Komentarze (206)

Dodaj komentarz

Napisał(a): to tyle -

No to chyba Pisowcy zaczną walkę z totalitaryzmem od siebie.PiS to komunofaszyzm.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Walenrod2 -

Szanowny pani Brudziński czy pan wie co to jest FASZYZM i jego definicja ? Ludzie tacy jak pan klepią faszyzm faszyzm faszyzm a nie wiedzą co to jest !
Odpowiedź (0)

Napisał(a): prawicowiec -

A oni pod przykrywką nadal będą tworzyć struktury ustawy do walki z komunizmem, ale co dziwne sami są neo-komunistami i spadkobiercami PZPRu i służb typu SB. Po prostu zwalczają pamięć po nieistniejącej konkurencji i gnębią byłych funkcjonariuszy w ramach szkolenia swoich.
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): brawo -

No i zaczęło się! Wściekłość moskiewskich pachołków i lewacko-liberalnych matołów, którzy będą musieli zacząć liczyć się ze słowami. Brawo minister! Brawo rząd!
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Andy -

Trzeba iść masowo do urn wyborczych. Tylko tak można powstrzymać to zgubne szaleństwo neokomunistyczno-faszystowskie. Polacy zasługują na trochę spokoju i prawdziwej sprawiedliwości.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Ruth -

Kto jest autorem tego paszkwila na ministra spraw wewnętrznych... Kiedyś teksty anonimowe wywalało się bez czytania na śmietnik. Dziś serwuje się takie tekściory jak powyższy "na tacy", w pełnej oprawie uwiarygadniając w ten sposób tezy tam przedstwaiane, choćby najbardziej absurdalne. Interio czy podstawowa zasada przedstawienia autora was nie obowiązuje?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Rembrandt -

Autor artykułu dopuszcza się obrzydliwej manipulacji, sugerując że skrót który powstał w głoweńce autora to oficjalny skrót używany w MSW. A cała ta podła manipulacyjka jest po to tylko zrobiona by ośmieszyć bez powodu rząd i MSW. Do Polaków: Wrogowie Polscy cały czas w sposób bardzo aktywny walczą znami. Nie dawajcie się takim płaskim dennym prowokacjom....
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): milionerzy -

Genialne! Rozszyfrowenie tego skrótu, to idealne pytanie za milion złotych w "Milionerach"!!! Hubercie Urbański, do dzieła! :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): KrotexGT -

I znowu kasa poleci . nowy urząd , nowe posady.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): rychu -

zabierzta tego głupka zanim narobi wiekszych szkod to zwyczjny troglodyta
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz