9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
9 ppt ?

drukarka jaka tania (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: drukarka jaka tania

Napisał(a): Wiernaa -

Masz farta, ostatnio też zostałam zmuszona do zakupu taniego urządzenia wielofunkcyjnego. Wiec jeśli twoi rodzice nie drukują dużo, osobiście mogę polecić drukarkę HP 3785. Tusze kosztują w granicach 40 -50 zł natomiast sama drukarka około 250. W tańszym modelu tusze modą być droższe nawet o 50 zł.

~Martynaplx Lepiej kupić troche lepszą drukarke i oszczedzic na tonerze, tak jak kolega mowi, zamienniki fajna sprawa, wydasz może 70-100zł, zalezy do jakiej drukarki a na jakosci nie stracisz, wiec po co przeplacać.
Też mi oszczędność, po co płacić tyle za zamienniki skoro oryginały w przypadku tej którą podałam, są tańsze.

Napisał(a): ~Krzysiek26 -

Wiernaa
~Martynaplx Lepiej kupić troche lepszą drukarke i oszczedzic na tonerze, tak jak kolega mowi, zamienniki fajna sprawa, wydasz może 70-100zł, zalezy do jakiej drukarki a na jakosci nie stracisz, wiec po co przeplacać.
Też mi oszczędność, po co płacić tyle za zamienniki skoro oryginały w przypadku tej którą podałam, są tańsze.
Są niższe to prawda, ale nie lepiej zainwestować w nieco lepszą drukarkę i zaoszczedzic na tonerze, kupując zamiennik? Na dłuższą mete dobre rozwiazanie, bo raz że masz dobrą drukarkę, a dwa zamiennik tańszy i też na długo starcza. Także polecam.

~Krzysiek26
Wiernaa
Są niższe to prawda, ale nie lepiej zainwestować w nieco lepszą drukarkę i zaoszczedzic na tonerze, kupując zamiennik? Na dłuższą mete dobre rozwiazanie, bo raz że masz dobrą drukarkę, a dwa zamiennik tańszy i też na długo starcza. Także polecam.

Nie wiem jak to jest u Ciebie, ale ja swoją starą zajechałam takimi zamiennikami. Zbuntowała się i nie było siły. Dlatego postawiłam na oryginał, poza tym drukarki mają zabezpieczenia i nieraz piratem nie zastąpisz a jak nie masz sprawdzonego dostawcy to już w ogóle nie warto próbować. No chyba, że lubi się ryzyko. Obecny sprzęt nie zajmuje dużo miejsca, wszystko jest czytelne i miłe dla oka więc nie widzę sensu przepłacać jeśli z urządzenia korzysta się sporadycznie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: drukarka jaka tania