1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń67 tys.
  • Odpowiedzi224
  • Ocen na +733
1 tys. ppt ?

Duda o wolności mediów w Polsce! (225)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Duda o wolności mediów w Polsce!

Napisał(a): ~Rolek -

~gość Elementarna przyzwoitość wymaga zakładając temat napisać Prezydent Duda lub Pan Duda, widać masz słabe wychowanie z domu więc nie wysilaj się na zakładanie tematów których nie rozumiesz.
Ha ha
Duda co udaje prezydenta.

Napisał(a): ~NIE KŁAMCA -

Prezydent elekt Andrzej Duda nie skłamał tylko powiedział prawdę tak jak prezydent D.Trump >>u nich w USA są podobne lewackie stacje tak jak u nas które kłamią, dezinformują i manipulują faktami robiąc ludziom wodę z mózgów szczególnie wyjątkowo mało inteligentnym lemingom >>wystarczy sobie poczytać lub oglądnąć ten sam program takowych stacji a dostaniemy dwie różne informacje! lewacy jak zresztą historia pokazuje nie potrafią istnieć bez kłamstw i manipulacji bo inaczej nikt by nie kupował tych ich dezinformacji >>DLATEGO W ŚWIAT POSZŁA PRAWDA O CZYM WIĘKSZOŚĆ WIE NIE WIEM PO CO AUTOR KŁAMIE I SUGERUJE COŚ INNEGO ? W JAKIM CELU?

Napisał(a): ~Grażyna M -

~Luk Ten prezydent przynajmniej w odróżnieniu od poprzednika umie się wysłowić Platforma ciągle nie może znieść porażki wyborczej i tego że nie da się juz więcej rujnować tego kraju
Ja wolę takiego, co wyduka prawdę, niż takiego, który umiejąc się wysławić wysławia kłamstwa.

Napisał(a): ~max -

bodny KODziarzu , wolne nei sa wszystkie media należące do koncernów niemieckich i bedących w rękach byłej SB/WSI tj Newswek , Fakt, WP Onet , Interia , GWno , TvN , Polsat, co dzień rano dostają wytyczne jak szkalowac Polske i Polaków

Napisał(a): ~olo -

~NIE KŁAMCA Prezydent elekt Andrzej Duda nie skłamał tylko powiedział prawdę tak jak prezydent D.Trump >>u nich w USA są podobne lewackie stacje tak jak u nas które kłamią, dezinformują i manipulują faktami robiąc ludziom wodę z mózgów szczególnie wyjątkowo mało inteligentnym lemingom >>wystarczy sobie poczytać lub oglądnąć ten sam program takowych stacji a dostaniemy dwie różne informacje! lewacy jak zresztą historia pokazuje nie potrafią istnieć bez kłamstw i manipulacji bo inaczej nikt by nie kupował tych ich dezinformacji >>DLATEGO W ŚWIAT POSZŁA PRAWDA O CZYM WIĘKSZOŚĆ WIE NIE WIEM PO CO AUTOR KŁAMIE I SUGERUJE COŚ INNEGO ? W JAKIM CELU?
bo autor wpisu to sodomita z GWna albo inny UBywatel SB/WSI o konotoacjach w i-sram-elu czy szopii

Napisał(a): nataliabi877 -

Wszystko co się dzieje w Polsce jest zależne od nas. Mamy wpływ na sytuację gospodarczą i polityczną.

Jeżeli my Polacy chcemy, aby nasza wspólnota dalej rozwijała się gospodarczo i pod względem ekonomicznym zbliżała się do zamożnych krajów Unii Europejskiej, musimy zmienić sposób postrzegania własnego państwa. Musimy zacząć interesować się gospodarką naszego kraju gdyż od tego zależy nasza wspólna przyszłość i jakość życia.

więcej na www.pomysloprzyszlosci.org

Napisał(a): ~Dog Press -

Nie koniecznie tam gdzie wolność nikt nie pyta... Pytaja Ci co uważaja, że nie, lub poprostu chca sprawedzić. Uwaga - jesli ktoś tak uważa, to nie znaczy, że tak jest. Każda władza chce cenzurować - przypominam sobie wiele sytuacji z poprzednich rządów - ze szczególnym naciskiem na PO PSL gdzie te praktyki były - a teraz tylko politycyu tych frakcji próbują na popieraniu prasy ujechać dalej... Szcszególny nacisk na te opcjebo najbardziej ryczą a robili to samo co SLD i PIS. W moim odczuciu mamy wolność i demokracja nie jest zagrożona ze strony PIS tylko tych co będąc w mniejszośći i przegrali wybory kwestionuja prawo wyboru polaków. Wiem to boliale wiekszość wybrała że nie PO ma rządzić i uszanujcie to. Janie pikietowałem i nie darłem się do zachodu wschodu itd że PO łamie moje prawo zwiększając wiek emerytalny, wysyłając moje dziecko rok wcześniej do szkoły. Więc słuchajcie, jesli walczycie o demokracje to szanujcie wybór większości. A to co co robicie to nie jest w porządku. OSzmiecie wielu polaków bo ni epodoba się Wam ich wybór to jest nie wporządku. Poprosyu tak po ludzku.

Napisał(a): ~YooL -

~gość Elementarna przyzwoitość wymaga zakładając temat napisać Prezydent Duda lub Pan Duda, widać masz słabe wychowanie z domu więc nie wysilaj się na zakładanie tematów których nie rozumiesz.
Słowo Pan jest zarezerwowane dla kogoś godnego szacunku a Prezydent dla osoby która jest prezydentem a nie pełni tylko taka rolę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Duda o wolności mediów w Polsce!