Komentarze (123)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Gosc -

Fantastyczna aktorka i cudowny człowiek. Englert lowelas zamienił ja na te mimoza acibakowne i nie wachal się zostawić rodziny.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Elzbieta -

Zycie jest tak krotkie a wiekszosc wypisuje tu bzdury. Polacy ! ! ! Skad w was tyle jadu zmiji?

Spojrzcie na siebie i od siebie zacznijcie zanim ocenicie kogos, kogo znacie tylko z ekranu !

Wiecej pokory i wiary w ludzi.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Madzik -

Och uwielbiam tę aktorkę, uwielbiam jej aktorstwo. Jest w tym taka prawdziwa. Widać, że to dobry człowiek. Pani Doroto, życzę wszystkiego dobrego, samych sukcesów! :)
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Bigley -

Dorota to śię tylko nadawała żeby ją na h-ja nabić.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Thoor -

Przykro czytać większość tych komentarzy,zwłaszcza że mamy do czynienia ze wspaniałą artystką-nie tylko aktorką.Żałuję,że nigdy nie miałem okazji powiedzieć Jej-jak bardzo lubię filmy z Jej udziałem-ponadto to piękna Kobieta.Wiem,że dziś lansuje się plastikowe gwiazdki jednego sezonu i robi się wokół sztuczny tłok(Mroczki;Doda;Cichopek itd),ale blasku prawdziwych gwiazd-plastik nie przysłoni.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): bb -

swietna aktorka,uwielbiam ja.Pani Doroto zycze sukcesow i powodzenia a te worki pod oczami mozna zoperowac i poczuje sie pani lepiej,niektore filmy ogladam tylko ze wzg.na pania.Jest pani swietna w kazdej roli,a jadowitymi prosze sie nie przejmowac
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Mariolla -

Ja, jak zdam matórę, to bęndę aktorką. I piosękarką - bo mam bardzo piękny głos, prawie jak Alicja Węgorzewska.Bęndę śpiewać piosęki w La Skali i w Metropolitan Opeże. A w filmach i serjalach to tylko z wielkimi aktorami bęndę wystęmpować, takimi jak Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Dżejms Bąd, Jan Ęglert i inni. Jurz niedłógo sami będziecie mogli się o tym przekonać.
Odpowiedzi (34)

Napisał(a): fiks -

Pani Pomykala jezdzila do Englerta, Pani Pilitowska do Pieczynskiego a Pani Chiro do Kryszaka. I co ? I nic
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): patriota. -

,, KTO RZUCI PIERWSZY W NIĄ KAMIENIEM '' KTO JĄ ŻLE OCENIA NIECH SIĘ ZASTANOWI.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz