Reklama

6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń74
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Dozór elektroniczny - podajcie jak najwięcej info (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dozór elektroniczny - podajcie jak najwięcej info

Napisał(a): sswettly -

Witam!
Mój chłopak od czwartku siedzi w więzieniu. Napisaliśmy wniosek o dozór elektroniczny no i jutro do nas do mieszkania przychodzi mężczyzna aby sprawdzić warunki techniczne niezbędne do odbywania kary w Systemie Dozoru Elektronicznego. I tu jest moje pytanie (a właściwie pytania): Pan zmierzy i co dalej? Czy długo będziemy czekać na moment aż wróci do domu? Ile czasu mniej więcej może to jeszcze potrwać? Dodam, że jestem w zaawansowanej ciąży, co zostało uwzględnione we wniosku. Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bardzo się denerwuję. Nie mogę spać po nocach. Proszę o pomoc, chociaż taką.
INTERIA.PL

Re: Dozór elektroniczny - podajcie jak najwięcej info

Napisał(a): ~Tris -

podam ci parę szczegółów po pierwsze twój chlopak nie będzie mógł poruszać się najdal.ej jak na sto metrów nie wolno mu będzie opuszczać kraju obawiam się ,że mogłby zwiać w koncu jestes w ciązy .Będzie miał takie łancuchy no i jak znowu wejdzie na droge przestępstwa to kara mu się zwiększy rozumiem ,że twój bandyta siedział za rozbój? wSpolczuje ci czysta patologia

Re: Dozór elektroniczny - podajcie jak najwięcej info

Napisał(a): sswettly -

~Tris podam ci parę szczegółów po pierwsze twój chlopak nie będzie mógł poruszać się najdal.ej jak na sto metrów nie wolno mu będzie opuszczać kraju obawiam się ,że mogłby zwiać w koncu jestes w ciązy .Będzie miał takie łancuchy no i jak znowu wejdzie na droge przestępstwa to kara mu się zwiększy rozumiem ,że twój bandyta siedział za rozbój? wSpolczuje ci czysta patologia
bardziej interesowały mnie odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania niż Twoje prywatne wywody, poza tym wszystko co piszesz jest mi wiadome.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dozr elektroniczny forum
Do góry strony: Dozór elektroniczny - podajcie jak najwięcej info