Odpowiadasz na:
dobry warsztat samochodowy

annaz9315
Temat dodał(a):
annaz9315 -
znacie jakiś dobry warsztat samochodowy, który sprawdził by co jest nie tak z turbiną w moim samochodzie (dokładnie audi a3)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): defis -

Ja też przyłączam się do grona zadowolonych klientów Auto Serwisu Wadowicka, tu macie namiar na ich stronę internetową http://twojme(...)ik.com/. Wstępne koszta danej naprawy klient otrzymuje jeszcze przed rozpczęciem naprawy, już 2 razy korzystałam z możliwości zrobienia tego bezpłatnego przeglądu na linii. A w tym tygodniu jestem w końcu umówiona na wymianę opon :)

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): Micek54 -

W Warszawie przy ul. Estrady jest Auto-Widawski, mechanik, do którego jeżdżę od kilkunastu lat i darzę go pełnym zaufaniem.

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~maciek78 -

Jeśli dobry serwis, to MService, to jest partnerski serwis BMW. Świetna jakość, personel z doświadczeniem, sprawnie i celnie wskazali problem, który następnie został rozwiązany :) Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi, polecam!

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~nczoss -

Na przykład od regeneracji zacisków hamulcowych polecam firmę http://www.sy(...)we.com/. Bardzo dobra jakość, praktyczne zastosowanie. Sam auto serwis na poziomie, przede wszystkim terminowo realizują swoje usługi, a to w dzisiejszychczasach po prostu jest najważniejsze.