Komentarze (204)

Dodaj komentarz

Stara idiotka natrzaska 8 dzieci i beczy

Napisał(a): Ona -

Kto normalny ma 8 dzieci?
Jak cie nie stać na taką ekipę to nie rób!!!
Jak nie uważasz jak robisz, to rób jak uważasz!
Może teraz z pieniędzy podatników czyli też MOICH PIENIĘDZY
zapłacimy tej pani za prąd?
Ma za swoje jeszcze powinna iść do więzienia za znęcanie się nad dziećmi.
Odpowiedzi (4)

Załośni internauci.....

Napisał(a): Viola -

To bolesna prawda o Polsce.Jest wiele takich rodzin po wsiach i w małych miasteczkach.Urodziła i może biednie,ale kocha i chowa jak może.Ale u nas szanuje się tylko tych co mają kasę.Ona potrzebowała pomocy,a nie kary za to ,że ma biedę...Serce się kraje...Nawet gdy znajdzie prace to i tak będzie za mało na spłatę długów bo nikt nie chce godziwie płacić za pracę tylko najniższą krajową,a najlepiej by jeszcze pracować po 16 godzin.To właśnie przykład polityki pro-rodzinnej.A większość z Was nie ma bladego pojęcia jak potrafią się wzajemnie kochać i szanować te dzieciaki z rodzin wielodzietnych,ale nasze ideale społeczeństwo umie się doszukiwać tylko patologii.
Jak już biedny i dużo dzieci to musi być złodziej bądź pijak,a to jest tylko mit.Są to często wspaniali bardzo wrażliwi ludzie.Wam bogacze życzę wspaniałych świąt,a tym normalnym choć biednym ludziom rodzinnych i dostatnich świąt....
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): nadja bachner -

bardzo mi szkoda pani Wandy . teraz moja koleżanka Judyta o której mowa mieszkam klatkę obok koło domu zastępczego i Judyta dobrze się tam czuje wiem to bo często do niej przychodzę żeby się pobawić.
ja mam na imię Nadia i Jestem koleżanką Judytki.
Odpowiedź (0)

sieroty w Polsce

Napisał(a): ewasilesia -

Polska pro rodzinna.
Dlaczego opieka społeczna dopuściła do takiej sytuacji,
dlaczego nikt nie zainteresował się rodziną?
Gdzie był ksiądz z okolicznej parafi?
Dlaczego ta kobietą i jej rodziną nikt się nie zainteresował?
Nie każdy prosić lubi o pomoc,gdzie urzędnicy.którzy powinni pokazać jak wyjść z problemu????
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): aneta:) -

Dla mnie jest nie do zrozumienia nie ma kasy na jedzenie to trzeba się starać żeby dzieci nie było i już. Teraz dzieci muszą cierpieć
Odpowiedź (0)

:(

Napisał(a): matka -

najgorsze w tym wszystkim jest to jak dzieci zostały potraktowane, jak bardzo odbije się to na ich psychice. Opieka wiedziała co się dzieje w tym domu to powinna objąć całą rodzinę opieką psychologa matkę wysłać na leczenie a w tym czasie zająć się dziećmi i wytłumaczyć matce dlaczego musi się leczyć ostrzec ,że mogą jej dzieci odebrać ,że musi się starać zrobić wszystko ,żeby dzieciom żyło się lepiej, przygotować dzieci do rozłąki wytłumaczyć ,że mama jest chora i musi się leczyć,że w tym czasie ktoś inny będzie się nimi opiekować a mama będzie do nich dzwonić jak będzie okazja to będą się spotykać a jak już mama będzie zdrowa to wrócą do domu.I NIE ROZDZIELAĆ DZIECI!!! Nie ludzkie jest potraktowanie dzieci w ten sposób ,żeby je wyrywać na siłę i ktoś kto tak robi mówi ,że to dla ich dobra???? to chyba w głowie zamiast rozumu to siano ma!!!
Odpowiedź (0)

Alkohol w kazdym domu...

Napisał(a): Abi -

Ta pani nie widziala wielu domow...dla niej to wlasnie byla normalnosc.Byc moze jej rodzice,bliscy wlasnie tak zyja.
Tak naprawde nie wiadomu co jest lepsze,lepsze dla dzieci.
Gdyby byla to tylko bieda,wina spadlaby na rzad,na trwonienie pieniedzy w sprawach malo potrzebnych nie widzac prawdziwej biedy.Ale tu gdzie wystepuje alkohol,brak usprawiedliwienia.
I tak byc moze lepszym by byla rodzina zastepczy,nie pogotowie...Kochajaca rodzina.
Odpowiedź (0)

Chory kraj i taki sam rzad

Napisał(a): Alina -

W tym kraju rzadzi propaganda, ale dziwne jest to ,ze tak wielu ludzi daje sie na to nabrac.Nikt nie ma prawa odbierac dzieci rodzicom,tym bardziej ,ze nic w zamian sie nie oferuje. Kopacz nie ma kasy na leczenie dzieci , wiec o czym tu nowic. Ma ona natomiast kase na wyptchanie kieszeni ginekologow , ktorzy szkodza kobietom. Obled!!
Odpowiedzi (2)

u mnie

Napisał(a): mm -

prosze Pani w domu alkoholu nie ma.nie zrozumiem jak można żyć w niedostatku a mimo to mieć na alkohol?żal mi tylko dzieci,one niczemu winne.
Odpowiedź (0)

zabrać dzieci to fakt tragedia, ale z drugiej stro

Napisał(a): k -

strony to państwo powinno pomóż, bo przecież po to wszyscy płaca podatki by takim ludziom zapłacić z energie dać na jedzenie, by mogło zyc i godnie się mnożyć, tylko 8 mioro, jak jeszcze ktoś ta wdowę pocieszy to jest szansa dobije do 12
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz