Odpowiadasz na:
Donice do ogrodu

Temat dodał(a):
Gość -
Chciałabym kupić porządne donice, które będą mi służyły wiele lat, najlepiej z naturalnych materiałów, nie wchodzą w grę plastikowe. Jakie donice sprawdzą się w ogrodzie, także w zimie?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Donice do ogrodu

Napisał(a): ~markoss -

Z tymi donicami dużo zdązyłem sie z tego tematu dowiedziec i dziekuje wszystkim za odpowiedzi juz sobie wybralem jakie kupic jednak mam jeszcze jeden dylemat bo w sklepie https://www.d(...)oda.pl/ znalazłem dosyć ciekawe zbiorniki ozdobne na deszczowke posiadacie takie u siebie w ogrodach? Czym powinienem kierowac sie przy wyborze?

Re: Donice do ogrodu

Napisał(a): ~krarol -

Jestem producentem donic, w tym kompozytowych i ostatnio największy zbyt mam na takie. Zmieniłem dostawcę tworzyw kompozytowych na www.lamin.pl i teraz mam zawsze pełnowartościowy produkt w odpowiednim czasie oraz w dobrej rozsądnej cenie.

Re: Donice do ogrodu

Napisał(a): ~juczka -

Wszystko zależy od projektu Twojego ogrodu. Ja w
ogóle cały ogród powierzyłam profesjonalistom, ogrodexpert.pl/ dzięki temu
fajnie zaoszczędziłąm czas i nerwy sowje nbo sama nie wiedzialam jak sie
zabrać do tego. Firma wybrała mi wszystko, a teraz mam piękny ogród.