9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
9 ppt ?

dobry optyk w krakowie (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dobry optyk w krakowie

Napisał(a): ~misiek543 -

Specjalne oprawy bezramkowe parę tygodni temu odbierałem w Oko Design i ładnie to wszystko jest wykonane. Jako jedyni byli w stanie mi tak szybko przygotować okulary. Więcej o ofercie można sobie doczytać na ich portalu – http://www.ok(...)gn.com/ Fajna atmosfera na miejscu, ludzie są życzliwi, można o wszystko dopytać, dogadać.

Napisał(a): ~eliw685 -

Lubię oprawki zamawiać w Oko Design. Przede wszystkim zawsze tam mają wzory których w innych salonach ze świecą szukać. Doradzą, podpowiedzą, ogólnie lubię tutejszą obsługę, jest uczciwa, rzetelna, jeszcze nikt mnie na jakieś droższe oprawki nie namawiał nachalnie tutaj.

Napisał(a): ~eryko545 -

Dobre oprawki dobrali mi w Oko Design. Chyba pierwsze miejsce w jakim byłem gdzie rzeczywiście miałem poczucie, że obsługa mnie słucha i próbuje pomóc zamiast wciskać na siłę najdroższe oprawki byleby zarobić. Naprawdę sympatyczne miejsce, polecam.

Napisał(a): ~dare6k654646 -

Miałem duży problem z kupieniem okularów dla siebie, które by się do uprawiania sportu nadawały i pamiętam, że pół Krk zjechałem. Ostatecznie zamówiłem takie w Oko Design i noszą się super. Wygodne, trwałe, bezpieczne. Długo mi na wykonanie zamówienia nie kazali czekać, co tym bardziej mnie cieszy bo ja bez okularów to jestem prawie że ślepy, a na pewno czuję się dużo mniej pewnie.

Napisał(a): ~magdusia -

Mi osobiście bardzo podobają się okulary Tonny (tutaj info o marce - www.http://tonnyd(...)gn.com/ ). Ale wiadomo każdy ma swój gust i poczucie estetyki. Te wzory są o tyle dla mnie atrakcyjne bo takie lekkie, zwiewne, ja się po prostu w takich oprawkach dużo lepiej czuję niż w takich grubych i ciężko wyglądających.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dobry optyk w krakowie