18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń85
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
18 ppt ?

drukarka jaka tania (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: drukarka jaka tania

Napisał(a): Wiernaa -

Masz farta, ostatnio też zostałam zmuszona do zakupu taniego urządzenia wielofunkcyjnego. Wiec jeśli twoi rodzice nie drukują dużo, osobiście mogę polecić drukarkę HP 3785. Tusze kosztują w granicach 40 -50 zł natomiast sama drukarka około 250. W tańszym modelu tusze modą być droższe nawet o 50 zł.

~Martynaplx Lepiej kupić troche lepszą drukarke i oszczedzic na tonerze, tak jak kolega mowi, zamienniki fajna sprawa, wydasz może 70-100zł, zalezy do jakiej drukarki a na jakosci nie stracisz, wiec po co przeplacać.
Też mi oszczędność, po co płacić tyle za zamienniki skoro oryginały w przypadku tej którą podałam, są tańsze.

Napisał(a): ~Krzysiek26 -

Wiernaa
~Martynaplx Lepiej kupić troche lepszą drukarke i oszczedzic na tonerze, tak jak kolega mowi, zamienniki fajna sprawa, wydasz może 70-100zł, zalezy do jakiej drukarki a na jakosci nie stracisz, wiec po co przeplacać.
Też mi oszczędność, po co płacić tyle za zamienniki skoro oryginały w przypadku tej którą podałam, są tańsze.
Są niższe to prawda, ale nie lepiej zainwestować w nieco lepszą drukarkę i zaoszczedzic na tonerze, kupując zamiennik? Na dłuższą mete dobre rozwiazanie, bo raz że masz dobrą drukarkę, a dwa zamiennik tańszy i też na długo starcza. Także polecam.

~Krzysiek26
Wiernaa
Są niższe to prawda, ale nie lepiej zainwestować w nieco lepszą drukarkę i zaoszczedzic na tonerze, kupując zamiennik? Na dłuższą mete dobre rozwiazanie, bo raz że masz dobrą drukarkę, a dwa zamiennik tańszy i też na długo starcza. Także polecam.

Nie wiem jak to jest u Ciebie, ale ja swoją starą zajechałam takimi zamiennikami. Zbuntowała się i nie było siły. Dlatego postawiłam na oryginał, poza tym drukarki mają zabezpieczenia i nieraz piratem nie zastąpisz a jak nie masz sprawdzonego dostawcy to już w ogóle nie warto próbować. No chyba, że lubi się ryzyko. Obecny sprzęt nie zajmuje dużo miejsca, wszystko jest czytelne i miłe dla oka więc nie widzę sensu przepłacać jeśli z urządzenia korzysta się sporadycznie.

Napisał(a): gość -

Witam, pracuje w serwisie gdzie naprawiamy miedzyinnymi drukarki wiec wam coś powiem.Im tańsza jest drukarka tym droższe tusze.Odradzam kupowanie zamienników bo może się to skończyć awarią sprzętu.Lepiej kupić droższy sprzęt bo wtedy ceny oryginalnych tuszy wyrównaja nam wydatek, poza tym taka drukarka dłużej nam posłuży.Aha i prosze sie nie sugerować opiniami płatnych spamerów.

Napisał(a): ~rissek -

gość Witam, pracuje w serwisie gdzie naprawiamy miedzyinnymi drukarki wiec wam coś powiem.Im tańsza jest drukarka tym droższe tusze.Odradzam kupowanie zamienników bo może się to skończyć awarią sprzętu.Lepiej kupić droższy sprzęt bo wtedy ceny oryginalnych tuszy wyrównaja nam wydatek, poza tym taka drukarka dłużej nam posłuży.Aha i prosze sie nie sugerować opiniami płatnych spamerów.
Sprawdź sobie rankingi i testy to zobaczysz , że kupując zamiennik active jet nie ma się czego obawiać bo nie szkodzą żadnej drukarce. Od lat je kupuję i zawsze są bardzo ok.
« Wróć do tematów
Do góry strony: drukarka jaka tania