1 tys.
ppt
Ten temat ma:
 • Wyświetleń70 tys.
 • Odpowiedzi379
 • Ocen na +267
1 tys. ppt ?

Dojdzie do trzeciej wojny światowej? Przez Ukrainę? (380)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dojdzie do trzeciej wojny światowej? Przez Ukrainę?

Napisał(a): natalian -

Paul Craig Roberts - członek gabinetu prezydenta USA Ronalda Regana twierdzi, że trzecia wojna światowa w zasadzie już się zaczęła. Mówi też o tym, że Rosja użyje broni atomowej i zostanie po nas tylko radioaktywna pustynia.

Jeśli Waszyngton wyrwie Ukrainę ze strefy rosyjskich wpływów znacznie osłabnie pozycję Putina. A ten z kolei nie będzie biernie na to patrzył...

Według Robertsa Rosja użyje dronów (takich jak USA ma na Bliskim Wschodzie) do eliminacji przywódców rewolucji i nowej władzy na Ukrainie. Po serii zabójstw politycznych może wysłać siły specjalne aby wyeliminować agentów USA, a jeśli Europa coś się będzie odzywać Putin odetnie dopływ gazu i ropy. Rosjanie wkroczą do wschodniej Ukrainy i jeśli NATO będzie chciało reagować może dojść nawet do konfliktu nuklearnego i wtedy to już nikt nic nie będzie miał.

Jak się zapatrujecie na taką wersję wydarzeń? Myślicie, że jest prawdopodobna czy czytacie ją raczej jako głupawą historyjkę?
Tak czy siak powiedział to członek gabinetu Regana więc raczej osoba, która nie powinna pieprzyć głupot.

Myślicie, że Polska, Europa a nawet świat powinny czuć się zagrożone?
INTERIA.PL

Re: Dojdzie do trzeciej wojny światowej? Przez Ukrainę?

Napisał(a): cihy -

Jakoś nie widzę tu celu USA. Obecne władze mniej przejmują się Europą na rzecz Azji. Chyba, że przyłączanie słabych państw o niezałatwionych sprawach gospodarczych do UE im pasuje.
NATO to faktycznie tylko USA i WB. Niemcy robią z Rosją interesy więc konflikt im nie na rękę.
Na koniec , przepowiednie o III wojnie światowej mówią o konflikcie północy z południem. Czyli bardziej pas muzułmański.;->

Re: Dojdzie do trzeciej wojny światowej? Przez Ukrainę?

Napisał(a): cihy -

EuPi Dlaczego w pytaniu jest ,,przez Ukrainę". Czy to wina Ukraińców, że dążą do wolności. Myśmy też tego pragnęliśmy. Jaka wina Ukrainy?!, bardziej polityki Putina.
O czym ty piszesz? Na Ukrainie już od dawna sa wolne wybory, wolność słowa, wolność podróżowania, itd., itp.

Re: Dojdzie do trzeciej wojny światowej? Przez Ukrainę?

Napisał(a): ~caeco -

Myślę że wszystko jest możliwe. Świat dąży do wojny, a właściwie politycy. Bo władza i pieniądze przyciągają największych popaprańców. A politycy powinni być robolami którzy dostają premię za dobrze wykonaną pracę.Ale wszędzie na świecie są panami i człowieka mają za nic. A tacy jak Putin i Janukowicz są pokroju Stalina i Hitlera. Szaleńcy z dostępem do broni atomowej. Jestem pewny że ta wizja Paula Craiga Robertsa jest możliwa.

Re: Dojdzie do trzeciej wojny światowej? Przez Ukrainę?

Napisał(a): ~Koczis -

USA oni zawsze straszą zamiast postawić sie Putinowi. Obama już padł na kolana przed Putinem w sprawie Syrii. Jak Murzyn z białej haty nie pokaże swojej siły to za 2-3 lata cała Europa będzie w kajdanach niewolników u Putina.

Re: Dojdzie do trzeciej wojny światowej? Przez Ukrainę?

Napisał(a): ~jasio -

Oczywiście, że wojna jest nieunikniona, mogą to być działania na szeroką skalę i zostaną użyte wszystkie rodzaje broni. Taki scenariusz zawsze istnieje i trzeba trzymać rękę na pulsie. Należy również pamiętać , że Rosja zawsze była państwem wielkomocarstwowym i te dążenia są nadal aktualne, kwestia tego czy Rosję stać na prowadzenie wojny z NATO i Ameryką ?
Próżność państw zachodnich w tej kwestii jest wręcz niezrozumiała, Rosjanie stworzyli dość dużo zagrożeń , żeby od tak długiego czasu lekceważyć działania Putina i nie widzieć zagrożeń.
Niem takiego terminu jak Rosja demokratyczna.

Re: Dojdzie do trzeciej wojny światowej? Przez Ukrainę?

Napisał(a): ~as1 -

wojnę może wywołać tylko debil a Putin debilem nie jest a za to jest zbyt cwany aby niszczyć własne super luksusowe życie !!
III wojnę światową może wywołać tylko ktoś taki jak ten zapijaczony zboczony debilek z Korei Północnej lub jakiś debil z fanatycznego kraju typu Iran , Irak...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
 • czy moze dojsc do 3 wojny swiatowej
 • czy dojdzie do wojny
 • czy dojdzie do 3 wojny swiatowej
 • czy dojdzie do wojny swiatowej na ukrainie
 • czy dojdzie do iii wojny wiatowej
 • czy dojdzie do 3 wojny wiatowej wizaz
 • iii w ukraina forum
 • czy dojdzie do wojny opinie
 • wojna na ukrainie forum
 • 3 wojna wiatowa rosja ukraina forum
 • czy dojdzie do wojny ukrainy z rosj forum
 • czy dojdzie do trzeciej wojny
 • czy moe doj do trzeciej wojny wiatowej
 • czy moze dojsc do 3 wojny swiatowej z rosja
 • czy dojdzie do trzeciej wojny wiatowej
Do góry strony: Dojdzie do trzeciej wojny światowej? Przez Ukrainę?