Dobrze płatne i przyszłościowe zawody, których nikt nie chce wykonywać (1041)

Dobrze płatne i przyszłościowe zawody, których nikt nie chce wykonywać

Temat dotyczy artykułu: Dobrze płatne i przyszłościowe zawody, których nikt nie chce wykonywać

Wydawałoby się, że w czasie kryzysu każda oferta pracy gwarantująca wyższe niż przeciętne wynagrodzenie, będzie cieszyła się powodzeniem. Okazuje się, że nie zawsze tak jest. Na polskim rynku pracy są zawody, których nikt nie chce wykonywać mimo wysokich zarobków czy dobrych prognoz danej branży na przyszłość. Jakie to zawody i dlaczego brakuje chętnych do ich wykonywania?

Komentarze (1041)

Dodaj komentarz

Napisał(a): libele -

Mieszkam w 250tyś. mieście .Obok mnie z każdej strony mam sklepy Biedronkę,Kaufland,Lidl i Aldi i wszędzie są kupujący w kolejkach do kasy Parkingi też ładnie zapchane a weekend to jest tłok do każdej kasy My chyba lubimy wydawać kasę ale i przy tym narzekamy że taka bieda Ciekawe dlaczego tyle aut na parkingach stoi ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Leszek -

Odpowiedzcie mi na proste pytanie, skoro wszyscy tu tak biadolą, że zarabiają tysiaka miesięcznie, że "bida", że dzieci o suchym chlebie, itd, to kto przed jakimkolwiek dłuższym weekendem robi te tłumy pod marketami ?, kto zapycha parkingi, kto ustawia się w gigantycznych kolejkach do kas z wypchanymi po brzegi wózkami ?
KTO ?
Ufoludki ???
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): młody narybek -

czekamy na poprawę życia w naszej ojczyżnie,jeżeli nul to spierniczamy w świat
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Margaryn -

Tanatokosmetyk - nigdy nie zgodziłbym się na taki zawód.
To rzeczywiście działa destrukcyjnie i degradacyjnie na psychikę człowieka.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): opiekunka -

Właśnie za 6 miesięcy kończę szkołę (Technik opiekun w domu pomocy społecznej),od 2 miesięcy pracuje jako opiekun w domu pomocy społecznej i wiem ,że po szkole wyjeżdżam z tego kraju bo nie cieszy mnie 1180 zł. pensji na koncie.(to jest tragedia czynszu płace 705 zł. jak tu żyć).Każdy rozsądny Polak wyjedzie z Polski bo tu nie da się funkcjonować...
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): kasia -

witam ..
niech oni już nie wymieniaja ile i jakie zawody sa poszukiwane bo wielkie nic wiedzą w tej sprawie, prosze z ciekawości zapytac gdy są miejsca pracy do firm sprzatajacych kogo oni poszukuja .a no pań któer maja grupe inwalidzką inaczej nie przyjmą a co zdrowa osoba to nie może pracować hhahhaa no raczej nie!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Świetlik -

Piszecie bzdury ,ze sprzataczka to dobry zawód. Ja pracuje jako sprżatajaca i jakos nie mam powodów do zadowolenia. Najniższa płaca z całego zakładu,najniższa premia,najmniejsze karpiowe na świeta,najniższa kwota zpodziału z zysku. Dyskryminacja na każdym kroku. Począwszy od szatni i szafek a skończywszy na tym ze musimy sie prośic o wszystko. Dla nas nie ma wody mineralnej latem ani nie jest właczona klimatyzacja gdy jest zimno. Sprzątaczka nie jest postrzegana jako człowiek. My nie musimy więcej zarabiać,nie musimy płacic rachunków nie musimy jeść bo przecież sprzataczka to nie człowiek....Prawda jest taka że bez sprzataczek żaden zakład żadna firma sobie nie poradzi...My nie przynosimy brudu z domu...my sprzatamy po tych co świnią
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): młody -

tak jak już ktoś napisał -naród nie wytrzyma tej nędzy dłużej i w końcu wyjdziemy na ulicę-jeśli nie masz szeeeeeeerokich pleców to o pracy nie myśl- a ten pieprzonynierząd zrobi wszystko aby sie na stołkach utrzymać-pytam kto ich wybrał????
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): Przemek1986 -

Ja mam tytuł magistra historii i dwie podyplomówki i nie mogę dostać pracy w swoim zawodzie czyli nauczyciel historii I co mam robić Za granicę nie wyjade bo nie zmam języków Ale głupoty piszę w tym artykule Powinno być więcej pracy dla nauczycieli :((((
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): robaczek -

I bardzo dobrze. Polikwidowali zawodówki, bo nie było chętnych, bo zawody nie przyszłościowe. Zrobili młodym ludziom wodę z mózgu,(AWS, UW) wmówili, że tylko WYKSZTAŁCENIE to klucz do przyszłości. A pracodawca w dupie ma twoje wykształcenie, nikt nikomu nie płaci za to, że ma skrót przed nazwiskiem- jak nie potrafisz pracować, to nie zarobisz. W żadnej branży.
Odpowiedzi (3)
Dodaj komentarz