Dobrze płatne i przyszłościowe zawody, których nikt nie chce wykonywać (1045)

Dobrze płatne i przyszłościowe zawody, których nikt nie chce wykonywać

Temat dotyczy artykułu: Dobrze płatne i przyszłościowe zawody, których nikt nie chce wykonywać

Wydawałoby się, że w czasie kryzysu każda oferta pracy gwarantująca wyższe niż przeciętne wynagrodzenie, będzie cieszyła się powodzeniem. Okazuje się, że nie zawsze tak jest. Na polskim rynku pracy są zawody, których nikt nie chce wykonywać mimo wysokich zarobków czy dobrych prognoz danej branży na przyszłość. Jakie to zawody i dlaczego brakuje chętnych do ich wykonywania?

Komentarze (1045)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): bob xxl -

Zbiór głupot wytrzęsionych z rękawa, albo skopiowanych z zachodnich doniesień...
Oczywiście, że fachowcy od robót instalacyjnych są ciągle potrzebni i będzie ich potrzeba w miarę rozwoju rynku, ale ileż do kn potrzeba babć klozetowych! Zaś w branży medycznej to,że się starzejemy wcale nie wpływa na zapotrzebowanie na geriatrów itp. bo rynek usług medycznych zupełnie nie rządzi się prawami rynku, zatem geriatrzy nie są potrzebni, ani nikt im lepiej nie zapłaci- podobnie podolodzy itp. Zero rozumu w tym opracowaniu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Elektryk krakow -

Glupoty pisza ze elektromonter elektryk zarabia duzo 13zl na godzine na reke to duzo na wyjazdach po calej polsce max 16zl niepowarzni dziennikarze to wlasciciele takich firm owszem zarobia ale nie pracownicy jak nie polacy to ukraincy beda robic za 12zl
Odpowiedź (0)

Napisał(a): robaczek -

I bardzo dobrze. Polikwidowali zawodówki, bo nie było chętnych, bo zawody nie przyszłościowe. Zrobili młodym ludziom wodę z mózgu,(AWS, UW) wmówili, że tylko WYKSZTAŁCENIE to klucz do przyszłości. A pracodawca w dupie ma twoje wykształcenie, nikt nikomu nie płaci za to, że ma skrót przed nazwiskiem- jak nie potrafisz pracować, to nie zarobisz. W żadnej branży.
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): libele -

Mieszkam w 250tyś. mieście .Obok mnie z każdej strony mam sklepy Biedronkę,Kaufland,Lidl i Aldi i wszędzie są kupujący w kolejkach do kasy Parkingi też ładnie zapchane a weekend to jest tłok do każdej kasy My chyba lubimy wydawać kasę ale i przy tym narzekamy że taka bieda Ciekawe dlaczego tyle aut na parkingach stoi ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Leszek -

Odpowiedzcie mi na proste pytanie, skoro wszyscy tu tak biadolą, że zarabiają tysiaka miesięcznie, że "bida", że dzieci o suchym chlebie, itd, to kto przed jakimkolwiek dłuższym weekendem robi te tłumy pod marketami ?, kto zapycha parkingi, kto ustawia się w gigantycznych kolejkach do kas z wypchanymi po brzegi wózkami ?
KTO ?
Ufoludki ???
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): młody narybek -

czekamy na poprawę życia w naszej ojczyżnie,jeżeli nul to spierniczamy w świat
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Margaryn -

Tanatokosmetyk - nigdy nie zgodziłbym się na taki zawód.
To rzeczywiście działa destrukcyjnie i degradacyjnie na psychikę człowieka.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): opiekunka -

Właśnie za 6 miesięcy kończę szkołę (Technik opiekun w domu pomocy społecznej),od 2 miesięcy pracuje jako opiekun w domu pomocy społecznej i wiem ,że po szkole wyjeżdżam z tego kraju bo nie cieszy mnie 1180 zł. pensji na koncie.(to jest tragedia czynszu płace 705 zł. jak tu żyć).Każdy rozsądny Polak wyjedzie z Polski bo tu nie da się funkcjonować...
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): kasia -

witam ..
niech oni już nie wymieniaja ile i jakie zawody sa poszukiwane bo wielkie nic wiedzą w tej sprawie, prosze z ciekawości zapytac gdy są miejsca pracy do firm sprzatajacych kogo oni poszukuja .a no pań któer maja grupe inwalidzką inaczej nie przyjmą a co zdrowa osoba to nie może pracować hhahhaa no raczej nie!!!
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz