcza myślę, że warto do nich zadzwonić w przypadku mniej popularnych bardziej specjalistycznych szkieł.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dobry optyk w krakowie