Komentarze (48)

Dodaj komentarz
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Arro -

Stare dobre czasy zarwane noce po sieci lokalnej bo net teraz szybszy na komie quke 1 quake 2 duke niop i inne ciekawe gry grafa dla mnie lepsza od obecnych bo fabulka byla tetaz modernizacja co miecha bo 3 klatki wiecej na super wypasionej grafie pamieta ktos voodo rash taka grafa nikt pewnie juz nie pamieta ....
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): 12345 -

Skoda,że na Duke'a pomysłu już nie mają.Gdyby ta seria w odpowiednim czasie poszła inną drogą mogła by dzisiaj być jedną z najważniejszych na rynku,bo swoim czasie gry Duke Nukem naprawdę namieszały w świecie gier.Ja najbardziej lubiłem Duke Nukem Time To Kill.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): abdul_wisimulaha -

resident evil 1. te nieprzespane noce heh. to byly czasy :(
Odpowiedź (0)

Napisał(a): oiewu -

Polecam System Shock Enhanced Edition i czekani na System Shock Remastered
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Mk. -

A kto pamięta Unreal i fantastyczna fabułę, muzykę... ogólnie atmosferę tej gry

To były czasy , teraz takie gry ze świeczka szukać
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): efgy -

Tak wiele bym dał żeby wrócić do tych czasów, tak to była grafika która robiła na nas bardzo wielkie wrażenie... wiem nie do pomyślenia młodzi:) ale to były piękne bez troski czasy zawsze będę je miło wspominał pozdro dla tamtejszych!:)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Maple Leafs -

Ta gra była ciekawa, ale dla mnie Hexen był niesamowity - realia fantasy ciekawi bohaterowie i ciekawa rozgrywka - świetnie by wyglądał na nowym enginie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): 0jf3 -

Blooda by mogli zrobić od nowa ! Ale nie zrobią bo prawa ma firma Atari , która nie chce uwolnić kodu.
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): F. -

Ile godzin na lekcjach informatyki sie w to gralo w szkole sredniej to hooohooo.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz