72
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń589
  • Odpowiedzi66
  • Ocen na +0
72 ppt ?

Drukarnia Ellert Wiązowna (67)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Drukarnia Ellert Wiązowna

Napisał(a): monikazar -

W długi weekend usiadłam i napisałam CV razem z listem motywacyjnym. Jestem ciekawa czy się odezwą. Dam znać zaraz jak dostanę jakąkolwiek odpowiedź. Przeraża mnie to, że w tym wieku mam tam małe doświadczenie, ale z drugiej strony nie ma lepszej pracy niż bycie matką na pełen etat. Dzieci odchowane, więc teraz więcej czasu, a i pieniądze się przydadzą... a i doświadczenie jakieś złapię
INTERIA.PL

Napisał(a): Gabrietta -

Odpowiem Ci w takim razie w ten sposób: A jak chcesz zdobyć doświadczenie? No chyba nie powiesz mi, że siedzenie w domu i nic nierobienie wzbogaci Twoje doświadczenie. Pamiętaj! Nigdy na nic nie jest za późno! A jak uważasz, że późno, to jest jeszcze jedno polskie powiedzonko: Lepiej późno niż wcale. :) Mam nadzieję, że Cię trochę zmtywowałam

Napisał(a): ~Karola -

A wiecie może, czy nadal jest tam prowadzona rekrutacja? Z chęcią złożyła bym tam swoje dokumenty aplikacyjne, ale nie widzę aktywnych ogłoszeń. Od dłuższego czasu szukam pracy i dopiero teraz spotkałam znajomego który tam pracuje i sobie chwali. Ktoś może ma jakieś informacje?

Napisał(a): ~Janusz -

Chyba nadal poszukują, ale dokładnie nie wiem. Moja znajoma tam pracuje mogę zapytać czy poszukują pracowników. Może poszukaj kontaktu do firmy i zadzwoń i zapytaj. Na pewno jeśli prowadzą rekrutacje to podadzą Ci wszystkie informacje i gdzie wysłać dokumenty aplikacyjne.

Napisał(a): ~Anabel -

Z tego co wiem to tak nadal pracowników potrzebują, bo firma ma duże kontrakty i potrzebują do introligatorni. Z tego co wiem to dają umowę o prace i 2k wynagrodzenia. Nie jest dużo, ale moi znajomi tam pracują i sobie chwalą.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Drukarnia Ellert Wiązowna