130
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +12
130 ppt ?

drożdże w tabletkach na trądzik a może drożdze ze sklepu? (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

drożdże w tabletkach na trądzik a może drożdze ze sklepu?

Napisał(a): ~lilia -

Cześć, od lat leczę się na trądzik, ale niewiele to pomaga, mam już dość kuracji lekami, chciałabym spróbować czegoś innego. Wydaje tylko masę kasy na kolejne "cudowne" kremy, maści i tabletki, a nic nie pomagają.. Chodzę do dermatologa, no ale, efekt opisałam powyżej. Czytałam, że drożdże mogą pomóc z trądzikiem, tylko teraz nie wiem, czy takie drożdże pić czy zażywać drożdże w tabletkach? Któraś z Was przechodziła taką kurację? podobno świetnie działa też na włosy i paznokcie.. Dajcie znać, dzięki za wszystkie rady!
INTERIA.PL

Re: drożdże w tabletkach na trądzik a może drożdze ze sklepu?

Napisał(a): ~elke -

tez slyszalam o drozdzach, ale jakos nie mam czasu na to, zeby zaczac taka kuracje. mi zalezy na poprawie kondycji paznokci i wlosow przede wszystkim, bo strasznie wypadaja.. ale nie slyszalam o drozdzach w tabletkach, moze to jest jakis sposob, poki co zazywam skrzyp z apteki

Napisał(a): ~ewa -

Spróbuj nie zaszkodzi ci na pewno.Pij codziennie napój drożdżowy,zalewaj tylko drożdż wrzątkiem.Drożdże mają dużo witamin z grupr B.Najważniejsza jest systematyczność.Poszperaj w necie na ten temat.Powodzenia

Napisał(a): ~Maria -

Miesiąc temu zrobiłam testy na nietolerancje pokarmowe - mam ich 9 sztuk, między innymi na drożdże. Nie dla każdego są one takie zdrowe. Wypieki tylko swoje na zakwasie, do tego inne zboża bo pszenicy też nie mogę......żeby było łatwiej w zakupach, gotowaniu, pieczeniu itd.
fajnie mam - jak zajadam to atakują te produkty mój układ pokarmowy.

Napisał(a): ~Joan -

gość Na trądzik najlepsze są sprawy damsko-męskie,i trądzik znika.Wymniana bakterii.
Coś w tym jest, bo dawno temu, przed wojną, jako lekarstwo na trądzik zalecano pannom zamążpójście :)

Napisał(a): stiffnecked -

~Maria Miesiąc temu zrobiłam testy na nietolerancje pokarmowe - mam ich 9 sztuk, między innymi na drożdże. Nie dla każdego są one takie zdrowe. Wypieki tylko swoje na zakwasie, do tego inne zboża bo pszenicy też nie mogę......żeby było łatwiej w zakupach, gotowaniu, pieczeniu itd.
fajnie mam - jak zajadam to atakują te produkty mój układ pokarmowy.
Moje wypieki na policzkach... Pewnie od tych nietolerancji...

Napisał(a): ~Anna -

A gdzie chodziłaś do dermatologa? Bo ja do Enelmedu i w końcu ktoś mi pomógł. Miałam problemy ogromne z cerą, skórą w ogóle. Tam mają ine podejście, spróbuj, zanim na własną rękę coś zaczniesz działać.

Napisał(a): miet -

Dawniej namawiano mnie do jedzenia drożdży i mówiono,że duży urosnę! Próbowałem,ale to było tak paskudne,że do dziś czuję ten smak w ustach.Dzieciak daje się nabierać na takie numery,ale nie dorosły człowiek!Drożdże są przede wszystkim do ciast!
« Wróć do tematów
Do góry strony: drożdże w tabletkach na trądzik a może drożdze ze sklepu?