108
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +11
108 ppt ?

Dojrzała,ładna z dużymi piersiami, (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dojrzała,ładna z dużymi piersiami,

Napisał(a): gość -

Żona przeżywa tzw drugą młodość, wyraźnie ogląda się za innymi facetami, nigdy wcześniej tego nie robiła. Ponadto zaczęła wyjeźdżać z koleżankami na zwiedzanie, jak była zazdrosna i się upiła, powiedziała w złości, że jeżdżą sobie doradzać z facetami. Na trzeźwo nie chcę się przyznać do tego co powiedziała a nie była bardzo pijana. Zaczynam się zastanawiać, czy nadal jest wierna , chociaż po powrocie z wyjazdu bardzo była miła i miała ochotę ze mną na seks.
INTERIA.PL

Re: Dojrzała,ładna z dużymi piersiami,

Napisał(a): ~jc4 -

renataaa czy ja wiem, ja myślę, ze ona po prostu się upiła i tyle.. nie doszukiwałabym się w tym jakiejś ideologii.

Jesteście razem, kochacie się, a to, żze Twoja kobiet wyjeżdza z koleżankami?
Nic strasznego przecież

Fajnie, że ma swoje życie
Jak uważasz, że fajnie jak ma własne życie, to w takim razie po co jej mąż, kiedy woli koleżanki?
Nie lepiej, gdyby razem z mężem spędzała ten czas, do tego w towarzystwie owych koleżanek?
Czy one są wolne czy też mają mężów? Może uznają wolne związki jako coś normalnego, co niekoniecznie musi podobać się to autorowi tematu?

Napisał(a): ~Edie -

Kiedyś, usłyszałem i to od 40 letniej kobiety cytuje " Nie ma takiego wagonika, którego nie można wyhaczyć' Potem dopowiedziała, wystarczy tylko odpowiednia sytuacja, nastrój, no najważniejsze żeby nie wyszło na światło dzienne. Kobiety to mistrzynie tajemnic, faceci przy nich to wypadają blado. Nawet kolego nie zdajesz sobie sprawy i nigdy prawdy się nie dowiesz ilu masz szwagrów. Pozdrawiam

Napisał(a): ~inna -

Wolnosc i wyjazd daleko od meza daje okazje do poznania kogos i zabawy .... Ale nie wszystkie kobiety zdradzaja. My lubimy tylko mezczyzn kokietowac, w ten sposob otrzymujemy darmowy obiad, czy tez prezenty. Kazdy ma swoj rozum, ktorym powinien sie kierowac co mozna a co nie.

Napisał(a): ~andrzej -

~inna Wolnosc i wyjazd daleko od meza daje okazje do poznania kogos i zabawy .... Ale nie wszystkie kobiety zdradzaja. My lubimy tylko mezczyzn kokietowac, w ten sposob otrzymujemy darmowy obiad, czy tez prezenty. Kazdy ma swoj rozum, ktorym powinien sie kierowac co mozna a co nie.
Jakby to Renia mówiła. Czy zgadłem ?

Napisał(a): ~piotr jadowicz -

~ pyr pyr poszła po bandzie jak nic .......
. Na dodatek ze wszystkimi charakterystycznymi objawami - '' miła była i miała ochotę na seks". Jakby nic nie było, to by cię raczej ochrzaniła po powrocie, że na przykład jakieś talerze zostawiłeś brudne, albo kotka nie nakarmiłeś. Taka jedna największa ochotę na seks miała w... dzień pogrzebu swojego pierwszego chłopaka, ale to już bardziej wyrafinowany smaczek. A zwykłe wyznanie, też po pijaku, to, że " najbardziej mnie kręci, jak sperma jednego mężczyzny, miesza się ze spermą drugiego", sam słyszałem. To tak na poziomie samicy pieska, zadrze ogonek, a natura załatwia resztę. No i po kolei osobniki męskie. A one mówią, że to my jesteśmy prymitywni......

Napisał(a): ~inna -

~andrzej
~inna Wolnosc i wyjazd daleko od meza daje okazje do poznania kogos i zabawy .... Ale nie wszystkie kobiety zdradzaja. My lubimy tylko mezczyzn kokietowac, w ten sposob otrzymujemy darmowy obiad, czy tez prezenty. Kazdy ma swoj rozum, ktorym powinien sie kierowac co mozna a co nie.
Jakby to Renia mówiła. Czy zgadłem ?
Nie zgadles haha
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dojrzała,ładna z dużymi piersiami,