Reklama

71
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń231
  • Odpowiedzi69
  • Ocen na +0
71 ppt ?

Donoszenie na sąsiadów do US (70)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Donoszenie na sąsiadów do US

Napisał(a): -

Czy bylibyście w stanie donieść na sąsiada, byłego męża/żonę czy konkurencyjną firmę do US? Nie w sensie robienia tego "ku chwale ojczyzny", ale z zemsty albo żeby komuś zrobić na złość.

Osobiście nie wyobrażam sobie czegoś takiego, a taki donoś złożyłbym tylko w przypadku, gdybym znał rzeczywiście jakieś konkretne powody takiego zachowania u kogoś, i że rzeczywiście szkodzi on innym...
INTERIA.PL

Re: Donoszenie na sąsiadów do US

Napisał(a): Gość -

Szczerze mówiąc, co może wydać się okrutne, doniosłabym. Zwłaszcza denerwują mnie takie osoby, które żyją na tzw. kocią łapę, a rozlicza się taka matka jako samotna. Żyje sobie taka jak pączek w maśle, mieszkanie z konkubentem ma wypieszczone, jak mało kto, ona pracuje, on ma swoją działalność, stać ich na wszystko i mają jeszcze tupet brać ulgę za niby samotne wychowywanie dziecka. Małżeństwa gdzie pracują obydwoje małżonkowie, nie mają takiej możliwości. Więc to jest polityka prorodzinna. Dlatego na takich ludzi bez skrupułów bym doniosła.

Hm,ciekawe pytanie ale odpowiedż pokazali wczoraj w tv,był właśnie program o donoszeniu Polaków,z reguły sąsiad na sąsiada,b.pracownik na swojego b.szefa,zawistna kobieta na swoją bogatą koleżankę itp,itd Tak postępuje wielu tzw.Polaków katolików z regóły ze starszego pokolenia,którzy to nie mogą zrozumieć tego że uczciwie też można się wzbogacić,dla mnie osobiście to jest podłość najniższych lotów,nienawidzę "kapusiów"

Co byś zrobił;;; Masz rodzinę zonę dzieci miwszkanie i w twoje zycie prywatne wtrąca się sonsiadka z
powodu dobrych stosunków zony z sosiadką..Do tego stopnia ze masz dość sonsiadki..
Więc pewnego dnia facet we własnym domu złapał sąsiadkę za szyję ipowiedział jej dwa słowa, ty k.i
przełożył jej nóż do gardła i powiedział won zmieszkania bo następnym razem cię.
CZY DOBRZE ZROBIŁ..............................................................................................

Gość Co byś zrobił;;; Masz rodzinę zonę dzieci miwszkanie i w twoje zycie prywatne wtrąca się sonsiadka z
powodu dobrych stosunków zony z sosiadką..Do tego stopnia ze masz dość sonsiadki..
Więc pewnego dnia facet we własnym domu złapał sąsiadkę za szyję ipowiedział jej dwa słowa, ty k.i
przełożył jej nóż do gardła i powiedział won zmieszkania bo następnym razem cię.
CZY DOBRZE ZROBIŁ..............................................................................................
Jak najbardziej,przynajmniej ja bym tak zrobił byle nie było świadków

Gość Co byś zrobił;;; Masz rodzinę zonę dzieci miwszkanie i w twoje zycie prywatne wtrąca się sonsiadka z
Facet zdecydowanie powinien pójść do psychiatry, bo są inne metody pozbywania się nie chcianych gości.

siedem7777 Ja chciałam donieść na moderatora Beta,że nie chce zamieścić mojej wypowiedzi o aniołach....NIE MA tam nic takiego ,co by mogło być obrazliwe,albo złe dla innych.Tak sie nie robi,w końcu mamy demokrację,kazdy obywatel ma prawo do WŁASNYCH wypowiedzi!!!!!!!!!!
To ja bym musial juz kilka razy doniesc na niego ??? .. W koncu mamy Demokracje .a i tak byle jaki >Bubek >nas Kontroluje . Wszystko kontrolowane ,jest i gdzie jest wolnosc i demokracja .Ciekaw Jestem jak byscie zyli w Niemczech , donosi kazdy ?=?jak tylko säsiad ma lepiej juz donoszä na niego
« Wróć do tematów
Do góry strony: Donoszenie na sąsiadów do US