378
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi352
  • Ocen na +0
378 ppt ?

dobry warsztat samochodowy (353)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~jnes -

~ash http://www.tw(...)nik.com w Krakowie to jest Auto Serwis Wadowicka, Profesjonalna obsługa, rzetelna naprawa w dobrej cenie. Tak jak się należy i na czas. Uczciwa współpraca. Można mieć zaufanie do tego warsztatu. Bardzo polecam.
Wszystko potwierdzam, jeżdżę do nich już od hoho i trochę i zawsze trzymają poziom.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~krojczy -

W Szczecinie byłem klientem wielu warsztatów samochodowych i często spotykałem się z niedokładnym podejściem i luźnym stosunkiem do wykonywanej naprawy. Bardzo mnie to irytowało. Problem minął, gdy trafiłem do http://www.sl(...)uto.pl/. Fachowcy, dla których zadowolony klient to podstawa. Pracę wykonują sumiennie, żadnej naprawy dotąd nie reklamowałem.

Napisał(a): ~michi -

Polecam zapoznanie się z http://www.bo(...)zyk.pl/ Ludzie tam pracujący są prawdziwymi fachowcami. Poza tym działalność dysponuje autoryzacją renomowanych firm. Dokładniej chodzi o firmy produkujące elementy układów zasilania paliwem diesla (wtryskiwacze oraz pompy). W razie zainteresowania szczegółami najlepiej bardzo dokładnie zapoznać się ze stroną internetową.

Napisał(a): ~jeremi -

Od niedawna mieszkam w Krakowie, wiec robiłem mały research zanim zdecydowałem się na ten serwis( Auto Serwis Wadowicka) i muszę przyznać, że zarówno w sieci jak i w realu wypadają bardzo dobrze. Byłem u nich już dwa razy, a niedługo podjadę trzeci na przegląd do dowodu. Polecam!

Napisał(a): ~Vojtax -

Ktoś tam wyżej wspominał o Szczecinie - ja mogę polecić bardzo rzetelnych fachowców całkiem niedaleko, bo w Nowogardzie :) Niedawno trafiliśmy tam z żoną przypadkiem, bo nasze centrum było akurat zamknięte i teraz jeździmy już tylko do L-Service przy Górnej. Polecam! :)

Napisał(a): jacmroz -

Jesli chodzi o Wawe i Merce - to ja polecam serwis na Daimlera. Chlopaki naprawde znaja sie na swojej robocie, a jest ich tam grubo ponad trzydziestu. Czesci oczywiscie oryginalne, czas oczekiwania na termin - max 3 dni. Aha w razie czego mozna od nich wziac auto zastepcze, jakby naprawa sie przeciagala.

Napisał(a): Adzia -

ja z Wrocławia po przeprowadzce z wawy balam sie, ze ciezko bedzie z dobrym warsztatem bo wczesniej mialam zaufany u pana mirka, wiec stwierdzilam ze nie bede ryzykowac zwlaszcza ze swojego seata kupilam 2 lata temu i korzystam z uslug autoryzowanego serwisu seata we wroclawiu. podrzucam link http://www.ce(...)uto.pl/ mają naprawde fajne programy dla stalych klientow no i plus jest taki, ze dzialaja szybko

Napisał(a): ~marko -

Dużo osób pisało już o Auto Serwisie Wadowicka z Krakowa i ja się dołączam do ich pozytywnych opinii. Bardzo fachowe podejście obsługi do klienta. Wymienili mi rozrząd i świece. Szybko, czysto, cena Ok. Na pewno wrócę do tego zakładu.

Napisał(a): edskowronek -

Warsztat połączony z holowaniem masz bezpośrednio przy Szklarskiej 13 w Krakowie. Każdy warsztat moim zdaniem powinien zapewniać holowanie, a to wcale nie jest takie oczywiste. Z usług pana Roberta Witkowskiego korzystałem już wiele razy i za każdym razem z sukcesem. Zostawiam ci kontakt telefoniczny. Ktoś na pewno odbierze, niezależnie od pory dnia 690 948 483.

Napisał(a): ~jogi -

Brałem Peugeota 3008 na wydłużonej gwarancji w salonie Drewnikowski, przy Bagiennej 36D w Szczecinie. Przy zakupie kontaktowałem się z doradcą Jakubem Nawrotem. Brałem używany samochód z 2015 roku. Żadnych wad technicznych, współpraca ok. Oczywiście warto zachować zawsze rozwagę, ale nie mam u nich na co narzekać. Serwis mechaniczny się też wywiązuje z obowiązków, można się szybko umówić na wizytę online.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dobry warsztat samochodowy