Odpowiadasz na:
dobry warsztat samochodowy

annaz9315
Temat dodał(a):
annaz9315 -
znacie jakiś dobry warsztat samochodowy, który sprawdził by co jest nie tak z turbiną w moim samochodzie (dokładnie audi a3)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~nczoss -

Na przykład od regeneracji zacisków hamulcowych polecam firmę http://www.sy(...)we.com/. Bardzo dobra jakość, praktyczne zastosowanie. Sam auto serwis na poziomie, przede wszystkim terminowo realizują swoje usługi, a to w dzisiejszychczasach po prostu jest najważniejsze.

Napisał(a): ~kurta -

Solidny warsztat samochodowy znajdziecie w Legionowie to http://www.au(...)nowo.pl. Naprawa samochodów realizowana jest przez wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnią praktyką zawodową, nierzadko z wieloletnim stażem pracy w autoryzowanych serwisach producentów, przy użyciu wyspecjalizowanych urządzeń i narzędzi. Rzetelna i uczciwa instytucja. I przede wszystkim serdeczna i sympatyczna obsługa.

Napisał(a): ~bartek75 -

Jeśli o mnie chodzi to teraz naprawiałem skrzynię biegów w swoim aucie w BCS Skrzynie Biegów w Sosnowcu i polecam. Usługa w dobrej cenie, znają się tam na rzeczy, mają dobrych mechaników.

Napisał(a): ~hania -

Jak w Krakowie- auto serwis wadowicka. Są uczciwi, nie naciągają klientów nieznających się na rzeczy, ma się pewność że naprawa będzie na tip-top i w uczciwej cenie. mogę polecić.